dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawiszów,Świdnica

690 000 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na Ślężę - Nowy Zawiszów! Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia wyjątkową oferta sprzedaży stylowego mieszkania 42 m po kapitalnym remoncie, położonego w centrum Świdnicy z miejscem parkingowym i umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

380 000 zł48 m² 7 885,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zarzecze,Świdnica

219 000 zł39 m² 5 601,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości komfort przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39,10 m , położonego na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kunic

Młodych,Świdnica

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przytulna i zadbana kawalerka o powierzchni 27 m , położona w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Młodych ul. Marii Kunic. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek na zamkniętym bezpiecznym osiedlu. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie znajduje się w wyjątkowej cichej również ze względu na drugą linię zabudowy lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Młodych,Świdnica

1 100 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka po remoncie - 33 mkw - Osiedle Młodych, świdnica Dostępna od zaraz! Na wynajem jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 33 mkw, po generalnym remoncie, zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Świdnica, nowy Zawiszów. Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

348 000 zł41 m² 8 488 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w cichej części Osiedla Młodych. Lokal składa się z (41m2): - salonu z wyjściem na balkon - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, wyremontowana kawalerka o powierzchni 36m2 zlokalizowana na II piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, kwadratowej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Centrum,Świdnica

1 400 zł31 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność: prezentujemy na wynajem słoneczną i bardzo przytulną kawalerkę w samym Centrum Świdnicy przy ul. Siostrzanej o pow. 26m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł28 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na nowym, kameralnym osiedlu Oferujemy kawalerkę w pełni umeblowaną i wyposażoną. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł61 m² 5 749,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości komfort w Świdnicy przedstawia na sprzedaż mieszkanie z balkonem na Zarzeczu w Świdnicy o powierzchni 60,70m , położonej na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł38 m² 8 777 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 37,6m2, położone na 4 piętrze bloku z 2010 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy przy ul. Zamenhofa tylko U nas! wolna od 1 czerwca 2025r Kawalerka o powierzchni 22m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł53 m² 7 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem i ogrzewaniem miejskim na Zarzeczu. Mieszkanie ma powierzchnię 53m2 , dodatkowo w księdze wieczystej wpisane są dwie piwnice (3,24m2 i 3,10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

419 900 zł47 m² 8 934,04 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku w Świdnicy, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Młodych,Świdnica

225 000 zł26 m² 8 707,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 25,84m2 usytuowana na II piętrze w bloku na Os. Młodych. Mieszkanie gotowe do zamieszkania: okna pcv, na podłogach panele i kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

420 000 zł47 m² 9 003 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokoje - Nowy Zawiszów Salon z kuchnią Pokój Łazienka powierzchnia - 46,65m2 Ogrzewanie podłogowe Widok na Ślęże i Katedrę Świdnicką w budynku winda Stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świdnica

749 000 zł95 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni 95,16m2 położone na 2 piętrze budynku z windą. Wysoki standard wykończenia oraz przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zarzecze,Świdnica

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ustawna kawalerka o powierzchni 32m2 usytuowana I piętrze w bloku na Os. Zarzecze. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Osiedle Młodych Na sprzedaż ustawne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świdnica

749 000 zł95 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i elegancko urządzone mieszkanie o powierzchni 95,16m2 położone na 2 piętrze budynku z windą. Wysoki standard wykończenia oraz przepiękny widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

435 800 zł62 m² 6 972,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Renomahomie nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokowe mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 62,43 m2 na drugim piętrze w bloku trzy piętrowym. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł51 m² 7 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na pierwszym piętrze na osiedlu młodych. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - pokój - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Młodych,Świdnica

345 000 zł48 m² 7 213,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Świdnicy na Osiedlu Młodych, o powierzchni 47,83 m , usytuowane na 4. piętrze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i widokiem na Góry Sowie. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w samym centrum Świdnicy Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów lub zamiana na 2- pokojowe mieszkanie do 2-piętra. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45m2 zlokalizowane w okolicach Centrum usytuowane na III piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawiszów,Świdnica

285 000 zł36 m² 8 005,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na Osiedlu Zawiszów. Na powierzchnię 35,6m2 składają się: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Świdnica

760 000 zł95 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 95m?, niski czynsz! w centrum Świdnicy! nowa niższa cena! oferta ograniczona czasowo! Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w samym sercu miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum Świdnicy. Ta niezwykle jasna i przestronna nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-pietrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 61m2. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Osiedle Młodych, świdnica wombat nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę na wynajem, zlokalizowaną na popularnym Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Osiedlu Młodych. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie z pięknym widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

239 000 zł35 m² 6 787,84 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wobat nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą kawalerkę na Osiedlu Młodych z pięknym widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni 35,21m 2 usytuowane na 9-piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

419 000 zł56 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (56m2)składa się z: - salonu z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 100 zł38 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy ul. 1Maja Nowy blok 38m2 / salon z aneksem, pokój, łazienka i przedpokój Dostępne od zaraz Mieszkanie wyposażone jak na zdjęciach Opłaty: - wspólnota - 520zł (.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij