dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Świdnica - Oferty wynajmu i sprzedaży

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie Z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,78 m² 7 907,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z potencjałem - Świdnica, osiedle Młodych ul. Waryńskiego Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia!- rezerwacja Powierzchnia ok 50m2, na co składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł46,63 m² 7 720,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni 46,63 m , usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie kawalerka na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 27m2 składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

432 350 zł54 m² 8 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zanurz się w uroku Świdnicy i zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Jego powierzchnia wynosi 54,5 m2 i składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kunic

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł27,70 m² 7 581,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania w Świdnicy o powierzchni 27,7 m . To mieszkanie daje Ci swobodę aranżacji dzięki kwadratowemu planowi, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

314 800 zł45,36 m² 6 940,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m2 , zlokalizowane przy ulicy Saperów w Świdnicy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m / 3 pokoje/ 2 piwnice, położone w Świdnicy Osiedle Młodych Układ: sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł34,70 m² 8 069,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem z sieci w bloku. Jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze. Lokalizacja: osiedle Zarzecze, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł63,12 m² 6 955,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na Zarzeczu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Nie wymaga żadnych wkładów inwestycyjnych. Lokal znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,50 m² 9 885,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 43,5 m | Świdnica, osiedle Młodych | ul. Słobódzkiego Biuro Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,65 m² 7 694,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Piękne, komfortowo wykończone mieszkanie w bloku. Lokalizacja : Osiedle budynków wielorodzinnych na zadbanym osiedlu. W pobliżu wiele sklepów, ośrodek zdrowia, szkoła , przedszkole, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł44,66 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie przytulnego dwupokojowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze bloku wielorodzinnego. Urządzone i wyposażone mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lokalizacja: poszukiwane 1 piętro w bloku na Osiedlu Młodych. W zasięgu szkoła podstawowa, sklepy, przychodnia, przystanki. Bezpieczne sąsiedztwo. Właściciel dysponuje miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone w doskonałej lokalizacji Świdnicy, na osiedlu Młodych. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa atrakcyjna cena! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w zielonej części Świdnicy - 64,78 m . Cena: 498 900 zł (do negocjacji) Czynsz: 630 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości Krok po Kroku oferuje na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone w spokojnej dzielnicy Zawiszów w Świdnica. Dostępne od zaraz -cena najmu: 1900zł -czynsz: 630.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,30 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł41 m² 7 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: znane i lubiane Osiedle Młodych, w pobliżu szkoła podstawowa sp4, żłobek, przedszkole, sklepy, przystanki, przychodnia. Osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi- sporo skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,20 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w bloku na Zawisz owie. Lokalizacja : Nowy Zawiszów, piękna okolica, przy budynku miejsca parkingowe zarówno ogólnodostępne, jak i dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie mieszkania oddalonego 10 minut od świdnickiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 składające się z pokoju dziennego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych, znajdująca się na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 27m2 oraz dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

419 000 zł41 m² 10 184,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie - Świdnica, osiedle Młodych, ul. Słobódzkiego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

450 000 zł47 m² 9 513,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego w Świdnicy. Mieszkanie dwustronne, jasne i bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia