dowolna

Mieszkania Świdnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

469 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczaka

Świdnica,dolnośląskie

386 886 zł37,93 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Korczaka Zróżnicowany wybór mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 m do 77 m zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł39,50 m² 10 354,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Wyjątkowa wysokość mieszkań niemal 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł33,20 m² 10 572,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 000 zł40,90 m² 10 122,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Korczaka

Świdnica,dolnośląskie

433 992 zł41,73 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,73 m , znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego budynku z windą. Rozkład mieszkania: przedpokój - 4,52 m łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Świdnica

550 000 zł109,60 m² 5 018,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne, słoneczne mieszkanie , czteropokojowe o powierzchni 109,60m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł97,62 m² 7 888 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m, położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 333 zł37,37 m² 11 595,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 117 zł74,46 m² 9 832,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 486 zł74,53 m² 10 270,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

570 000 zł70,60 m² 8 073,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią klimat.

Szczegóły ogłoszenia

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy! Przestronne, jasne i ustawne pomieszczenia zapewnią komfort codziennego życia. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł98 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 98 m ze strychem blisko centrum | bez pośrednika Przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 1. i jednocześnie ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

577 984 zł65,68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym skomunikowaniem. Ogrody Pszenna to nowoczesna inwestycja, która wyróżnia się spokojnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł45,90 m² 7 952,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania 45,9 m2 składa się duży salon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe w Centrum miasta- miejskie co. Lokalizacja: centrum miasta, budynek wielorodzinny, kilka kroków do Rynku. jest możliwość parkowania przy budynku. Rozkład: przedpokój, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł28,61 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, zupełnie nowe mieszkanie położone w spokojnej części Świdnicy, w okolicach parku, w nowym budynku przy ul. Kolejowej. Na powierzchnię 29 m składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe w Centrum miasta- miejskie co. Najem okazjonalny. Lokalizacja: centrum miasta, budynek wielorodzinny, kilka kroków do Rynku. jest możliwość parkowania przy budynku. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,27 m² 68,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, zupełnie nowe mieszkanie położone w spokojnej części Świdnicy, w okolicach parku, w nowym budynku przy ul. Kolejowej. Na powierzchnię 42,27 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł51,08 m² 9 201,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych, ul. Dąbrowskiego, świdnica Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł76,05 m² 7 876,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum! Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

518 900 zł98 m² 5 294,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję! Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 100 zł45 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. Kunic zdjęcia poglądowe! Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na powierzchnie mieszkania składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,42 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,42 m2, położone na Osiedlu Młodych. Lokal znajduje się na 4 piętrze i stanowi świetną propozycję dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ścisłe Centrum, w zasięgu spacerku stacja pkp, rynek, na wyciągnięcie ręki wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Mieszkanie znajduje się na wysokim 1 piętrze- w zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł165,70 m² 5 606,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Gustowne mieszkanie w kamienicy z balkonem! Rozmieszczenie okien w nieruchomości jest od strony południowo-wschodniej, południowo-zachodniej oraz północno-zachodniej. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie kawalerka na parterze w kamienicy w Świdnicy. W skład mieszkania o powierzchni 30m2 wchodzą: - ustawny i jasny.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Osiedle Młodych, świdnica Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na Osiedlu Młodych kawalerka do zamieszkania! Wysoki standard. Po generalnym remoncie. Nowa zabudowa kuchenna wraz z agd, nowa armatura i kafle w łazience. Ogrzewanie miejskie. Czynsz wraz.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł123,40 m² 4 846,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 116 m2 składające się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł100,96 m² 4 407,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! nowa, atrakcyjna cena! Niektóre zdjęcia mają charakter poglądowy. Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,96 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł39 m² 9 205,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Klucze w biurze. Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ulicy Mieszka I na II piętrze. Powierzchnia użytkowa 39m 2 : salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

820 000 zł160 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1888

Tylko w naszej ofercie przestronne mieszkanie z dużym ogrodem- komfort domu w kameralnej kamienicy. Lokalizacja : Peryferie miasta, spokojna zielona dzielnica, w bliskiej zabudowie nowego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego. Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie mieszkania składają się salon.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,50 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą komfortowym 2-pokojowym mieszkaniem znajdującym się w zielonej części Świdnicy - ul.Głowackiego Przy budynku teren zielony do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł55,50 m² 8 990,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5m2 zlokalizowane w Centrum Świdnicy w bloku z balkonem. Nieruchomość składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

276 500 zł46,30 m² 5 971,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

422 112 zł43,97 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,44 m² 5 720,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,50 m² 7 271,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Witam, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Zawiszow. Mieszkanie zadbane.