dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

399 750 zł51 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w III kwartale 2024 Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zawiszów,Świdnica

290 000 zł36 m² 8 146,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu wyjątkowej kawalerki na malowniczym Osiedlu Zawiszów w urokliwej Świdnicy! To mieszkanie na 4. piętrze w solidnym, 4-piętrowym bloku z lat 80 to doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

438 192 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Centrum,Świdnica

275 000 zł37 m² 7 452,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie w Świdnicy, nowa inwestycja ma zakończyć się w tym roku, odbiór do lutego 2025 roku. Mieszkanie ma 36,90 m2 mieści się na parterze, ogródek 22 m2. Najtańsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

598 000 zł86 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m 2 , na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

298 000 zł45 m² 6 585,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25m 2 w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Zawiszów,Świdnica

320 000 zł43 m² 7 419,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,13m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Pilna sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

520 000 zł66 m² 7 820 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - balkonu - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! wombat nieruchomości na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy, o powierzchni 36 m 2. Na mieszkanie składają się : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zarzecze,Świdnica

565 000 zł72 m² 7 803,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 72,40m 2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

2 500 zł58 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia uroczego mieszkania na Osiedlu Młodych w Świdnicy, które zachwyci Cię swoją funkcjonalnością i przestrzenią. To 58-metrowe mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania w Świdnicy na Osiedlu Młodych: z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

310 000 zł44 m² 6 975,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w bloku w Świdnicy. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Młodych,Świdnica

550 000 zł77 m² 7 152 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - salon połączony z kuchnią - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 630 zł50 m² 32,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na 3 piętrze bloku na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. DO wprowadzenia od zaraz! idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł39 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada miejsce postojowe W skład mieszkania (39m2 ) wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Świdnica

319 000 zł32 m² 9 846 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

329 000 zł45 m² 7 360,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A! Przedstawiam Państwu na sprzedaż Atrakcyjne mieszkanie w bloku z 2010 roku, mieszczące się w Świdnicy blisko centrum. Znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

349 000 zł50 m² 7 008,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,80m2 usytuowane na II piętrze zlokalizowane na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

325 000 zł38 m² 8 643,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,60m 2 , zlokalizowanego blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Świdnica

Centrum,Świdnica

230 652 zł27 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I bez pcc Inwestycja ogólnopolskiego dewelopera z wieloletnim doświadczeniem w takich miastach jak Warszawa, wrocław, kraków i inne jest gwarancją bezpieczeństwa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawiszów,Świdnica

525 000 zł78 m² 6 708 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na osiedlu Zawiszów na powierzchne 78,27 m składają się z następujące pomieszczenia: - salon - Trzy przestronne pokoje - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia duże, komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od maja 2024r Piękne przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomośc I oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m 2 w Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł50 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,43 m2, zlokalizowane na 2 piętrze z windą. Świdnica - Plac Ludowy W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł39 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta limitowana! Okazja! Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w nowym budownictwie. Mieszkanie posiada miejsce postojowe W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zawiszów,Świdnica

430 000 zł63 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego na osiedlu Zawiszów. Mieszkanie (63m2) - salon - sypialnia - pokój z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z windą. Świdnica ul. Mazowiecka W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł45 m² 10 889 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z windą. Świdnica ul. Mazowiecka W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

365 000 zł57 m² 6 454,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 56,55m2 usytuowane na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m 2 w Świdnicy. Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku. Jedyne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

410 000 zł50 m² 8 151,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Świdnicy(dolnośląskie). Powierzchnia lokalu wynosi 50.30m2. Mieszkanie słoneczne, ciepłe i bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

435 000 zł63 m² 6 891,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 63,12 m położone w sercu atrakcyjnej okolicy Świdnicy blisko sklepów i niezbędnych udogodnień. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

298 000 zł40 m² 7 376,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokoje, balkon, osiedle Młodych, świdnica. Z przyjemnością oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, idealne pod inwestycję, położone w zadbanym bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

319 000 zł44 m² 7 178,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

499 000 zł56 m² 8 933 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego lokalu mieszkalnego znajdującego się na Nowym Zawiszowie Mieszkanie (55,86m2) - salon z kuchnią - pokój - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zarzecze,Świdnica

569 000 zł72 m² 7 859,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

320 000 zł38 m² 8 511 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko Centrum. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcinkowskiego

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 523,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ul. Marcinkowskiego 11. Lokal znajduje się na I piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu. Na powierzchnię 53,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne trzy pokojowe mieszkanie na Os. Zawiszów o powierzchni 63m2 usytuowane na II piętrze w bloku. Nieruchomość składa się z: pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 435 zł46 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy w bloku znajdujące się na I piętrze, składające się z dużego pokoju z kuchnią, sypialni z balkonem (zabudowany), łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij