dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 900 zł53 m² 9 054,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zarezerwowane! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych, znajdująca się na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 27m2 oraz dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

349 100 zł46,50 m² 7 507,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, ustawna kuchnia, łazienka oraz spory przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,66 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie przytulnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Urządzone i wyposażone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, z dostępem do ogródka! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki o powierzchni 33 m2 zlokalizowanych na IV piętrze na Os. Młodych. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

499 100 zł57,80 m² 8 634,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem -okolice Centrum, cicha okolica! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji tego wykonawcy Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł76,71 m² 6 387,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu , które będzie wyposażone w podstawowe meble by zamieszkać :) W kuchni zabudowa meblowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa atrakcyjna cena! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w zielonej części Świdnicy - 64,78 m . Cena: 498 900 zł (do negocjacji) Czynsz: 630 zł.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy - przy ul. Pułaskiego, bezpośrednio nad bankiem pko bp,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł32,32 m² 52,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Galerii Świdnickiej. Przytulne mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze wielorodzinnego budynku. Funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie do remontu na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania 45 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal o powierzchni 35,58 m jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł51,64 m² 8 907,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnego zlokalizowanego w Śródmieściu Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł88,10 m² 6 242,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietypowego mieszkania zlokalizowanego na świdnickim Osiedlu Młodych. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,10 m2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja: poszukiwane 1 piętro w bloku na Osiedlu Młodych. W zasięgu szkoła podstawowa, sklepy, przychodnia, przystanki. Bezpieczne sąsiedztwo. Właściciel dysponuje miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych! Lokalizacja: osiedle młodych, blisko przystanki, sklepy, parking pod blokiem. Rozkład: mieszkanie 2 pokojowe salon i pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł115,90 m² 5 996,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż unikalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Świdnicy. Apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą, zaprojektowany przez architekta wnętrz, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł64,78 m² 8 166,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia. W pełni wyposażona kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica, rowerownia i pralnia do wspólnego użytku. Klatka schodowa zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł43,80 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,65 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, komfortowo wykończone mieszkanie w bloku. Lokalizacja : Osiedle budynków wielorodzinnych na zadbanym osiedlu. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, szkoła , przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,20 m² 59,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 usytuowana na I piętrze, w spokojnej okolicy Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł50,69 m² 7 693,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m , usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,28 m² 9 378 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nakładów? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na os. Młodych w Świdnicy, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie częściowo umeblowane (możliwość dokupienia mebli); na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świdnica | 55,81 m | 3 pokoje wombat nieruchomości prezentuje słoneczne, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kluczowe parametry Powierzchnia: 55,81 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Centrum,Świdnica

660 000 zł79 m² 8 323,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 4 pokoje z widokiem na Katedrę Mieszkanie 4-pokojowe, 77 m - Świdnica, ul. Mieszka I Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

450 000 zł47 m² 9 513,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego w Świdnicy. Mieszkanie dwustronne, jasne i bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł42 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Młodych. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.