dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

413 ogłoszeń

Apartament z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 5 marca 2026 r. Prezentujemy Państwu do wynajęcia, piękne dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym zlokalizowane w okolicach Zalewu w Świdnicy! wymagany najem.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny i przytulny, z bezpośrednim wyjściem na taras, dwa ustawne pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł66,42 m² 8 973,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Możliwość zamiany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

589 000 zł70,60 m² 8 342,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m | parter | blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne i są takie, które mają klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł76,05 m² 7 876,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum! Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie po generalnym remoncie, ogrzewanie c.o. gaz, więcej informacji pod tel.  

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal o powierzchni 35,58 m jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1855

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na obrzeżach miasta Świdnicy. Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,60 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł91 m² 5 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Z klimatem! Mieszkanie a w zasadzie pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł165,70 m² 5 606,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Gustowne mieszkanie w kamienicy z balkonem! Rozmieszczenie okien w nieruchomości jest od strony południowo-wschodniej, południowo-zachodniej oraz północno-zachodniej. Generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł136 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze kamienicy. Bardzo blisko do Rynku, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Przy budynku parking. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamiana M2, o powierzchni 33m2 zlokalizowana na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa sie z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni -ustawnej, kwadratowej,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,60 m² 6 014,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon z częścią jadalną, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł93,80 m² 9 061,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m2 znajdujące się w ścisłym centrum miasta, w kamienicy. Opis mieszkania Salon połączony z otwartą kuchnią Sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy, idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł170 m² 2 876,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1901

MS W samym sercu Świdnicy, w otoczeniu historycznej zabudowy i w bliskim sąsiedztwie rynku, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 170 m . To przestrzeń z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł83,90 m² 5 935,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronne mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy usytuowanej na terenie zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64,78 m² 8 799,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy na os. Zawiszów przy ul. Ks. Bernarda; znajdujące się na I piętrze; składające się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł88,10 m² 6 242,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietypowego mieszkania zlokalizowanego na świdnickim Osiedlu Młodych. Lokal mieszkalny o powierzchni 74,10 m2 składający się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

600 100 zł67 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku! Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 168,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

640 100 zł81,53 m² 7 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie do remontu na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania 45 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł36,50 m² 6 273,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas:) oferta na wyłączność Lokalizacja: osiedle Zarzecze- doskonale skomunikowane z Centrum, doskonały wyjazd na Wrocław, w zasięgu markety ogólnospożywcze, sklepy, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kolejowa 3, nowa Wspólnota, przedsprzedaż, do wyboru 21 lokali. więcej informacji pod tel

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,70 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Świdnica,dolnośląskie

535 000 zł59,16 m² 9 043,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

MS Na sprzedaż stylowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świdnicy. Jest to idealne połączenie historycznego klimatu kamienicy z nowoczesnym standardem "pod klucz". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł55,50 m² 8 990,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,5m2 zlokalizowane w Centrum Świdnicy w bloku z balkonem. Nieruchomość składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne czteropokojowe mieszkanie w Centrum miasta! idealne pod inwestycję Mieszkanie o powierzchni 100 m2 składa się z czterech samodzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł29 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka na drugim piętrze kamienicy w centrum. Po częściowym remoncie (min. montaż energooszczędnego ogrzewania sufitowego). Klatka w kamienicy przestronna, schody wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w stylowej kamienicy z ogródkiem- gotowe do zamieszkania Lokalizacja : Osiedle Zarzecze, dogodna lokalizacja, dla wszystkich szukających oazy spokoju, ale zarazem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

880 000 zł98,10 m² 8 970,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 98,1 m 2 , zlokalizowane w Świdnicy, w okolicach ul. Parkowej. Mieszkanie.