dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Świdnica - Oferty wynajmu i sprzedaży

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

369 000 zł33 m² 11 305,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,64 m , położonego na osiedlu Młodych w Świdnica. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

465 000 zł62 m² 7 535,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Świdnica, osiedle Młodych. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 mkw, położone na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Młodych,Świdnica

385 000 zł43 m² 8 949,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż spółdzielczo- własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy przy ul. Emilii Plater. Mieszkanie o ekspozycji południowej, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł56 m² 7 074,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Młodych,Świdnica

579 000 zł58 m² 9 931,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.53 m2 składające się z dwóch pokoi (jeden z wyjściem na balkon) kuchni, łazienki i przedpokoju, mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Piękne przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie z balkonem i piwnicą 38.90 m2, po generalnym remoncie. Ale remont remontowi nie równy! Wymieniona instalacja elektryka hydraulika i piony. "Skute" tynki ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! Dostępne od 10.03.2026 Lokalizacja: Osiedle Młodych, Świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Świdnica,dolnośląskie

585 000 zł77 m² 7 571,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - nad Zalewem! Na powierzchnię 77,26 m 2 składa się: - otwarta na salon kuchnia, - salon, - 3 oddzielne sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

239 000 zł34 m² 6 951,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do odkrycia potencjału mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Świdnicy, ul.Parkowa - w bezpośrednim sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

329 900 zł40 m² 8 226,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego bloku po termomodernizacji , na Osiedlu Młodych w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 74 m składa się z czterech niezależnych pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Zawiszów. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 54 mkw, zlokalizowane w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Lokal położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

359 000 zł38 m² 9 378,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - ustawne, słoneczne mieszkanie po remoncie, osiedle Młodych, świdnica Oferujemy atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

339 000 zł41 m² 8 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. 42.07m2 + balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m , położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Ignacego Prądzyńskiego w Świdnicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

1 700 zł47 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe wyremontowane mieszkanie nad zalewem w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie świeżo po remoncie (pierwszy najem), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Świdnicy. Cena: 574 000 zł Powierzchnia: 58 m Piętro: i Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

378 000 zł38 m² 9 874,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m , balkon, osiedle Młodych - Świdnica Zadbane, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

378 000 zł38 m² 9 874,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

270 000 zł33 m² 8 091,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie na ul. Zamenhoffa w Świdnicy. Mieszkanie składa się z : - kuchni - dwóch pokoi - łazienki z wc Bardzo niskie koszty utrzymania. Fundusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

mieszkanie 4pokoje 3piętro Świdnica, osiedle cena 630 000zł powierzchnia 70m2 ogrzewanie miejskie okna pcv, balkon w pokojach na podłodze panele w przedpokoju na podłodze kafle w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zarzecze,Świdnica

498 000 zł72 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Urokliwe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zarzecze w Świdnicy! wombat nieruchomości zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 72 m , położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł73 m² 6 167,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje jasne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Zawiszów z dużym balkonem i ogródkiem rod 300 m Cena: 449 000 zł Powierzchnia: 72,8 m 3 pokoje Piwnica +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

569 000 zł61 m² 9 327,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na cenionym Osiedlu Młodych w Świdnicy. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Centrum,Świdnica

460 000 zł43 m² 10 670,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy! wombat nieruchomości o feruje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,11 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

498 000 zł64 m² 7 810,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Świdnica, osiedle Zarzecze Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,76 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica