dowolna

Domy z tarasem Świdnica - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, świdnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,19 m² 7 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej z ogrodem. Brak podatku 2%pcc oraz prowizji 2 miejsce parkingowe w cenie, ogrzewanie podłogowe oraz elektryczne rolety. Brak potrzebnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł144,20 m² 5 540,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szeregowy dom w Świdnicy. 0% prowizji! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł131,86 m² 6 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Powierzchnia działki - 500m2 Stan do wykończenia strefa dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł89 m² 15 393,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Jeśli marzysz o nowym, parterowym domku, a szkoda Ci czasu i nerwów na budowę- ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230,50 m² 4 772,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący z pawilonem w okolicach Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się: - parter - przestronna kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na oranżerię,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200,27 m² 8 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Świdnicy tuż nad samym Zalewem! To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 001 zł118,19 m² 8 452,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

W pobliżu Zalewu w Świdnicy powstają dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, składające się tylko z czterech wyodrębnionych nieruchomości. Każdy z domów ma powierzchnię 118,19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł245 m² 3 665,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dwupoziomowy dom 245m2 położony przy ul. Sosnowej 12 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Tylko 14min do centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja na działce o pow. 666m2, przy spokojnej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł286 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł280 m² 5 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Świdnicy, położony w spokojnej i cichej części miasta, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Powierzchnia domu: 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

do sprzedania dom w Świdnicy na osiedlu domów jednorodzinnych; stan surowy, zadaszony, bez okien; składający się z 4 kondygnacji: piwnica: kotłownia, garaż na dwa samochody, pomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 000 zł110 m² 6 827 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom wolnostojący położony w Śmiałowicach! Istnieje możliwość zakupu mniejszego domu! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej. Parter domu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: miasto Świdnica- można dojść pieszo do Centrum; w okolicy sklepy, usługi, dobry wyjazd na Wałbrzych, wrocław. Dom i powierzchni użytkowej 140m2, całkowita ok 200m2 Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 198 500 zł150 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł141,10 m² 10 623,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:803 m²

Sawka Nieruchomości oferuje przytulny i gotowy do zamieszkania, dom jednorodzinny, który jest czymś więcej niż tylko przestrzenią mieszkalną. Ten dwukondygnacyjny budynek, położony.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228,80 m² 4 152,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący z pawilonem przeznaczonym na działalność. Dom o powierzchni użytkowej 157,50m2 , całkowitej 228,80m2 na działce 1949m2 w kierunku na Grodziszcze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł98 m² 9 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

do sprzedania parterowy dom na obrzeżach Świdnicy; kierunek Wrocław; posadowiony na działce 500 m2; składający się salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na taras; 3 sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł135 m² 9 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom zarezerwowany! Elegancki, komfortowo urządzony nowy dom w zabudowie bliźniaczej pod samą Świdnicą! Dom w wysokim standardzie, wykończony został materiałami najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 102m2 położony 8 km od Świdnicy w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: świdnica-miasto, okolica domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie sklepy, dobry dojazd zarówno do Centrum miasta, jak i miast sąsiedzkich. Dom z 2024roku- stan deweloperski-.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 900 zł180 m² 9 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Komfortowy dom położony w samej Świdnicy, z pięknym widokiem! Ponadczasowy projekt domu - idealny dla osób ceniących sobie przestrzeń! Dom wolnostojący, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł176 m² 5 284,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjny dom zlokalizowany w wiosce nieopodal Świdnicy. Bardzo łatwy i szybki dojazd do miasta. Dom na 12 arowej działce(dwie 6 arowe działki). Dom z lat 80-90, ładnie utrzymany, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł224 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Lokalizacja : dom na trasie Świdnica-Wrocław, dogodny dojazd do obu tych miast. Do dyspozycji dobrze zaopatrzony sklep, kursuje tez komunikacja miejska. Rok: dom wybudowany 8 lat temu, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł245 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:378 m²

Dom w zabudowie szeregowej Osiedle Zawiszów, świdnica! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położony na cenionym osiedlu Zawiszów w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł278 m² 4 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica! Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł259 m² 5 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta! Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł208 m² 5 432,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:709 m²

Lokalizacja- ciche i ustronne miejsce, z dala od miejskiego zgiełku, wieś w otoczeniu Gór Sowich, do miasta ok 15 minut, dobry dojazd do Wałbrzycha. W okolicy ścieżki spacerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

849 100 zł98 m² 8 664,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta 0 % prowizji od kupującego! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł218,51 m² 11 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 902 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować niskoenergetyczny, komfortowy, funkcjonalny, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij