Działka budowlana, ul. Częstochowska
Częstochowska, Świdnica, dolnośląskie
- 1 950 000 zł
- 11 445 m²
- 170,38 zł/m²
Jędrzej Myszewsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Częstochowska
Częstochowska, Świdnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka budowlana, ul. Częstochowska
Zaktualizowane: 5 maja 2026
1 950 000 zł 11 445 m² 170,38 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 950 000 zł (170,38 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 11 445 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: Alfa Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: 76853
Lokalizacja
- Adres: Częstochowska, Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Działka w samej Świdnicy, przy ulicy Częstochowskiej.
Teren bez obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego, przygotowaną dokumentacją pod wydanie warunków zabudowy osiedla domków szeregowych.
Położony na spokojnym miejscu, oddalonym od rzeki.
Działka o powierzchni blisko 1.5 ha.
Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Media (bez gazu) w bliskiej odległości. (...)
660 573...
660 573 115
74 667 11 72