dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

439 900 zł53,10 m² 8 284,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45,15 m² 9 191,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze po kapitalnym remoncie! Na powierzchnie mieszkania ok. 45 m2 składa się salon z aneksem kuchennym,sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego Przy budynku teren zielony do.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,60 m² 7 873,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł45,25 m² 8 397,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, i piętro - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł86,40 m² 6 365,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe wyposażenie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Świdnica,dolnośląskie

532 000 zł62,74 m² 8 479,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem! Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł41,14 m² 10 184,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie Z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 33m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

470 000 zł45 m² 10 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45 m2 składa się z: - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 45m2 + piwnica, balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,08 m² 9 201,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych, ul. Dąbrowskiego, świdnica Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł61,17 m² 6 537,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł66 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie świdnica, okolice Lidla Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m(60,4 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowy pokój na strychu), położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia!- rezerwacja Powierzchnia ok 50m2, na co składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

409 000 zł48,40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45,90 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania 45,9 m2 składa się duży salon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł46,94 m² 8 093,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 47 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia i toaleta. Mieszkanie wymaga remontu. Ogrzewanie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł56,52 m² 6 634,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Mieszkanie wymaga remontu, daje jednak duże możliwości adaptacyjne! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł103 m² 5 631,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne klimatyczne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Bardzo dobra lokalizacja w okolicach II liceum i Galerii Świdnickiej. Mieszkanie o powierzchni 103 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie kawalerka na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 27m2 składa się z: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł71,30 m² 8 401,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne i klimatyczne mieszkanie w stylu skandynawskim! Oferujemy 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z dużym balkonem oraz piwnicą, usytuowane na 2. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł52,87 m² 9 173,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł57,70 m² 6 915,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Świdnica,dolnośląskie

697 000 zł92 m² 7 576,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,70 m² 46,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł97,62 m² 7 888 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m, położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

570 000 zł70,60 m² 8 073,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią klimat.

Szczegóły ogłoszenia

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy! Przestronne, jasne i ustawne pomieszczenia zapewnią komfort codziennego życia. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

206 000 zł22,90 m² 8 995,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kawalerka w Centrum - gotowa do zamieszkania! Idealne na start lub pod inwestycję! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, kuchnia i łazienka. W mieszkaniu są okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł69,08 m² 4 125,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie idealne pod inwestycję! Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części: pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł118 m² 7 618,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Duże, słoneczne i rozkładowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Świdnickim Rynku o łącznej powierzchni 118m2. Mieszkanie składa się z: 4 przestronnych pokoi (16, 20, 24 i 24m2).

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,70 m² 7 064,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

270 100 zł35 m² 7 717,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł34,70 m² 8 069,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas 2 pokojowe mieszkanie z ogrzewaniem z sieci w bloku. Jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4 piętrze. Lokalizacja: osiedle Zarzecze, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

290 100 zł34,90 m² 8 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne. Ciepła woda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij