dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości " komfort" przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Świdnicy. Nieruchomość typu "kawalerka" o pow.27m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zarzecze,Świdnica

569 000 zł72 m² 7 859,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 72,40m 2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

419 000 zł51 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,93m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 100 zł37 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania z ogródkiem na parterze. Świdnica Nowy Zawiszów W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na Nowym Zawiszowie w Świdnicy. Nowe mieszkanie w apartamentowcu z windą, dla wymagającego klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

552 500 zł66 m² 8 308,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - balkonu - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

427 000 zł50 m² 8 482 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy na osiedlu Zarzecze. Mieszkanie (50,34m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości poleca do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 .Mieszkanie mieści się na 3 piętrze bloku w centrum Świdnicy. Tylko U nas! Na mieszkanie składa się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

375 000 zł58 m² 6 432,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na Osiedlu Młodych o pow.58,3m2 składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyremontowane, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 , na nowym osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

320 000 zł44 m² 7 200,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m 2 , usytuowane na drugim piętrze w bloku w Świdnicy. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia słoneczną i przytulną, 1- pokojową kawalerkę z balkonem o powierzchni 39m 2 , usytuowaną na pierwszym piętrze budynku na osiedlu Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45m2 z windą w budynku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na zabudowany balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

427 000 zł50 m² 8 482,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku w doskonałej dzielnicy Świdnicy. Na mieszkanie składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w bloku mieszkalnym w Świdnicy.Mieszkanie obecnie jest wynajmowane,4 lata temu przeszło generalny remont obecnie do odświeżenia, zlokalizowane w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka na Osiedlu Młodych. Powierzchnia 28m2. 1 piętro Ogrzewanie miejskie. Woda z bojlera. Stan: do wprowadzenia Czynsz: 250 zł (zarządca dom) Parking przy budynku Ulica Zamenhofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 650 zł49 m² 33,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem 2 pokoi o powierzchni 49 m2 zlokalizowanych na II piętrze na Os. Zawiszów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajecia mieszkanie w nowej czesci Zawiszowa w Świdnicy. mieszkanie: kuchnia , łazienka, pokój, pezdpokój, balkon dostępne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł50 m² 7 932,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyremontowane, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 , na osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzy pokojowe .Mieszkanie usytuowane w spokojnej i cichej okolicy. W najbliższej okolicy sklep spożywczy (50 m), apteka (200 m), szkoła (300m) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

399 000 zł50 m² 7 932 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,3m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

598 000 zł86 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m 2 , na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

389 000 zł57 m² 6 867,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Zawiszowie. Na powierzchnię ok 60 mkw składa się: - sporej wielkości salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

419 000 zł62 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (61,32m2)składa się z: - salonu z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł37 m² 62,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z tarasem na Nowym Zawiszowie w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 36,74m 2 posiada taras o powierzchni ok. 50m 2, ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dębowa

Świdnica,dolnośląskie

521 000 zł71 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. Posiadamy w ofercie 4-pokojowe mieszkanie w Świdnicy o bardzo wysokim standardzie wykończenia: - mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej części Świdnicy, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł57 m² 31,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Zawiszowie. Najemca nie płaci prowizji!1 Na powierzchnię ok 60 mkw składa się: - sporej wielkości salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy przy ul. Skłodowskiej; lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju; standardowe; słoneczne, dwustronne, rozkładowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł47 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego znajdującego się w okolicach Zalewu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie z balkonem w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Piękne przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m 2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

370 000 zł56 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy na Osiedlu Młodych Mieszkanie (56,16m2) składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z francuskim oknem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia piękne 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 71 m 2 w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

3 400 zł60 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas: na wynajem przestronne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy w budynku z windą. Mieszkanie o pow. 60,35 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

299 000 zł38 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - sypialnia - salon - kuchnia - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

499 000 zł61 m² 8 220,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Powierzchnia użytkowa mieszkania 61 m2, położone na II piętrze z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia na Nowym Zawiszowie. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o nowoczesnym standardzie, usytuowane w nowej części osiedla Zawiszów w Świdnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy na os. Zawiszów; znajdujące się na parterze w bloku; mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnia oferta gotowego 2 pokojowego mieszkania z tarasem i ogródkiem Zawiszów - Świdnica Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 400 zł74 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem okazjionalny Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów ul. K. Wielkiego Dostępne od zaraz - salon z wyjściem na balkon - kuchnia w pełni wyposażona - dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica