dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Świdnica - Lista ofert

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł100 m² 3 978,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o imponującej powierzchni 100,30m2 , usytuowanego na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy. Ta urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

424 072 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie w bloku z ogrzewaniem miejskim, w pełni umeblowane i wyposażone w agd. Nowe instalacje i okna. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

296 922 zł36 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Mieszkanie na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy, po remoncie, składające się z dużego pokoju z balkonem, 2 sypialni, umeblowanej kuchni, łazienki, przedpokoju i piwnicy; na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 54 m położone w Centrum Świdnicy. Na mieszkanie składa się : - przestronna kuchnia - 3 pokoje ( 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

295 280 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Świetna opcja na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie na umowę najmu okazjonalnego. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na os. Zawiszów (ul.Brodatego) w pobliżu biedronki, przystanku mpk, pkp, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

295 280 zł37 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

462 536 zł61 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m 2 , usytuowane w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

259 079 zł29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

404 322 zł51 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

259 079 zł29 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w II kwartale 2025 Świetna opcja na start W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 2 piętro po remoncie generalnym, centrum Oferuję nowoczesne i w pełni funkcjonalne mieszkanie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Rynek,Świdnica

550 000 zł78 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oczekujesz niebagatelnego wnętrza wykonanego z dbałością o najdrobniejsze szczegóły? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 500 zł47 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na osiedle Zawiszów przy ul. K. Wielkiego salon z wyjściem na balkon kuchnia pokój łazienka wc przedpokój wyposażone jak na zdjęciach Czynsz do wspólnoty ok 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

428 000 zł65 m² 6 619,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny, zależy Ci na komforcie osiedlowego życia? Omega Estate proponuje w pełni rozkładowe mieszkanie (65m2) składające się z: - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

285 912 zł38 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

2 500 zł59 m² 42,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych; składające się z dużego pokoju z wyjściem na balkon o pow. 5 m2; 2 sypialni, umeblowanej kuchni ze sprzętem agd (zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 350 zł36 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulną kawalerkę z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! wolne od lipca 2024! Mieszkanie o powierzchni 36m2 ,usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

494 000 zł75 m² 6 586,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie w Świdnicy na Os. Zawiszów; mieszkanie składa się z: poziom 1- salon z wyjściem na balkon połączony z kuchnią i toaleta; poziom 2- duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

404 322 zł51 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

278 817 zł36 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Świetna opcja na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

402 600 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Trójstronne mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

298 000 zł45 m² 6 585,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25m 2 w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

289 674 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Idealne na start mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

329 000 zł50 m² 6 598,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49,86m 2 , usytuowane na 2 piętrze bloku w centrum Świdnicy nowa atrakcyjna cena! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zarzecze,Świdnica

565 000 zł72 m² 7 803,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 72,40m 2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

400 000 zł100 m² 3 988,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

282 438 zł36 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

215 000 zł27 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w trakcie generalnego remontu o powierzchni 27m2. Po zakończeniu remontu cena wzrośnie do 230 000 pln. Na danym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

278 817 zł36 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Mieszkanie na start, lub jako inwestycja. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

313 946 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w III kwartale 2024 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! wombat nieruchomości na sprzedaż oferujemy wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy, o powierzchni 36 m 2. Na mieszkanie składają się : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

247 435 zł29 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zawiszów,Świdnica

524 900 zł78 m² 6 706,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, osiedle Zawiszów. Mieszkanie o powierzchni 78,27 m 2 usytuowane 1-piętrze. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

399 750 zł51 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w III kwartale 2024 Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

438 192 zł61 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w I kwartale 2025 Narożne mieszkanie, idealne dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Świdnicy, tuż przy Kościele Pokoju! do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów

Centrum,Świdnica

275 000 zł37 m² 7 452,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie w Świdnicy, nowa inwestycja ma zakończyć się w tym roku, odbiór do lutego 2025 roku. Mieszkanie ma 36,90 m2 mieści się na parterze, ogródek 22 m2. Najtańsza.