dowolna

Mieszkania w kamienicy Świdnica - Lista aktualnych ogłoszeń

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

599 000 zł99,60 m² 6 014,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia, salon z częścią jadalną, 3 sypialnie, łazienka, toaleta oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 000 zł54,20 m² 9 520 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł71,10 m² 5 372,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania zlokalizowanego z atrakcyjnej części Świdnicy. Na powierzchni 71,10 m2 urządzone zostały dwa duże pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże mieszkanie z potencjałem w Centrum miasta. Lokalizacja : Centrum miasta. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, atrakcyjne położenie. Blisko szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

240 000 zł43,70 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł80,34 m² 7 468 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum! Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,50 m² 5 966,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, kuchnia, duża sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł69,90 m² 5 937,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości "komfort" przedstawia na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy. Nieruchomość o pow. 71m2 składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Udział w mieszkaniu - zakup tylko za gotówkę, idealne dla Inwestora! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia oraz osobny pokój - dodatkową powierzchnię stanowi wspólny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł76,48 m² 4 772,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłaczność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kilkurodzinnej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł300 m² 1 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- zakup tylko za pośrednictwem biura Lokalizacja: ulica Sikorskiego; kamienica (dawna willa prawdopodobnie xixw) 3 lokalowa z dużą działką. Na sprzedaż 1/3 kamienicy:.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Oferta na wyłączność - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

479 000 zł99,70 m² 4 804,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie na parterze - blisko parku, z możliwością korzystania z ogródka! Mieszkanie idealne również na siedzibę firmy! Na powierzchnię mieszkania składa się salon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł69,40 m² 5 028,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, piękne przestronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze kamiennicy. Składa się on z dwóch bardzo dużych pokoi i równie dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56,80 m² 12 323,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na wygodnym pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 56,80 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120,50 m² 9 958,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica! Mile widziana zamiana na dom! Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klimatyczna kawalerka położona na I piętrze - ul Jagiellońska. Mieszkanie idealne dla singla lub pary - umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

445 000 zł104,20 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Świdnica

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (174,63m2) składa się z: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł15 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ciekawa nieruchomość- mała kawalerka, w Centrum miasta Dla kogo? Idealne mieszkanie na start- dla singla, parki, zamiast wynajmować kupcie swoje pierwsze mieszkanie! Sprawdzi się tez jako.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł100 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z garażem i ogrodem - centrum Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

799 000 zł80,80 m² 9 888,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż perełka w centrum Świdnicy. Piękne, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2017 roku, bardzo zadbane. Mieszkanie z oryginalną stolarką drewnianą po renowacji stan.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł44,50 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze Centrum. Do generalnego remontu. Lokalizacja: centrum miasta, mała kamienica, blisko przystanki i sklepy, apteki. Parking w podwórku Rozkład: mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

125 000 zł38,10 m² 3 280,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie blisko Centrum Świdnicy Nieruchomość o pow. 38,1 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki razem z wc i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł137 m² 6 270,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1800

Wombat nieruchomości przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w okolicach Centrum! Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, częściowo otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zielony skwer! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, przestronny salon, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne 72m2 z wyjątkowym potencjałem. Na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

878 210 zł165,70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 6-pokojowego znajdującego się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł71 m² 6 056,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 71m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł98,50 m² 5 269,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 98,50m 2 , usytuowane na parterze kamienicy, składa się z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Wyjątkowe 100-metrowe mieszkanie z widokiem na Rynek. Lokalizacja: stylowa kamienica w Rynku, ładna klatka schodowa, wejście na domofon, mieszkanie na ostatnim 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,05 m² 7 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł100,96 m² 4 407,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! nowa oferta nowa atrakcyjna cena Niektóre zdjęcia są zdjęciami poglądowymi. Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

480 000 zł60,50 m² 7 934 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 60,5m2 położone niedaleko Centrum, zaledwie kilka minut spacerem do Rynku. Układ pomieszczeń: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 900 zł98 m² 4 998,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze reprezentatywnej i pięknie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum miasta Świdnica. Na.