dowolna

Domy z tarasem Świdnica - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni etap! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem. C.O. gazowe! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł285 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł206 m² 9 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu w Świdnicy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten wyjątkowy dom to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

999 000 zł108,80 m² 9 181,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Świdnicy w sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim! Powierzchnia 108,8m2, na co składa się: - parter - salon (29,88m2),.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż niesamowity dom wolnostojący z zagospodarowaną działką w jednej z piękniejszych dzielnic Świdnicy. Ta nietypowa nieruchomość zachwyca swoim urokiem i wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł286 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, komfortowy dom w Świdnicy Pomyśl czy warto rozpoczynać budowę na peryferiach miasta, czy lepiej kupić ten wspaniały i gotowy do zamieszkania dom bliżej Centrum. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł245 m² 3 669,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ciekawa nieruchomość w Świdnicy- budynek użytkowo-mieszkalny Idealny na dom jednorodzinny, siedzibę firmy i biura, biznes plus mieszkanie, hotel Powierzchnia zabudowy: ok.245m2m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł98,50 m² 5 269,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam serdecznie Do sprzedania Dom stan deweloperski z pompą ciepła ogrzewanie podłogowe , schody wewnętrzne betonowe, ścianki działowe nalożony tynk maszynowy, z oknami drzwi wejściowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł215 m² 9 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 771 m²

Na sprzedaż wygodny przestronny dom nieopodal Świdnicy! Na powierzchnię mieszkalną ok. 128 m2 składa się salon z jadalnią oraz wyjściem na taras (90m2), przestronna otwarta kuchnia, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zakupu wyjątkowego domu jednorodzinnego blisko miasta Świdnica.Ta wyjątkowa nieruchomość otoczona zielenią co gwarantuje zachowanie prywatności oraz naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący - Świdnica woj. lubuskie 9 km od Zielonej Góry Powierzchnia całkowita domu: ok. 170 m2 Powierzchnia całkowita: 110,84 Powierzchnia działki: 1151 m2 Taka oferta tylko w d&k.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł119,80 m² 6 093,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas:) Atrakcyjny bliźniak, 5km od Świdnicy , cena za stan deweloperski 680tys wykańczasz pod siebie i masz piękny dom! Lokalizacja: spokojna i urokliwa wieś, do Świdnicy raptem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł115 m² 5 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

dom położony w Pszennie! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy szereg Stan surowy- zamknięty! (istnieje moziwośc zakupu w standardzie dewelopwerskim w wyższej cenie! ) Segmenty środkowe -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120,45 m² 5 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

0 % prowizji od kupującego! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, położona ok 2km od Świdnicy w kierunku na Strzegom. Nieruchomość z pięknym widokiem na góry. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przestronny dom wolnostojący w Świdnicy cicha i spokojna okolica! Na sprzedaż komfortowy, rozkładowy dom wolnostojący położony w spokojnej części Świdnicy. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł117 m² 7 094,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mowa niższa cena Rynek wtórny! dom gotowy do wykończenia- stan deweloperski Oferujemy Państwu komfortowy dom w zabudowie szeregowej, na nowo powstałym osiedlu przy Świdnicy w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 290 000 zł235 m² 5 497,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Wyjątkowa oferta - elegancki dom W pobliżu świdnicy. Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wolnostojący dom jednorodzinny, położony w niezwykle zacisznej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sudecka

Kraszowice,Świdnica

669 000 zł140 m² 4 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom położony w Świdnicy na Osiedlu Sudeckim w stanie surowym zamkniętym. Budowany przez ojca dla swoich dzieci z najlepszych dostępnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wypoczynek

Świdnica,lubuskie

955 000 zł177 m² 5 399,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący na działce około 11 arów niedaleko zielonej góry w świdnicy. 8 km od Zielonej Góry. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim po odbiorach budowlanych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Centrum,Świdnica

1 500 000 zł220 m² 6 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w Świdnicy. Ten dom o powierzchni 160 m jest prawdziwą perełką wśród nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz

Świdnica,dolnośląskie

8 000 zł280 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Najem okazjonalny Do wynajęcia, atrakcyjny dom wolnostojący w Świdnicy, położony w spokojnej i cichej części miasta, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Kraszowice,Świdnica

1 490 000 zł139 m² 10 719,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wombat Nieruchomości prezentuje: nowoczesny dom z 2022 roku - gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy przestronny, elegancki dom o powierzchni 139 m , wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, usytuowanego w spokojnej części Świdnicy. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący,zlokalizowany blisko Centrum jednocześnie w cichej, spokojnej dzielnicy Świdnicy o powierzchni całkowitej 200m2, użytkowej około 120m2 na działce 538m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu w spokojnej okolicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

810 000 zł504 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany na jednym z osiedli domów jednorodzinnych Świdnicy. Budynek jest pokryty dachówką i składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,lubuskie

1 059 000 zł169 m² 6 280,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Oferta tylko w biurze prospace Nowoczesny dom wolnostojący z dużą działką - Świdnica Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 122,08 m o nowoczesnej bryle, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Młodych,Świdnica

869 002 zł126 m² 6 885,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ostatni wolny bliźniak na Osiedlu Pogodnym w Świdnicy - idealny dla rodziny, 126,2 m , duży ogród, nowoczesne rozwiązania. Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż ostatni dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 470 000 zł280 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:564 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży atrakcyjny piętrowy dom wolnostojący o powierzchni 280m 2 , posadowiony na działce o powierzchni 564m 2 w Świdnicy. Parter domu : - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

835 000 zł200 m² 4 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

810 000 zł170 m² 4 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij