dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w okolicach centrum miasta! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł53,40 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe 2- pokojowe mieszkanie w Świdnicy przy ul. Husarskiej. Na powierzchnię 53,40 m 2 składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym (mieszkanie przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł139,32 m² 5 735 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie położone przy parku! Mile widziana zamiana na mniejsze mieszkanie. Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla większej rodziny oraz dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł104,69 m² 19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

605 000 zł55,20 m² 10 960,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie położone na I piętrze w cichej części miasta, w sąsiedztwie parku. Na powierzchnię mieszkania składa się z salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63,40 m² 8 028,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na 2. piętrze ocieplonego budynku przy ul. Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

439 100 zł63 m² 6 969,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem z ładnym widokiem, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

406 000 zł82,80 m² 4 903,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł39 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy, zlokalizowane na 2 piętrze- tuż przy Galerii Świdnickiej. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł88,10 m² 3 847,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 35 m2 składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

350 100 zł50 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! po 49,6 m2 Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od maja Lokalizacja: świdnica- osiedle Młodych, bardzo przyjemne miejsce, ponieważ blok usytuowany jest w zacisznym otoczeniu; widoki na góry, przy budynku sporo miejsc parkingowych dla.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomoścvi prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,6 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł140,50 m² 6 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie do adaptacji w centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym kamienicy. Powierzchnia mieszkania 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

304 500 zł35,60 m² 8 553,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 100 zł41,18 m² 9 691,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zakupu wyjątkowego mieszkania typu loft o powierzchni 35 m , położonego na II piętrze zabytkowej kamienicy w Świdnicy. To doskonała okazja do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł73 m² 5 890,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Świdnica 73 m2, 3 pokoje 3 piętro. Kamienica. Cena 430 000 zł Do sprzedania mieszkanie do odświeżenia, składające się z trzech pokoi, kuchni. łazienki i przedpokoju o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy, idealne dla singla lub pod inwestycję. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,80 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł25,92 m² 13 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknego lokalu mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie Parku Centralnego. Dół Mieszkania (25,92m2)składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 900 zł53 m² 9 054,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zarezerwowane! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w okolicy parku! Mieszkanie w trakcie remontu! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia kawalerka na Osiedlu Młodych, znajdująca się na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania 27m2 oraz dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, z dostępem do ogródka! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł76,71 m² 6 387,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze 2-piętrowej kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim! Mieszkanie w trakcie generalnego remontu , które będzie wyposażone w podstawowe meble by zamieszkać :) W kuchni zabudowa meblowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! bez prowizji Mieszkanie w Centrum Świdnicy w zadbanej zabytkowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 250 zł. Kontakt: poniedziałek-piątek 8:00-18:00. Możliwy dobór mebli.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Świdnica

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (174,63m2) składa się z: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże mieszkanie z potencjałem w Centrum miasta. Lokalizacja : Centrum miasta. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, atrakcyjne położenie. Blisko szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy - przy ul. Pułaskiego, bezpośrednio nad bankiem pko bp,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61,50 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij