dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

413 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł69,39 m² 8 344 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych remontów? - komorów - Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41,14 m² 10 184,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł46,63 m² 7 720,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 46,63 m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,60 m² 7 725,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, i piętro! Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie kawalerka na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 27m2 składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł41,40 m² 8 429,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ: duża.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,50 m² 5 906,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niniejsza oferta przedstawia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m , usytuowane w sercu Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

432 350 zł54 m² 8 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zanurz się w uroku Świdnicy i zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Jego powierzchnia wynosi 54,5 m2 i składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,87 m² 9 173,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł71,30 m² 8 401,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i klimatyczne mieszkanie w stylu skandynawskim! Oferujemy 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł57,70 m² 6 915,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta! Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Świdnica,dolnośląskie

697 000 zł92 m² 7 576,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kunic

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł27,70 m² 7 581,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania w Świdnicy o powierzchni 27,7 m . To mieszkanie daje Ci swobodę aranżacji dzięki kwadratowemu planowi, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł91,40 m² 5 459,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie własnościowe położone w ścisłym centrum Świdnicy. Lokal położony jest na 2 piętrze kamienicy. Na powierzchnię 91,4 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

314 800 zł45,36 m² 6 940,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 , zlokalizowane przy ulicy Saperów w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,80 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kolejowa

Świdnica,dolnośląskie

222 500 zł25 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

422 112 zł43,97 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,31 m² 10 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Lokal znajduje się w okolicach Centrum i ma funkcjonalny układ: duży salon z otwartą kuchnią(możliwość oddzielenia salonu od kuchni), 2 sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta, 3 pokoje. Salon z kuchnią, dwie oddzielne sypialnie i łazienka z oknem. Wymienione instalacje (prąd, gaz, woda), nowy piec gazowy dwufunkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,50 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy. Mieszkanie do generalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne! Na powierzchnię mieszkania 34,5 m2 składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł59,70 m² 7 453,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł22,90 m² 8 995,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł69,08 m² 4 125,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie idealne pod inwestycję! Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części: pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Duże, słoneczne i rozkładowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Świdnickim Rynku o łącznej powierzchni 118m2. Mieszkanie składa się z: 4 przestronnych pokoi (16, 20, 24 i 24m2).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m / 3 pokoje/ 2 piwnice, położone w Świdnicy Osiedle Młodych Układ: sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,70 m² 7 064,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

270 100 zł35 m² 7 717,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł34,70 m² 8 069,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem z sieci w bloku. Jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze. Lokalizacja: osiedle Zarzecze, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

290 100 zł34,90 m² 8 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63 m² 6 651 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnickim Rynku. Mieszkanie składa się z: salonu Pokoju Kuchni Łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Tylko u Nas! Na sprzedaż: mieszkanie w kamienicy - centrum Świdnicy, 51 m , duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 2. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! renomahome oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34 m , usytuowane na czwartym piętrze w bloku na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z: dużego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: świdnica-Centrum, nowe budownictwo, apartamentowiec z windą. Parę kroków do Rynku, w zasięgu stacja pkp, przystanki autobusowe, wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,30 m² 7 801,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje.