dowolna

Działki na sprzedaż Świdnica - Oferty sprzedaży działek

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

90 060 zł3 002 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka rolno-rekreacyjna nad Bystrzycą w Świdnicy. To piękne tereny zielone, ogrodowe w środku miasta! Działka ma pow. 3002 m2 położona jest nad rzeką Bystrzycą. Klaso.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł6 700 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1094 o powierzchni 6.834 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1091/1 o powierzchni 6300 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

271 000 zł1 133 m² 239,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży 2 działki w świetnej lokalizacji - Świdnica - ul. Mieszka I. Cena dotyczy jednej działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

186 200 zł1 064 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działki zlokalizowane w miejscowości Świdnica woj. Lubuskie o powierzchni : Cena 175 zł. za m 1064 m 1174 m sprzedana 1076 m Działka 1064.

Szczegóły ogłoszenia

186 200 zł1 064 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni od 1064 m2 do 1186 m2 zlokalizowana w miejscowości Świdnica koło Zielonej Góry. Działki w kształcie prostokąta, nie zadrzewiona, oddalona 200.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł6 700 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 492 m² 134,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1492m2 w Bystrzycy Górnej w cenie 200 tys. zł. Woda przy działce, energia elektryczna na działcei. Działka posiada drogę dojazdową,.

Szczegóły ogłoszenia

19 600 000 zł95 412 m² 205,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta iwestycyjna Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej 10 km od Świdnicy. Nieruchomość składająca się z 70 działek przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 157 m² 184,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży dużej działki położonej 10 km od Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 51,57ar w kształcie zbliżonym do trójkąta, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

447 120 zł1 242 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W mpzp tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, oferta dostępna tylko w Alfa Nieruchomości, nie szukaj dalej! Atrakcyjna działka budowlana na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 551 m² 174 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę z wydanymi Warunkami Zabudowy, położoną w malowniczej, zielonej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

127 050 zł726 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane przeznaczone pod zabudowę szeregową, usytuowane w cichej i przyjaznej części Świdnicy, tuż obok Zielonej Góry. To świetne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

151 025 zł863 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Lotus Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży 7 działek budowlanych z wydanymi Warunkami Zabudowy. Nieruchomości zlokalizowane są w Świdnicy, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

7 134 000 zł26 723 m² 267 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Działka znajduje się w strefie przemysłowej miasta Świdnica. Dojazd odbywa się drogą asfaltową. Położenie zapewnia bardzo dobrą dostępność do.

Szczegóły ogłoszenia

171 800 zł859 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane W świdnicy 15 działek budowlanych o powierzchni od 859 do 1824 mkw położonych w miejscowości Świdnica 9 km od Zielonej Góry. Na działki wydane są decyzje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł6 050 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, zielonej części Świdnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł7 500 m² 246 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka około 10 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Teren w użytkowaniu wieczystym. Sprzedawana nieruchomość ma powierzchnię 7500 mkw. W 75% teren z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja: miasto Świdnica- duża działka dla inwestora z pomysłem. Mpzp- teren zielony- może być wykorzystany jako teren ogródków działkowych. Media: kanalizacja, woda, prąd- w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

125 460 zł697 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu kompleks 12 działek budowlanych w gm.Świdnica, zaledwie 12km od Zielonej Góry. Idealne miejsce dla osób ceniącychspokój i ciszę. Media: skrzynki z prądem powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 683 m² 447,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny w Świdnicy przy ulicy Jodłowej. Grunt w pełni uzbrojony i objęty mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę handlowo-usługową. Zjazd bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

207 725 zł1 187 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję 3 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i zielonej części Świdnicy, zaledwie kilka minut od Zielonej Góry. To idealne miejsce na budowę domu cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 600 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 36 arowa działka, zlokalizowana w okolicach Zalewu! Działka o powierzchni 3600 m2. Zgodnie ze wstępną opinią, działka przeznaczona na zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł4 410 m² 99,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana: przedmieścia Świdnicy. Lokalizacja: działka znajduje się przy granicy miasta Świdnica. W otoczeniu działki niezabudowane oraz rolne. Świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 700 m² 141,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana z Panoramicznym Widokiem na Sudety w Boleścinie k. Świdnicy! Można podzielić na wiele działek budowlanych Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna zlokalizowana w Świdnicy przy ul. Bunkrowej. Oferujemy Państwu działkę leśną o powierzchni 3500 m2, która leży bezpośrednio przy terenie objętym planem przestrzennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 040 zł3 272 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna-usługowa Lokalizacja: obrzeża miasta Świdnicy, świetny dojazd do Centrum, wrocławia czy Wałbrzycha, działka przy łączniku Świdnica-Wrocław mpzp Przeznaczenie: s.1.U - teren.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł6 300 m² 8,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

6 680 750 zł26 723 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową w Świdnicy przy ul. Metalowców Powierzchnia działki - 2. 6723 Ha Wymiary - ok 90 x 305 9.PU -tereny zabudowy produkcyjne, składowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł5 000 m² 258 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o powierzchni 0,5 hektara, usytuowana przy drodze krajowej 35, z bezpośrednim zjazdem. Działka o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63 200 m² 4,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 63.000 m2 usytuowaną w gminie Świdnica (Województwo Lubuskie) pomiędzy miejscowościami Świdnica oraz Piaski. Oznaczenia działek: -łąki.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł11 445 m² 170,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w samej Świdnicy, przy ulicy Częstochowskiej. Teren bez obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, przygotowaną dokumentacją pod wydanie warunków zabudowy osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   działki W świdnicy 26,38 arów Do sprzedania ładna działka budowlana o powierzchni 2600 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 900 m² 61,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę rolną o powierzchni 4500m2. Działka graniczy z lasem oraz rzeką, nieopodal zabudowania, agroturystyka. Istnieje możliwość doprowadzenia prądu oraz gazu, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 141 m² 382,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 1/2 udziału w działce o pow. 3141m2 położonej w ścisłym centrum miasta. W kw ujęta jako tereny mieszkaniowe. Działka w pełni ogrodzona oraz zabudowana pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 876 m² 399,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Świdnicy - 0,1876 ha wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1 876 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 452 140 zł81 738 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna 8,17 ha położona W świdnicy, blisko zielonej góry. Trzy działki o łącznej powierzchni 8,1738 ha (81.738 mkw) położone w miejscowości Świdnica. Działki jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł50 000 m² 3,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż gruntów rolnych położonych w okolicy Świdnicy w kier. na Wałbrzych o łącznej pow. 50000m2 grunty klasy III, IV, V, dojazd z drogą gminną. Cena 180 tys zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł779 m² 128,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży działki mieszczącej się w Lutomi - 15 km od Świdnicy. Działka o powierzchni 7,79 a, kształtem zbliżona do foremnego prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł24 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną w miejscowości Świdnica o pow. 2,4ha Działka ze względu na.