dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Centrum,Świdnica

747 000 zł115 m² 6 495,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oryginalny, przestronny, dwupoziomowy apartament w centrum Świdnicy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w 2009 roku. Idealny dla dużej lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie z balkonem i piwnicą 38.90 m2, po generalnym remoncie. Ale remont remontowi nie równy! Wymieniona instalacja elektryka hydraulika i piony. "Skute" tynki ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! Dostępne od 10.03.2026 Lokalizacja: Osiedle Młodych, Świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

650 000 zł65 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,72 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zostało w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

230 000 zł26 m² 8 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,49 m, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wombat Nieruchomości zaprasza do zakupu przytulnego, trzypokojowego mieszkania z na osiedlu Młodych! Szczegóły oferty: powierzchnia: 53 m Piętro: 2 Po generalnym remoncie w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 58m2 sytuowane na I piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: otwartej przestrzenni-kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

495 000 zł47 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe słoneczne i w pełni wyposażone 2- pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy przy ul. Księcia Bernarda. Na powierzchnię 47,25 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymanowskiego

Świdnica,dolnośląskie

585 000 zł77 m² 7 571,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - nad Zalewem! Na powierzchnię 77,26 m 2 składa się: - otwarta na salon kuchnia, - salon, - 3 oddzielne sypialnie, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Marca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Centrum,Świdnica

239 000 zł34 m² 6 951,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam do odkrycia potencjału mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Świdnicy, ul.Parkowa - w bezpośrednim sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

329 900 zł40 m² 8 226,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego bloku po termomodernizacji , na Osiedlu Młodych w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

2 100 zł74 m² 28,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia przestronne mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 74 m składa się z czterech niezależnych pokoi , oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

200 000 zł25 m² 8 061,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wombat Nieruchomości prezentuje nową ofertę sprzedaży, której przedmiotem jest komfortowa kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

973 500 zł113 m² 8 615,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Zawiszów. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 54 mkw, zlokalizowane w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Lokal położony jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

359 000 zł38 m² 9 378,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż - ustawne, słoneczne mieszkanie po remoncie, osiedle Młodych, świdnica Oferujemy atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

560 000 zł82 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na Zawiszowie w Świdnicy. Na powierzchnię mieszkania 82,47m2, składają się: - salon z wyjściem na balkon - 5 pokoi - kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój - łazienka z wc - przedpokój Dodatkowo czynsz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

339 000 zł41 m² 8 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. 42.07m2 + balkon. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Świdnica

350 000 zł39 m² 8 974 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na 2 piętrze na zielonym i spokojnym Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świdnica - mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na drugim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na Osiedlu Młodych! Mieszkanie składa się z pokoju, jadalni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju na łącznej powierzchni 48,50m2. Dodatkowy bonus - balkon! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m , położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Ignacego Prądzyńskiego w Świdnicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

200 000 zł28 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

973 500 zł113 m² 8 615,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z garażem, kominkiem i trzema sypialniami - Świdnica Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 98 m . Do mieszkania obligatoryjnie przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

1 700 zł47 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia komfortowe wyremontowane mieszkanie nad zalewem w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie świeżo po remoncie (pierwszy najem), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Młodych,Świdnica

570 000 zł73 m² 7 809,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zaproponuj swoją cenę! Opiekun ofert: tel: przedstawiam Państwu piękne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku w Świdnicy na osiedlu młodych. Nieruchomość jest starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Świdnica

345 000 zł72 m² 4 779,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowa niższa cena! Możliwa zamiana na mniejsze 2-3 pokoje mieszkanie w bloku w Świdnicy. Sprzedam mieszkanie 72,18m2 w Świdnicy na drugim piętrze z super widokiem na sam rynek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

574 000 zł58 m² 9 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż - wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w Świdnicy. Cena: 574 000 zł Powierzchnia: 58 m Piętro: i Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Centrum,Świdnica

1 400 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas: na wynajem kawalerka mieszkanie o pow. 28m2 w Świdnicy w Centrum. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł49 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-najem okazjonalny- oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,4m2, położone na parterze na Zawiszowie. Mieszkanie składa się z ; - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

338 000 zł58 m² 5 847,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na panoramę miasta, katedrę oraz park. Nowa atrakcyjna cena! Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

440 000 zł66 m² 6 616,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w centrum Świdnicy, opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 66,5m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

378 000 zł38 m² 9 874,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w Świdnicy Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m , balkon, osiedle Młodych - Świdnica Zadbane, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 45 m , położone.