Mieszkanie Świdnica

Świdnica, dolnośląskie

  • 310 000 zł
  • 38,30 m²
  • 8 093,99 zł/m²

Zdjęcie

Monika Skrzypek

Skontaktuj się

Mieszkanie Świdnica

Świdnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

310 000 zł

38,30 m²

8 093,99 zł/m²

Mieszkanie Świdnica

Zaktualizowane: 21 maja 2026

310 000 zł 38,30 m² 8 093,99 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1912
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1912

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 310 000 zł (8 093,99 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 38,30 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1912 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, z pokojami przejściowymi, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, własne
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: WOMBAT NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: WMB-MS-2953

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Świdnica.

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m² , położone na parterze kamienicy.

Lokal przeszedł kilka lat temu kapitalny remont i został wykończony z dbałością o detale. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. (...)

Agent

Monika Skrzypek

575 479...

575 479 256

575 479 259

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 479...

575 479 256

575 479 259

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości