dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania mieszkanie wlasnosciowe polozone w spokojnej dzielnicy w poblizu szpitala "latawiec". Mieszkanie sklada sie z dwoch pokoi duzych i jednego mniejszego, duzej kuchni, lazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia, ciepłe, jasne, słoneczne, 1piętro, co miejskie, balkon, piwnica, parking przy bloku; doskonała lokalizacja - w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

150 000 zł48 m² 3 116,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam (bez pośredników) bardzo ładne i słoneczne mieszkanie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd na nowej części oś. Zawiszów. Mieszkanie składa się z 2-ch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

122 000 zł36 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- super oferta - Ładna kawalerka na Osiedlu Zawiszów z osobną kuchnią o powierzchni 35,58 m2. Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wykończone bardzo estetycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł51 m² 3 509,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*********zarezerwowane************sprzedaż mieszkania na o pow. 51m 2 na III p. na osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni , łazienki i korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania 3 pokojowego w Świdnicy o pow. 45 m2 na ivp. (blok) w pobliżu świdnickiego Rynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym duży pokój z balkonem, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładnie wyremontowana kawalerka na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzi duży pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł46 m² 3 586,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania po kapitalnym remoncie, słoneczne, dwustronne rozkładowe, wszystkie instalacje nowe, okna pcv, na ścianach gładzie, na podłogach kafle i panele, drzwi zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

224 000 zł72 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*********zarezerwowane***********do sprzedania mieszkanie na os. Młodych, o pow. 72 m2, znajdujące się na II piętrze w bloku ocieplonym, mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia kawalerkę na Osiedlu Młodych z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie estetycznie wykończone, w pełni wyposażone i umeblowane. Idealna propozycja dla osób starszych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Składa się z dwóch dość dużych pokoi oraz kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

158 000 zł54 m² 2 953,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, jest podłączone do sieci ogrzewania miejskiego. Mieszkanie ustawne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy bardzo ładne, świetne zlokalizowanie mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie bardzo funkcjonalne - 2 przestronne pokoje, osobna kuchnia, przedpokój, łazienka oraz wc. Mieszkanie dwustronne - posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł65 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój (65m2) ogrzewanie centralne, niski czynsz na ul. Kościelnej 36. Obok 3 Liceum Ogólnokształcącego, gimnazjum nr 3. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, ciepłe, zadbane,w pełni wyposażone, z balkonem, dobra lokalizacja. Dostępne od 01 sierpnia 2014r. Cena 1000 zł/m-c + licznik energii elektrycznej. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

125 000 zł33 m² 3 787,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowo ładną kawalerkę z widną kuchnią na Osiedlu Młodych. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe. Nowe okna pcv, na podłodze panele i kafle. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 zł27 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pilne.Wynajmę bardzo ładną kawalerkę 27m2 na Osiedlu Mlodych,1pok.kuchnia,łazienka,Mieszkanie po remoncie ,nowe okna PCV gładzie itp.,w pełni wyposażone.Blisko Przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

103 000 zł36 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Polecam dużą kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, dużej kwadratowej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

82 000 zł26 m² 3 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu kawalerkę na wysokim parterze w pobliżu świdnickiego Rynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 25,90 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po kapitalnym remoncie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

850 zł32 m² 26,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy, po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy miasta, składające się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i wc, umeblowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

98 000 zł27 m² 3 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam wyjątkowo ładną kawalerkę o powierzchni 27 m2. Mieszkanie znajduje się na najlepszym II piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Składa się z przestronnego pokoju z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

110 000 zł40 m² 2 722,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Świdnicy w bezpośrednim sąsiedztwie rynku o pow. 40,40m2. Mieszkanie położone na III piętrze w bloku, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię 61 m2. W jego skład wchodzą duży salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo ładne mieszkanie położone na IV piętrze, w bloku z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, balkonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Świdnicy 48mkw z balkonem III piętro w bloku IV piętrowym, wielka płyta, 2-pokojowe z osobną kuchnią, łazienką i wc w Świdnicy na osiedlu Zarzecze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego na II p. w Świdnicy na os. Młodych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni z oknem, łazienki z wanną i z wc, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

140 000 zł49 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Młodych. Ustawne pokoje, duża kuchnia z oknem oraz łazienka z wc. Na podłodze w pokojach panele, w kuchni oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

102 000 zł27 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

93 000 zł27 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania na os. Młodych, składającego się z jednego pokoju z wnęką, kuchni, osobnej łazienki z wc i przedpokoju, na podłogach panele, na ścianach tapety, okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

126 900 zł42 m² 3 021,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na III p. na Osiedlu Młodych o pow. 41,92 m2. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

140 000 zł42 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych. Mieszkanie w dobrym standardzie, w pokojach na podłodze panele, nowe okna pcv. Ustawne pokoje, wystarczająco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedaż mieszkania 3 pokojowego o pow. 64 m2, znajdującego się na 3 piętrze w bloku na os. Zawiszów, mieszkanie rozkładowe, słoneczne, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

207 000 zł71 m² 2 915,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie położone na Osiedlu Młodych. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze. Składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Osiedla Młodych. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 składa się z dużego pokoju dziennego, dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

102 000 zł27 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł89 m² 4 483,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, przestronne mieszkanie 4 pokojowe w ładnej, spokojnej okolicy Zawiszowa. Mieszkanie w pełni wyposażone (wszystkie meble zawarte w cenie mieszkania). Drewniane podłogi (dąb),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na wysokim parterze. Mieszkanie składa sie z trzech pokoi: salon z wyjściem na balkon oraz dwa mniejsze pokoje. Kuchnia otwarta na salon, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy komfortowo wykończone mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Młodych położone na IV piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, zaaranżowane w ciekawy sposób. Wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z cegły z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie znajduje się na dogodnym drugim piętrze. Mieszkanie czyste, zadbane. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

125 000 zł42 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/4