dowolna

Domy z poddaszem Świdnica - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący - Świdnica woj. lubuskie 9 km od Zielonej Góry Powierzchnia całkowita domu: ok. 170 m2 Powierzchnia całkowita: 110,84 Powierzchnia działki: 1151 m2 Taka oferta tylko w d&k.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w Świdnicy przestrzeń, która zaczyna Twoją historię. Wyobraź sobie poranek w jasnym salonie, gdzie przez duże, przesuwne drzwi tarasowe wpada światło. Zapach kawy miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Ostatnie lokale! Proponujemy domy w zabudowie wielorodzinnej z dostępem do własnego ogrodu, w zacisznym miejscu w Świdnicy. Lokale może też zakupić obcokrajowiec spoza ue.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł218,50 m² 2 974,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pół domu (całe piętro) z osobnym wejściem - do zamieszkania od zaraz! Lokalizacja: miejscowość dobrze skomunikowana, w pobliżu Świebodzic i Świdnicy. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł157,39 m² 11 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta w biurze prospace Marzysz o przestronnym, energooszczędnym domu, w którym od pierwszego kroku poczujesz komfort i świeże powietrze? Ten nowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł181,92 m² 4 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

do sprzedania dom w Świdnicy na osiedlu domów jednorodzinnych; stan surowy, zadaszony, bez okien; składający się z 4 kondygnacji: piwnica: kotłownia, garaż na dwa samochody, pomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł160 m² 6 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Oferta tylko w biurze prospace Dom jednorodzinny z dużą działką w Świdnicy - 160 m , 5 pokoi, 2 łazienki, 2 garaże, klimatyzacja, kominek, studnia Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł115 m² 5 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom położony w Pszennie! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie! ) Segmenty środkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 000 zł110 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu mniejszego domu! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej. Parter domu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł141,10 m² 10 623,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sawka Nieruchomości oferuje przytulny i gotowy do zamieszkania, dom jednorodzinny, który jest czymś więcej niż tylko przestrzenią mieszkalną. Ten dwukondygnacyjny budynek, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:988 m²

Prezentujemy Państwu przestronny dom w bliskich okolicach Świdnicy! Na powierzchnie domu składają się dwa poziomy. Parter: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228,80 m² 4 152,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący z pawilonem przeznaczonym na działalność. Dom o powierzchni użytkowej 157,50m2 , całkowitej 228,80m2 na działce 1949m2 w kierunku na Grodziszcze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom o powierzchni 225 m . Nieruchomość znajduje się przy cichej, zielonej i bardzo lubianej przez mieszkańców dzielnicy tuż przy granicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł829 m² 4 583,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:425 m²

Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- pub z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 001 zł108,80 m² 9 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

Na sprzedaż segment w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Okolice Zalewu Witoszówka Brak opłaty 2% pcc - Lokal nr 2 - powierzchnia użytkowa: parter 42,39 m2 + piętro 39,72m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł135 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom zarezerwowany! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą! Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

799 000 zł126,29 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta 0% dla kupujących! Prezentujemy Państwu nową inwestycję bliźniaków położonych w Świdnicy - Księżycowa! Domy w stanie deweloperskim. Na powierzchnie domów składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu mieszczącego się z jednej z podświdnickich miejscowości. Dom wolnostojący o powierzchni 185 m2, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 100 zł195,24 m² 4 226,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek C1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 100 zł192 m² 4 245,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek B2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł208 m² 5 432,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Lokalizacja- ciche i ustronne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku, wieś w otoczeniu Gór Sowich, do miasta ok 15 minut, dobry dojazd do Wałbrzycha. W okolicy ścieżki spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł179,34 m² 4 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Willa Z klimatem! Pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni etap! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem. C.O. gazowe! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł351,13 m² 8 515,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 822 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości oddalonej 12 km od Świdnicy. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 351,13 m2 (użytkowej: 184,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł108,80 m² 9 181,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Świdnicy w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Powierzchnia 108,8m2, na co składa się: - parter - salon (29,88m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Na sprzedaż wygodny przestronny dom nieopodal Świdnicy! Na powierzchnię mieszkalną ok. 128 m2 składa się salon z jadalnią oraz wyjściem na taras (90m2), przestronna otwarta kuchnia, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł136 m² 5 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy w Kalnie - idealne miejsce do życia! Zdjęcia mają charakter poglądowy budynek jest w trakcie budowy. Bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł119,80 m² 6 093,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas:) Atrakcyjny bliźniak, 5km od Świdnicy , cena za stan deweloperski 680tys wykańczasz pod siebie i masz piękny dom! Lokalizacja: spokojna i urokliwa wieś, do Świdnicy raptem.

Szczegóły ogłoszenia

1 967 000 zł157,39 m² 12 498 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Nowy dom wolnostojący - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170,08 m² 6 467,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:274 m²