dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Świdnica - Lista ofert

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świdnica

Młodych,Świdnica

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na Osiedlu Młodych kawalerka na wysokim parterze! Powierzchnia 27m2. Ogrzewanie miejskie. Czynsz około 300zł. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz zostały wymienione wszystkie instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

204 900 zł22 m² 9 399,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Komfortowa kawalerka na osiedlu młodych - świdnica Na sprzedaż | 22,5 m | 4. piętro | Gotowa do zamieszkania wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulną kawalerkę zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Bezpośrednio od właściciela. Oferuję do wynajęcia nowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 42mkw położone na parterze, które zachwyca wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia nowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych, w budynku z windą; składające się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju; na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

620 000 zł79 m² 7 822,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 79,26m2 położone na 1 piętrze nowego budynku. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, osobnej toalety, garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

515 000 zł53 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - parter, osiedle Młodych, świdnica wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł48 m² 7 012,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie o powierzchni 47,77 m , zlokalizowane na III piętrze czteropiętrowej kamienicy w centrum Świdnicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Zarzeczu. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

367 000 zł58 m² 6 295,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Świdnicy - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjionalny -rezerwacja Dostępne od 1 września Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

485 000 zł71 m² 6 812 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,2 m2, położone na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji- osiedle Zawiszów. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

659 000 zł75 m² 8 786,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

350 000 zł57 m² 6 162 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal składa się z : - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - pokój - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

435 000 zł61 m² 7 155 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie , położone na 3 piętrze w cichej i zielonej części Osiedla Młodych. Układ mieszkania: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, dwustronne, rozkładowe, jasne, doświetlone, ciepłe. Preferowany okres najmu 1 rok, z możliwością przedłużenia. Tylko najem okazjonalny. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 000 zł67 m² 7 106,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Komfort w Świdnicy zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w ścisłym centrum w Świdnicy o powierzchni 67,40m , położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! nowa atrakcyjna cena! Lokalizacja: osiedle Młodych, świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu: 1900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Centrum,Świdnica

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i przynależnym miejscem parkingowym - Świdnica, prestiżowa lokalizacja wombat nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu wyjątkowo jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Świdnica

Młodych,Świdnica

299 000 zł27 m² 11 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na Osiedlu Młodych kawalerka na wysokim parterze! Powierzchnia 27m2. Ogrzewanie miejskie. Czynsz około 300zł. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, będzie gotowe na przełomie VIII/IX, ale już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 na drugim piętrze. Ogrzewanie miejskie oraz duży balkon to największe atuty mieszkania. Budynek zadbany, z domofonem i kamerami. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

279 000 zł33 m² 8 526,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodna kawalerka o powierzchni 32,72m2 usytuowana na I piętrze na Osiedlu Młodych. Nieruchomość składa się z: pokoju z wyjściem na duży balkon , ustawnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł65 m² 8 497 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m, położone na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą, w pobliżu centrum Świdnicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w najwyższym standardzie, mieszkanie w cichej lokalizacji blisko centrum Siechnic i nowego dworca kolejowego. Składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł63 m² 7 076,44 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego 3-pokojowego mieszkanie na osiedlu Zawiszów - Świdnica Cena: 449 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Młodych,Świdnica

569 000 zł72 m² 7 902,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Piękne przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

1 200 zł26 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 1 czerwca wynajmę kawalerkę na Osiedlu Młodych na II piętrze. Mieszkanie w roku 2021 przeszło generalny remont a przed zasiedleniem zostanie odmalowane. Posiada kuchnię, pokój, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Zarzecze,Świdnica

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, położone na parterze 4-piętrowego bloku na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z potencjałem - 32 m , balkon, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z balkonem na pierwszym piętrze i w dodatku na Osiedlu Młodych :) Powierzchnia 44m2 , ogrzewanie miejskie. Mieszkanie w trakcie generalnego remontu, będzie gotowe na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

355 000 zł48 m² 7 366,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Idealne zarówno dla pary, singla, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie z ogrodem - 300 m2, na I piętrze z dużym balkonem, po kapitalnym remoncie. Nowe wyposażenie może zostać. W zabudowie Nowa kuchnia z Nowymi sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

368 000 zł41 m² 8 975,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

869 000 zł101 m² 8 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w spokojnej dzielnicy miasta. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

479 000 zł54 m² 8 838 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 54m2, usytuowane na parterze w zadbanym budynku na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi : - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Młodych. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowa, duża kawalerka o powierzchni 38m2 zlokalizowana na "nowym Zawiszowie". Lokal wyremontowany usytuowany na I piętrze w budynku z windą. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

369 000 zł48 m² 7 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4