dowolna

Nieruchomości Świdnica - Oferty wynajmu nieruchomości

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal w centrum Świdnicy. Lokal o powierzchni 76m2 składa się z pomieszczenia głównego oraz zaplecza z toaletą, pomieszczeniem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

20 zł/m²55 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy położony na parterze kamienicy w okolicach Centrum! Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia (układ przejściowy), pomieszczenie socjalne -.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²36 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem pomieszczeń biurowych w centrum Świdnicy w wyremontowanej kamienicy z windą. I piętro : lokal biurowy z przyłączem wody o powierzchni 35m2, cena wynajmu 1500zł +.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł320 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjne hala handlowo-produkcyjno- magazynowa o powierzchniach: ok320m2, z zapleczem sanitarnym- wc Lokalizacja: budynek biurowo-magazynowy-produkcyjny mieści się na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

26,36 zł/m²110 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy lokal położony na 2 piętrze w centrum miasta - Biurowiec Przed budynkiem plac parkingowy. Teren ogrodzony i w całości utwardzony Stały monitoring. Podana cena jest ceną netto.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie mieszkania oddalonego 10 minut od świdnickiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składające się z pokoju dziennego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

33,74 zł/m²163 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wombat nieruchomości oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 163 m , znajdujący się na parterze budynku, idealny na biuro lub inną działalność gospodarczą. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

17,15 zł/m²320,77 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości o magazynowo - usługowej funkcji położonej w centralnej części miasta. Obiekt o całkowitej powierzchni parteru.

Szczegóły ogłoszenia

28,64 zł/m²41,90 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: dalsze okolice centrum miasta, usytuowane przy ruchliwej ulicy, wokół same budynki mieszkalne Rozkład: z lokal o powierzchni 41.9m2, zaraz po wejściu duże, wysokie i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 187m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: - dużej hali o powierzchni 187 m2 Przed budynkiem znajduje się duży 700 m2 plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w okolicach centrum miasta! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta biznesowego lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 467m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: II poziomego budynku o powierzchni 200m2 - dużej hali o powierzchni 187 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²50 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w Świdnicy. Możliwy również podnajem stanowiska oraz odstąpienie przy konkretnych ofertach. Na powierzchnię lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²98 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze, na które prowadzą schody i nowoczesna winda. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 798 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie placu mieszczącego się na obrzeżach miasta. Plac o powierzchni ok 1800 m2, częściowo utwardzony, na ogrodzonym terenie ze wspólnym wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

39,60 zł/m²50,51 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe lub mieszkanie o powierzchni 50,51m2 usytuowane na I piętrze. Nieruchomość zlokalizowana przy wylocie na Wrocław. Lokal składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy w bloku znajdujące się na I piętrze, składające się z dużego pokoju z kuchnią, sypialni z balkonem (zabudowany), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł195 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:195 m²

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie hali położonej w przemysłowej część miasta. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 195 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na drugim piętrze bloku na Zawiszowie. Czynsz 2400 zł + opłata za prąd i gaz. W cenę wliczony jest czynsz dla zarządcy. Kaucja 3000 zł. Tebo Nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja Lokalizacja: świdnica- osiedle Młodych, bardzo przyjemne miejsce, ponieważ blok usytuowany jest w zacisznym otoczeniu; widoki na góry, przy budynku sporo miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

39 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny jasny lokal na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna. Lokal ma dostęp do pomieszczeń higieniczo-sanitarnych znajdujących się na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²48 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal (podwójny)zlokalizowany w biurowcu, blisko Centrum i pks/pkp. Lokal usytuowany na 2 piętrze- jasne,2 sale biurowe- o powierzchniach 31m2 oraz 17m2- idealne na samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

37,97 zł/m²316 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni ok 316 m, położony na II piętrze w nowym budynku na terenie zamkniętej posesji w bliskich okolicach Centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²10 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe i sala konferencyjna. Do wynajęcia pomieszczenia biurowe do 10m 2 do 22m 2. Cena 40zł/m 2 netto. Dodatkowo płatne media wg zużycia. Sala konferencyjna wynajmowana na godziny,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²98,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Spełnij swoje marzenie o własnej restauracji. Oferujemy Państwu do wynajęcia sale restauracyjną z kuchnią w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal z przeznaczeniem pod biuro! Lokal bardzo ładnie wykończony, płytki na podłodze, gładzie, okna drewniane, rozprowadzone instalacje internetowo- telefoniczna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²248 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia hala o łącznej powierzchni 248m2 - Świdnica! Na powierzchnię hali składają się 4 pomieszczenia (dwa z nich o powierzchni około 90-110m2 oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

6,10 zł/m²820 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal usługowo- handlowy o powierzchni 820m , położony przy ul. 1 maja w Świdnicy. Cena: wynajmu: 5000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

32,47 zł/m²77 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia samodzielny, dwupoziomowy lokal użytkowy w świetnej lokalizacji w centrum miasta. Można w nim prowadzić dwie działalności. Świeżo po remoncie, nowoczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²210 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal do wynajęcia ul. Bystrzycka, świdnica Istnieje możliwość wynajęcia części powierzchni! Do wynajęcia lokal użytkowy położony na I piętrze budynku przy ul. Bystrzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na wynajem - idealny pod działalność medyczną lub estetyczną - Świdnica Tylko w wombat nieruchomości! Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 40 m , przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych, znajdująca się na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 27m2 oraz dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki o powierzchni 33 m2 zlokalizowanych na IV piętrze na Os. Młodych. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²220 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

do wynajęcia całe piętro o pow. 220 m2 znajdujące się w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy, pomieszczenia biurowe znajdują się na II piętrze, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł113 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Piękne duże mieszkanie do wynajęcia od zaraz! wombat nieruchomości oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w spokojnej i przytulnej kamienicy w centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł32,32 m² 52,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Galerii Świdnickiej. Przytulne mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze wielorodzinnego budynku. Funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Prezentujemy lokal do wynajęcia usytuowany w eleganckiej kamienicy w ścisłym centrum miasta. Lokal z witryną usytuowany na parterze budynku. Lokal jest przygotowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia kilka gabinetów lekarskich - możliwość wynajmu na dzień lub godziny! Gabinet w bardzo dobrym standardzie - gotowy do prowadzenia działalności. Podany w ofercie metraż jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w ścisłym Centrum! Rozkład: lokal użytkowy o powierzchni 50m2, składa się z otwartej sali sprzedażowej oraz pomieszczenia gospodarczo-sanitarnego. Stan:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij