dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

155 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

155 ogłoszeń

1 450 zł22 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od 1 czerwca 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł77 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: blok z miejskim co, okolice Urzędu Miasta, łatwa szybka droga do Centrum, w zasięgu cała infrastruktura; sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, urzędy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Osiedlu Młodych do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie. Na powierzchnię 50m2 składają się: dwa pokoje, osobna kuchnia, łazienka i przedpokój. Dodatkowo przynależy balkon oraz piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,40 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,64 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych - Waryńskiego Piękne widoki z dużego balkonu! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

830 000 zł59,08 m² 14 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,50 m² 7 010,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta Lokalizacja: świdnica - Centrum. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Blisko sklepy, apteka, kościół. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł41 m² 7 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: znane i lubiane Osiedle Młodych, w pobliżu szkoła podstawowa sp4, żłobek, przedszkole, sklepy, przystanki, przychodnia. Osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi- sporo skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,20 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w bloku na Zawisz owie. Lokalizacja : Nowy Zawiszów, piękna okolica, przy budynku miejsca parkingowe zarówno ogólnodostępne, jak i dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł61 m² 6 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! zdjęcia poglądowe! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 mkw, położone na 4. piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Lokal do remontu, co daje możliwość urządzenia go według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

545 000 zł65,40 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w niedalekiej odległości od Parku im. Sikorskiego. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44,86 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym - wysoki standard! Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł59,70 m² 7 453,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42,99 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł50,69 m² 7 496,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m , usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie mieszkania oddalonego 10 minut od świdnickiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składające się z pokoju dziennego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł53,40 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe 2- pokojowe mieszkanie w Świdnicy przy ul. Husarskiej. Na powierzchnię 53,40 m 2 składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym (mieszkanie przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43,09 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63,40 m² 8 028,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na 2. piętrze ocieplonego budynku przy ul. Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,78 m² 7 907,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z potencjałem - Świdnica, osiedle Młodych ul. Waryńskiego Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

439 100 zł63 m² 6 969,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49,74 m² 9 047,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centralnej części Osiedla Młodych. Mieszkanie o powierzchni 47,03 m2 składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy w bloku znajdujące się na I piętrze, składające się z dużego pokoju z kuchnią, sypialni z balkonem (zabudowany), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

569 000 zł44 m² 12 931,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w sercu Świdnicy. Lokal znajduje się na II piętrze nowego budynku z centralnym ogrzewaniem. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na drugim piętrze bloku na Zawiszowie. Czynsz 2400 zł + opłata za prąd i gaz. W cenę wliczony jest czynsz dla zarządcy. Kaucja 3000 zł. Tebo Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja Lokalizacja: świdnica- osiedle Młodych, bardzo przyjemne miejsce, ponieważ blok usytuowany jest w zacisznym otoczeniu; widoki na góry, przy budynku sporo miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

778 050 zł81,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,90m2 w inwestycji , Osiedle Twierdza '' bezpośrednio przy Parku Młodzieżowym. Mieszkanie 3 pokojowe: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,30 m² 8 346,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,3 m , gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w samym centrum Świdnicy - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

304 500 zł35,60 m² 8 553,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł41,18 m² 9 691,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w Świdnicy- os. Młodych. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw zlokalizowane jest na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.