dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

420 000 zł70 m² 6 043,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 69,5m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

410 000 zł57 m² 7 218,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 56,80m 2 , usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Kraszowice,Świdnica

429 900 zł66 m² 6 513,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowej kamienicy w Świdnicy. To niezwykle klimatyczne składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie , usytuowane na 2 piętrze w bloku w Świdnicy. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 54 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe Księga Wieczysta. Mieszkanie znajduje się w pierwszej strefie, cicha okolica. Nie daleko znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła, przychodnia. Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

425 000 zł76 m² 5 614,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

428 000 zł65 m² 6 617,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 64,68 m 2 , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nowa atrakyjna cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

241 000 zł31 m² 7 774,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortową kawalerkę w Świdnicy przy ul. Skłodowskiej (blisko Osiedla Młodych). Parter! Kawalerka o powierzchni 31 m usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m 2 usytuowaną na parterze kamienicy w zielonej dzielnicy Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasińskiego

Młodych,Świdnica

430 000 zł61 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1079

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Idealne dla rodzin i osób ceniących spokój oraz wygodę codziennego życia. Na powierzchnię mieszkania 60,86m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzecze,Świdnica

309 000 zł45 m² 6 806,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Świdnicy -zarzecze. Lokal o powierzchni 45,40m2 składa się z : -kuchni -salonu z balkonem -sypialni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój - łazienka z wc - przedpokój Dodatkowo czynsz do wspólnoty ok 600 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

298 900 zł47 m² 6 397,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 46,72 m usytuowane na 4-piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta bez prowizji I bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, które łączy w sobie urok tradycji z nowoczesnym komfortem. W pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji I bez pośredników! Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Francuskiej To świeżo wyremontowane mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Świdnica

699 000 zł132 m² 5 308 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowy apartament położony w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m 2 , usytuowane w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Centrum,Świdnica

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Doskonała lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, blisko odrestaurowanych kamienic tuż obok zrewitalizowanego Ogródu Różanego z fontanną, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

310 000 zł47 m² 6 635,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

433 900 zł63 m² 6 874,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 63,12 m położone w sercu atrakcyjnej dzielnicy Zarzecze w Świdnicy blisko sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę 36 m 2 , usytuowane bloku w Świdnicy z pięknym widokiem na góry. Na mieszkanie składają się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł66 m² 6 288 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania znajdującego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie (66m2) składa się z: - salon z kominkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

468 900 zł54 m² 8 683,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54 m położone w Centrum Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - przestronna kuchnia - 3 pokoje ( 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

299 000 zł42 m² 7 068,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3m 2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! Na mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

979 000 zł165 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Idealne mieszkanie w spokojnej okolicy. W pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie tuż po generalnym remoncie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

525 000 zł98 m² 5 329,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 98,50m 2 , usytuowane na parterze kamienicy, składa się z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze jednego z budynków z cegły w pobliżu Osiedla Młodych. Na nieruchomość składają się: - pokój 19,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

438 000 zł65 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Kraszowice,Świdnica

489 000 zł86 m² 5 705,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie w pięknej, zadbanej kamienicy, w spokojnej części Śródmieścia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,7 m2 składa się z trzech przestronnych i jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

434 000 zł63 m² 6 875,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komunardów

Centrum,Świdnica

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 35 m2 znajdującego się na parterze kamienicy przy ulicy Komunardów. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł86 m² 5 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,7 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

498 000 zł68 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m 2 w Świdnicy. Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku. Jedyne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Centrum,Świdnica

229 000 zł34 m² 6 637,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy przy ul.Kościelnej o powierzchni 34,5m2 składajace się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia 27m2 na Osiedlu Młodych dostępna od 01.09 , średni standart , do zamieszkania. Umeblowana / sprzęt agd więcej informacji na whatsapp nummer tel.   Marek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

415 000 zł59 m² 7 008,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21m 2 , na Osiedlu Młodych (ul. Waryńskiego) w Świdnicy. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł49 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,5 m, idealnie zlokalizowane w spokojnej okolicy z dostępem do wszelkich udogodnień. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze budynku,.