dowolna

Mieszkania w kamienicy Świdnica - Lista aktualnych ogłoszeń

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

1 050 000 zł199,40 m² 5 265,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Komfortowy apartament w centrum miasta połączony z dodatkowym lokalem idealnym na biuro/gabinet/kancelarię Prezentowana nieruchomość położona jest na I piętrze kamienicy i składa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedania mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy. W skład mieszkania wchodzą: - 4 ustawne i jasne pokoje - funkcjonalna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, tuż obok Galerii Świdnickiej - idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń i charakter! tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł74 m² 6 743,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy z widokiem na katedrę. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy. W pełni urządzone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na uboczu, co zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na parterze w kamienicy w Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2 składa się z: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł110 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł61 m² 8 032,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3 pokoje | 61 m | balkon | widok na Katedrę | blisko Rynku | niski czynsz renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na II piętrze kamienicy-willi w Świdnicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, kamienica wielorodzinna, mieszkanie na IV piętrze. Rozkład: kwestia adaptacji na salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie, lub kuchnię i 3 pokoje, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł113 m² 35,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Piękne duże mieszkanie do wynajęcia od zaraz! wombat nieruchomości oferuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w spokojnej i przytulnej kamienicy w centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomoścvi prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,6 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie z werandą (drugie wejście z ogródka) na pierwszym piętrze kamienicy w centrum. Możliwość zmiany funkcji pomieszczeń. Klatka przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57,90 m² 7 253,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe 2 pokojowe mieszkanie na parterze w Świdnicy. Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, mała kamienica, blisko przystanki i sklepy, parking na podwórku, kamienica ogrodzona. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł25 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez prowizji Mieszkanie w trakcie remontu (możliwość doboru mebli i agd) Środkowe mieszkanie z antresolą na 1. piętrze w zabytkowej kamienicy, ogrzewanie gazowe, zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe w stylowej willi z opcją przydomowego ogródka Rozkład: mieszkanie o powierzchni 40m2, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,1.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł165 m² 5 630,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, duże, słoneczne mieszkanie. Lokalizacja : Świdnica, bliskie okolice centrum, atrakcyjne położenie, pośród zieleni drzew. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł91,20 m² 6 030,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni ponad 90m2 Mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy znajdującej się blisko Placu Św. Małgorzaty. W lokalu został.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł61,61 m² 3 733,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie o powierzchni 61,61 m2 mieszczące się w zabytkowej kamienicy przy ul. Wrocławskiej w Świdnicy. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Świdnica,dolnośląskie

559 000 zł115 m² 4 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż | 115 m | wysoki parter | ogródek z altaną | 2 wejścia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na wysokim parterze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 1. piętrze kamienicy , kilka minut spacerem od Rynku miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

575 795 zł104,69 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79 m, położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! bez prowizji Mieszkanie w Centrum Świdnicy w zadbanej zabytkowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 250 zł. Kontakt: poniedziałek-piątek 8:00-18:00. Możliwy dobór mebli.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł79,56 m² 8 295,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania usytuowanego na wygodnym drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni 79,56 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

520 000 zł91 m² 5 714 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w okolicach Centrum. Na pow. 90,9m2 znajdują się 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia, 2 pokoje(jeden malutki w sam raz na gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie po generalnym remoncie, ogrzewanie c.o. gaz, więcej informacji pod tel.  

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1855

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na obrzeżach miasta Świdnicy. Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy? A może.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł91 m² 5 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł136 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy blisko centrum. W skład mieszkania ( 136m2 ) wchodzą: - 4 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł93,80 m² 9 061,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m2 znajdujące się w ścisłym centrum miasta, w kamienicy. Opis mieszkania Salon połączony z otwartą kuchnią Sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 582 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Świdnicy, idealne dla osób ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł44,50 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1867

Wombat nieruchomości przedstawia 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem w centrum Świdnicy - 44,5 m . Uwaga! nowa cena! 285000 zł! Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł83,90 m² 5 935,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronne mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy usytuowanej na terenie zamkniętym -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

600 100 zł67 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku! Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dwupokojowe mieszkanie w bliskich okolicach Centrum. Przy budynku znajduje się zadbany ogród - do wspólnego użytkowania przez mieszkańców. Na powierzchnię mieszkania ok. 56 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

640 100 zł81,53 m² 7 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne, słoneczne mieszkanie na I piętrze - okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się piękny, narożny salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kolejowa 3, nowa Wspólnota, przedsprzedaż, do wyboru 21 lokali. więcej informacji pod tel

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44,70 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

ul. Pułaskiego, tuż przy Rynku Nowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij