dowolna

Nieruchomości Świdnica - Oferty wynajmu nieruchomości

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

3 600 zł96 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia!- rezerwacja Powierzchnia ok 50m2, na co składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł376 m² 37,23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Idealny na siedzibę firmy, biura lub usługi medyczne. Budynek ul. Niecała 8, 58-100 Świdnica Samodzielny obiekt dwukondygnacyjny , parter + piętro +lokal przynależny. Główny budynek 330m2, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m, położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

34,09 zł/m²44 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Kościelnej. Nieruchomość ze sporą drewnianą witryną oraz roleta zabezpieczającą, dodatkowo system alarmowy. Lokal o powierzchni 45m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

23,44 zł/m²64 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal użytkowy - I piętro, z wejściem bezpośrednio z ulicy! Idealny na cichą działalność biurową. Na powierzchnię lokalu składa się sala główna, pomieszczenie socjalne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł65 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok 180 m2, idealny pod działalność usługową, warsztatową, magazynową lub produkcyjną. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

78,12 zł/m²128 m² 9 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko U nas Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 128 m , położony na parterze budynku z bezpośrednim wejściem oraz dużą witryną, zapewniającą świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,40 m² 54,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych! Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,66 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie przytulnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Urządzone i wyposażone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²80 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal położony na parterze - wejście bezpośrednio z ulicy! Na powierzchnię lokalu składają się dwie sale główne, pomieszczenie socjalne, toalety oraz korytarz. Do lokalu jest osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

29,66 zł/m²118 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia połowa lokalu idealnego pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi 3540 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

43 zł/m²140 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Świdnica / dolnośląskie / ul. Kazimierza Wielkiego Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy w dynamicznie rozwijającym się osiedlu wielorodzinnym Zawiszów Lokal położony jest w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,99 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupoziomowy lokal biurowo - usługowy. Idealnie nadaje się na biuro księgowe, rachunkowe lub inna działalność gospodarczą. Lokal położony na I piętrze - osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szukasz przestrzeni idealnej na kancelarię, gabinety terapeutyczne lub inne usługi biurowe? Ta oferta może być dla Ciebie! Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 80m2, położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 2-pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składają się 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7,69 zł/m²195 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: centrum miasta, do Rynku można dojść na piechotę. Dojazd autem, w pobliżu i przy budynku miejsca parkingowe. Budynek wolnostojący, brak lokali mieszkalnych w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwa mieszkania zlokalizowane w domu jednorodzinnym, położonym na Osiedlu Zawiszów Każde z mieszkań składa się z osobnej kuchni, łazienki oraz pokoju. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o łącznej powierzchni 225,38m2 usytuowanego na wysokim parterze w budynku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²105,50 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 105,50m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową, gastronomiczną lub handlową. Składają się na niego: główna sala, 5.

Szczegóły ogłoszenia

39,47 zł/m²76 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal Z dużą witryną na parterze ścisłe centrum! Lokal handlowo-usługowy w ścisłym Centrum miasta! Na powierzchnię lokalu składa się przestronna, jasna sala główna oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

23,08 zł/m²130 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal- kompleks biurowy- w budynku biurowo-usługowym, ładna elewacja, okolica 'nie straszy'. Lokalizacja : świetna lokalizacja, okolice ulicy Wrocławskiej, idealna baza wylotowa na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w rynku w Świdnicy Lokalizacja: rynek w Świdnicy. Lokal na parterze stylowej kamienicy. Lokal posiada dwa wejścia- od strony rynku oraz od podwórka. Najemcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w stanie surowym na piętrze. Z widokiem na Zalew Witoszówka Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy. 1000m2 - jedna przestrzeń do całkowitego dostosowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

40,80 zł/m²710,73 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia obiekt w Świdnicy, położony przy głównej drodze - bezpośredni wjazd z dk 35! Na obiekt składają się: - budynek główny o łącznej powierzchni powierzchni 428,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

43,86 zł/m²57 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wombat nieruchomości oferuje do wynajmu lokal o charakterze usługowo-mieszkalnym. Prezentowany lokal to nieruchomość o powierzchni 57 m , składająca się z trzech poziomów, co.

Szczegóły ogłoszenia

63,01 zł/m²36,50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie średniej wielkości lokalu użytkowego. Lokal o powierzchni 36,50 m2, obecny podział powierzchni: - sala główna 20,65 m2 - pokój 10,90 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²55 m² 3 590 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Lokal do wynajęcia w rynku-bardzo atrakcyjna lokalizacja. Na pow. 55m2 znajduje się sala główna 35m2, pomieszczenie gospodarcze, biuro, wc ok 20m2. Istnieje możliwość zmiany układu sali.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas:) Lokal zlokalizowany w Centrum miasta, na jednej z ulic dochodzących do Rynku, duże natężenie ruchu pieszych i aut. Lokal po remoncie, z witryną od ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w turystycznej miejscowości. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w turystycznej miejscowości -kierunek Zagórze Śląskie; blisko Świdnicy (kilkanaście kilometrów). Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

62,86 zł/m²35 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal w Centrum miasta, w miejscu o łatwym dostępie dla klientów! Na wynajem lokal użytkowy o pow. ok. 35 m2 składający się z dwóch sal obsługi oraz pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę w nowo wybudowanym budynku o powierzchni 26m2 usytuowaną na II piętrze (winda) przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego.