dowolna

Domy z poddaszem Świdnica - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

915 000 zł114 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż dom szeregowy gotowy do wprowadzenia na nowym osiedlu w Pszennie blisko Świdnicy. Powierzchnia 114,5m2 Parter: - salon z kuchnią - łazienka - przedpokój - pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 361,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

0% prowizji od kupującego! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Dom o powierzchni 166 m 2 położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł145 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Przedstawiamy Państwu dom do remontu o powierzchni użytkowej 145m2. To urokliwe miejsce, które składa się z: - przestronnego salonu, - kuchni, - spiżarni - wc Natomiast na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:633 m²

Oferujemy do wynajęcia piękny, przestronny dom położony na w Świdnicy. Ten uroczy dom o powierzchni 240 mkw to idealne miejsce dla Twojej rodziny. Oto szczegółowy opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

730 000 zł230 m² 3 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Stary Jaworów. Dom z dużym, pięknym ogrodem o powierzchni działki 21arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł266 m² 2 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Nowa inwestycja w Komorowie Na sprzedaż 2 domy w zabudowie bliźniaczej Każdy dom składa się z: parter domu: - salon z kuchnią i jadalnią - łazienka - pomieszczenie gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadbrzeżna

Centrum,Świdnica

1 290 000 zł239 m² 5 388,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy w Świdnicy. Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu niezwykły dom w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 239,40 mkw, posadowiona na 543.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zielone osiedle w Świdnicy ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji W cenie pompa ciepła i rekuperacja mechaniczna wentylacja dzięki której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Świdnica,dolnośląskie

700 000 zł131 m² 5 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Stan developerski zamknięty. Strefa dzienna: salon z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,lubuskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom parterowy Z możliwością zagospodarowania poddasza. Miejsce dla osób pragnących spokoju i natury. Działka położona z dala od zgiełku miasta, a i z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł540 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż zabytkowa kamienica w centrum Świdnicy. Budynek mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 540 m2. Parter nieruchomości o powierzchni 184m2 po niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,lubuskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Energooszczędny bliźniak Miejsce dla osób pragnących spokoju i natury. Działka położona z dala od zgiełku miasta, a i z dogodnym dojazdem do centrum Zielonej Góry zajmującym 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 399 000 zł153 m² 9 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Szukasz domu z dala od zgiełku w otoczeniu lasu, gotowego do zamieszkania. Poza tym lubisz ciekawe wnętrza i nietuzinkowe rozwiązania? Jeśli tak, to mam idealną ofertę dla Ciebie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

402 000 zł133 m² 3 023 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nowa inwestycja w Komorowie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Parter domu: - salon z kuchnią i jadalnią - łazienka - pomieszczenie gospodarcze - garaż Piętro domu zajmują: -4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

659 000 zł120 m² 5 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nieruchomość, w spokojnej okolicy blisko Świdnicy. Całość to 120m2 - ogród - 400m2 Dom o powierzchni 120,77 m2 urządzony na dwóch kondygnacjach. Parter stanowiący część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka ( ostatni - lewa strona ) w stanie deweloperskim, położony w bliskiej okolicy Świdnicy. Całość o powierzchni 180m2, położony na działce 750m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem (bliźniak) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 112,01 m + garaż 16,32 m + poddasze 41,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

749 000 zł126 m² 5 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

To wyjątkowo kameralna architektura. Domy o powierzchni użytkowej 126,20 mkw będą miały funkcjonalny układ dla rodzin Niskie koszty utrzymania, dzięki energooszczędnym budynkom. To kompleks 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł120 m² 5 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nieruchomość, w spokojnej okolicy przy granicy miasta Świdnica. Całość to 120m2 - ogród - 500m2 Na parterze duży salon z wydzielonym pomieszczeniem kuchenny, oraz z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania ładny dom wolnostojący o pow. całkowitej 170 m2 w okolicy Żarowa, posadowiony na działce o pow. 1500 m2, niezagospodarowanej, ogrodzonej z dwóch stron. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

10 000 zł239 m² 41,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:743 m²

Oferujemy Państwu do wynajęcia dom w Świdnicy. Nieruchomość posadowiona na 543 metrowej działce z licznymi nasadzeniami. Dom modernizowany w dbałości o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

785 000 zł106 m² 7 406 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:790 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, który znajduje się w Świdnicy. Dom z ogrodem o powierzchni działki 7,9a Dom składa się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

940 000 zł171 m² 5 497,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży dwukondygnacyjną kamienicę mieszkalną z prosperującą kawiarenką, o powierzchni171 m kw. usytuowaną w samym sercu świdnickiej Starówk i!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 999 zł97 m² 4 123,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu parterowy dom jednorodzinny,w miejscowości Mrowiny (gmina Żarów),który można zobaczyć tylko za pośrednictwem naszej agencji. Dom jest w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

395 000 zł115 m² 3 431,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym zadaszonym 99,10m2+16m2 garażu, wybudowany w roku 2022. Informacje o nieruchomości: dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

950 000 zł166 m² 5 709 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem ( bliźniak ) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 112,01 m + garaż 16,32 m + poddasze 41,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

656 243 zł126 m² 5 195,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Wombat nieruchomości spełni Twoje marzenia! Któż z nas nie marzy o swoim własnym domu, o spokoju, ciszy, harmonii, o miejscu do wypoczynku, zabawy, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sudecka

Świdnica,dolnośląskie

660 000 zł133 m² 4 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż posiadamy domy w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, inwestycja znajduje się w Świdnicy przy ulicy Sudeckiej. Segmenty zlokalizowane w samym centrum Osiedla z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Słowiańskie

Słowiańskie,Świdnica

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Do sprzedania dom w Świdnicy na Osiedlu Słowiańskim o powierzchni użytkowej 137,30m2. Parter stanowią trzy pokoje z czego jeden pełniący funkcję salony, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż Wyjątkowy duży dom w Świdnicy z pięknie zaprojektowanym ogrodem w którym oprócz cudownej roślinności znajdują się również dwie altanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 550 000 zł153 m² 10 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 298 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł106 m² 4 712 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Do sprzedania skrajny dom w stanie surowym zamkniętym, w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej okolicy Świdnicy w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow. 105.9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 800 000 zł515 m² 5 436,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 215 m kw. wraz z zakładem z branży motoryzacyjnej o powierzchni 300 m kw. (Łącznie 515 m kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł540 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

747 400 zł148 m² 5 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomośi oferuje do sprzedaży domy , w zabudowie szeregowej, o powierzchni 148 m kw. składające się z 5 pokoi oraz pomieszczeń towarzyszących rozmieszczonych na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Słowiańskie,Świdnica

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego, który znajduje się w Świdnicy. Dom skrajny szeregowy położony na działce 350m2. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

427 000 zł111 m² 3 846,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom bliźniak stan surowym zamknięty 5km od Świdnicy w atrakcyjnej cenie. Rynek pierwotny, kupujący płaci jedynie podatek pcc. Dom bliźniak z poddaszem użytkowym w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł126 m² 4 746 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Do sprzedania środkowy dom w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, położony w bliskiej okolicy Świdnicy w miejscowości Pszenno. (parter + poddasze)o pow. 126.2m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,lubuskie

590 000 zł360 m² 1 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta zawieszona!na sprzedaż dwa niezależne domy parterowe z poddaszem użytkowym o powierzchni 180 m2 każdy usytuowane na jednej dużej działce o powierzchni 2000 m2. Jeden dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży szeregowych domów w kolejnym etapie, budowanych na przedmieściach Świdnicy w Pszennie. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij