dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

413 ogłoszeń

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

790 000 zł122,70 m² 6 438 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu , które będzie wyposażone w podstawowe meble by zamieszkać :) W kuchni zabudowa meblowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł98 m² 5 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję! Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł42,50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 01.03.2026 r. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w stylu loftowym w nowym bloku z windą. Umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 40m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych! Lokalizacja: osiedle młodych, blisko przystanki, sklepy, parking pod blokiem. Rozkład: mieszkanie 2 pokojowe salon i pokój, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 w Świdnicy na os.Młodych-do remontu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w czterokondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł97,62 m² 7 887,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, niemal 100-metrowe mieszkanie, które łączy niepowtarzalny klimat kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z charakterem w samym sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne, trzypokojowe , rozkładowe mieszkanie z balkonem na parterze w bloku. Bardzo zadbane, świeżo po remoncie. Klatka zadbana, dobre sąsiedztwo, wspólnota zgodna. Przed blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

469 100 zł63 m² 7 446,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Świetna oferta - dwa mieszkania - idealne pod inwestycję, jak i dla siebie! Na łączą powierzchnię mieszkania składają się dwie części: - mieszkanie 1: salonik, kuchnia, sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł99,60 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ścisłe Centrum, kilka kroków do Rynku, jednocześnie cicha i spokojna okolica parku. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, na II piętrze. Czysta klatka schodowa, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57,90 m² 5 854,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomość prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 1. piętrze budynku mieszkalnego w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł71,10 m² 5 372,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania zlokalizowanego z atrakcyjnej części Świdnicy. Na powierzchni 71,10 m2 urządzone zostały dwa duże pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44,50 m² 9 438,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Mieszkanie na Kolejowej- jest akt notarialny, księga wieczysta- gotowe do kupienia od zaraz! Mieszkanie 2 pokojowe, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł43,70 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł80,34 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,50 m² 5 966,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł55,60 m² 7 158,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania 55,6 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł69,90 m² 5 937,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości "komfort" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość o pow. 71m2 składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł76,48 m² 4 772,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Lokalizacja: ulica Sikorskiego; kamienica (dawna willa prawdopodobnie xixw) 3 lokalowa z dużą działką. Na sprzedaż 1/3 kamienicy:.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomiści oferuje na sprzedasz słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m , zlokalizowane na II piętrze zadbanego budynku z cegły w samym.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga-zmiana ceny! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m na pierwszym piętrze i składa się z: trzech pokoi (bardzo ustawnych), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł69,40 m² 5 028,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, piękne przestronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze kamiennicy. Składa się on z dwóch bardzo dużych pokoi i równie dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,80 m² 12 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł45,23 m² 10 391,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Młodych! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! idealne pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

445 000 zł104,20 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł120 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość w Centrum Świdnicy- mieszkanie dwupoziomowe/2 mieszkania każde po 60m2 Lokalizacja : dalsze rejony centrum Świdnicy. Budynek w oficynie składający się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.