dowolna

Mieszkania w nowym bloku Świdnica - Oferty sprzedaży lub najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 168,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z dużym balkonem i miejscem postojowym - nowy budynek! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią oraz balkonem, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w Świdnicy z garażem, miejscem postojowym zewnętrznym i ogromnym tarasem! Powierzchnia to 139m2 z garażem, bardzo atrakcyjnie rozplanowana.

Szczegóły ogłoszenia

751 000 zł74,41 m² 10 092,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

695 000 zł115,90 m² 5 996,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż unikalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Świdnicy. Apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą, zaprojektowany przez architekta wnętrz, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

830 000 zł59,08 m² 14 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,31 m² 10 561,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

1 490 000 zł139 m² 10 719,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament, który łączy w sobie nowoczesną architekturę, luksusowe wykończenie oraz przestrzeń zapewniającą komfort codziennego życia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

456 000 zł41,06 m² 11 105,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem! Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44,86 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym - wysoki standard! Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,60 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł44 m² 13 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: świdnica-Centrum, nowe budownictwo, apartamentowiec z windą. Parę kroków do Rynku, w zasięgu stacja pkp, przystanki autobusowe, wszelkie niezbędne sklepy i usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

417 000 zł45,30 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości prezentuje komfortowe i stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m w nowym apartamentowcu z windą w spokojnej, zielonej części miasta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

435 000 zł53 m² 8 161,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania - 53 m | 2 pokoje | balkon | 2 piętro Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Centrum,Świdnica

660 000 zł79 m² 8 323,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 4 pokoje z widokiem na Katedrę Mieszkanie 4-pokojowe, 77 m - Świdnica, ul. Mieszka I Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 000 zł37 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na poziomie przyziemia w wolnostojącym domu. Mimo niższego położenia lokal jest jasny i dobrze doświetlony - w pomieszczeniu znajdują się okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

465 000 zł50 m² 9 356,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasze mieszkania to więcej niż standardowe wnętrza to przestrzeń do realizacji Twoich marzeń o idealnym mieszkaniu w pięknej kamienicy w centrum Świdnicy. Dzięki wysokim sufitom (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Świdnica,dolnośląskie

700 000 zł74 m² 9 431,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku (oddanie do użytku: lipiec 2014). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

505 336 zł59 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym skomunikowaniem. Ogrody Pszenna to nowoczesna inwestycja pod Świdnicą, która wyróżnia się spokojnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawiszów,Świdnica

535 000 zł43 m² 12 444,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na parterze apartamentowca z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świdnica

749 000 zł115 m² 6 513,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Dostępne od 1 Kwietnia Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z windą. Świdnica ul. Mazowiecka W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świdnica

747 000 zł115 m² 6 495,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oryginalny, przestronny, dwupoziomowy apartament w centrum Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w 2009 roku. Idealny dla dużej lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

650 000 zł65 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,72 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zostało w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

495 000 zł47 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe słoneczne i w pełni wyposażone 2- pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy przy ul. Księcia Bernarda. Na powierzchnię 47,25 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Marca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

973 500 zł113 m² 8 615,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł62 m² 40,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gustownie wykończone mieszkanie z małym balkonem :) Ulokowane w kamienicy, na III piętrze, w budynku z windą. Powierzchnia 61,50m2 na co składają się dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

973 500 zł113 m² 8 615,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema sypialniami - Świdnica Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 98 m . Do mieszkania obligatoryjnie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stęczyńskiego

Zawiszów,Świdnica

174 000 zł66 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży w ramach Konkursu ofert jest prawo własności udziału w wysokości jedna druga w prawie własności do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Polna Droga

Świdnica,dolnośląskie

920 000 zł94 m² 9 739 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu wyjątkowe , dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 94,47m2, zlokalizowane nad Zalewem. Mieszkanie usytuowane jest na 3 i 4 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Zawiszów,Świdnica

2 600 zł39 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-najem okazjonalny- na wynajem mieszkanie 2 pokojowe / Nowy Zawiszów - 38,77m2 - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialnia - łazienka z wc - przedpokój Media: + płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

985 000 zł113 m² 8 716,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema sypialniami - Świdnica Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 98 m z ogromnym garażem 15,48 m oraz trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Centrum,Świdnica

460 000 zł43 m² 10 670,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: piękne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy! wombat nieruchomości o feruje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,11 m , usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

980 000 zł105 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny Apartament na Nowym Zawiszowie w Świdnicy. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży pięciopokojowego apartamentu o powierzchni 105 m-, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja -najem okazjonalny- na wynajem mieszkanie 3 pokojowe przy Parku Centralnym Dostępne 15 grudnia - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialnia z wyjściem na balkon -.