dowolna

Mieszkania Świdnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 ogłoszeń

445 000 zł55,60 m² 8 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka położona na I piętrze - ul Jagiellońska. Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

290 100 zł34,90 m² 8 312,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne. Ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia i toaleta. Mieszkanie wymaga remontu. Ogrzewanie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

270 100 zł35 m² 7 717,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

499 100 zł57,80 m² 8 634,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem -okolice Centrum, cicha okolica! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji tego wykonawcy Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

480 200 zł98 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świdnicy tuż przy samym rynku! To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w samym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,70 m² 7 064,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Świdnica,dolnośląskie

697 000 zł92 m² 7 576,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje po kapitalnym remoncie | 2 piętro | balkon | okolice ul. Głowackiego, świdnica Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł77,20 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł33,10 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych! Nieruchomość idealna pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł66,42 m² 8 988,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63,40 m² 8 028,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na 2. piętrze ocieplonego budynku przy ul. Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,30 m² 7 801,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - idealne dla osób ceniących charakter kamienic, przestrzeń i świetną lokalizację. Klimatyczne 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | 85 m | centrum | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61,50 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych - Waryńskiego Piękne widoki z dużego balkonu! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,50 m² 10 866,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń | 63,5 m | 2 miejsca w garażu | Świdnica Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,50 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł86,90 m² 3 682,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum miasta Świdnica. Mieszkanie dwupoziomowe, wymagające remontu. Ogrzewanie elektryczne, brak C.O. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116,30 m² 6 010 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (116,3m2) całość to: - sypialnia - pokój dzienny - salon.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł137 m² 6 270,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Wombat nieruchomości przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,13 m² 9 222,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

"ms" Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż cztery ściany? Na sprzedaż trafia wyjątkowo zadbane, jasne mieszkanie o powierzchni 53,13 m , położone na osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł85,40 m² 5 035,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania usytuowanego w kamienicy zlokalizowanej w okolicach Galerii Świdnickiej. Przestronne wnętrze o powierzchni 85,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta! Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł55 m² 9 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,64 m , zlokalizowane na osiedlu Zawiszów. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie z widokiem na Rynek. Lokalizacja: stylowa kamienica w Rynku, ładna klatka schodowa, wejście na domofon, mieszkanie na ostatnim 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, osiedle Młodych! Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie - gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.