dowolna

Mieszkania w bloku Świdnica - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

209 900 zł33 m² 6 360,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dużą słoneczną kawalerkę z balkonem w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Mieszkanie o powierzchni 33m2 usytuowane na 3-piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

299 000 zł42 m² 7 097,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie do sprzedaży w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m kw. usytuowane na 3 piętrze, czterokondygnacyjnego bloku, na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł48 m² 31 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- najem okazionalny - Dostępny od 1 kwietnia Oferujemy na wynajem mieszkanie 47,80m2. - widna kuchnia - salon z którego jest wyjście na zabudowany balkon ( loggia ) - 2 sypialnie ( jeden mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Młodych,Świdnica

269 000 zł34 m² 7 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie o pow.34m2 (kawalerka)-gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość znajduje się na parterze w Świdnicy na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na parterze, które znajduje się w Świdnicy na Zarzeczu. Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

349 000 zł48 m² 7 271 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w Świdnicy na os. Zawiszów. Szukasz nieruchomości w sąsiedztwie szkół, przedszkoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

363 000 zł53 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ustawne, mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 53,24m2 usytuowane na I piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Młodych,Świdnica

349 000 zł56 m² 6 197 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na parterze, które znajduje się w Świdnicy na Osiedlu Młodych. W okolicy szkoła, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zarzecze

Zarzecze,Świdnica

415 000 zł71 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Świdnicy - Zarzecze. Powierzchnia 71m2 - salon z balkonem - kuchnia - pokój - sypialnia - łazienka - wc - przedpokój Czynsz - 640zł/4 osoby (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zarzecze

Zarzecze,Świdnica

499 000 zł70 m² 7 129 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70m2 zlokalizowane na Os. Zarzecze. Całość to: - salon z wyjściem na balkon, - widna kuchnia, - 3 sypialnie, - łazienka - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zarzecze,Świdnica

285 560 zł44 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- 2 Pokoje, do wykończenia, bez prowizji i pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe w nowobudowanym bloku przy ul. Mazowieckiej 14 w Świdnicy. Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Zarzecze,Świdnica

275 176 zł42 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

499 000 zł95 m² 5 263,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości poleca do zakupu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,8 m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem w Świdnicy na Osiedlu Młodych na ul.Zamenhofa. Mieszkanie umeblowane o pow.40m2 i posiada 2 pokoje ,kuchnię z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na IV piętrze na Os. Młodych. Lokal składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

162 000 zł26 m² 6 242,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 25,95m2m2, zlokalizowanej na II piętrze w bloku. Nieruchomość zlokalizowana w Centrum miasta składająca się z: pokoju z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siostrzana

Centrum,Świdnica

359 000 zł51 m² 6 984,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! -tylko U nas-Nowa niższa cena! Przedstawiamy na sprzedaż piękne mieszkanie w samym centrum Świdnicy, dostępne od zaraz. Mieszkanie gotowe do przyjęcia nowych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł40 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Lokal mieszkalny składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - Łazienki - przedpokoju Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młodych,Świdnica

240 000 zł42 m² 5 752,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas: na sprzedaż przytulne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy idealne pod inwestycję. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 41,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Młodych

Młodych,Świdnica

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie na wynajem w Świdnicy na Osiedlu Młodych w w wieżowcu na ul.Zamenhofa. Mieszkanie umeblowane o powierzchni 37m2 i posiada 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 40m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 56m2 usytuowane na 7-piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

3 400 zł60 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas: na wynajem przestronne i bardzo ciepłe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy w budynku z windą. Mieszkanie o pow. 60,35 m2 składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

241 000 zł41 m² 5 878,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Świdnicy na os. Młodych na 4 piętrze. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie o pow.41m2, bardzo przestronne składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawiszów

Zawiszów,Świdnica

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie w pełni umeblowane, funkcjonalne ,słoneczne mieszkanie z dużym balkonem. Nieruchomość znajduje się na spokojnym Osiedlu Zawiszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kunic

Młodych,Świdnica

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zadbana kawalerka w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Młodych. Po częściowym remoncie w 2021r.: Nowe panele Gładzie + malowanie W łazience nowa szafka z umywalką W kuchni nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości poleca do zakupu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze, w bloku na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Świdnicy. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie, znajduje się na parterze w bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

545 000 zł66 m² 8 308 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o powierzchni 65m2, z południowo-wschodnią ekspozycją okien wykończone pod klucz. Przewidywany termin oddania - koniec lutego 2023 roku Usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Młodych

Młodych,Świdnica

315 000 zł42 m² 7 476,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości przedstawia mieszkanie do sprzedaży w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Młodych,Świdnica

319 000 zł44 m² 7 217,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mp.HOUSE Nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

445 432 zł66 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostanie wolne mieszkanie. Inwestycja w Świdnicy przy Parku Młodzieżowym. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe - 65,99m2 Nowoczesna zabudowa. Winda. Zapraszamy do kontaktu. odbiór koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

286 000 zł45 m² 6 356 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy na os. Młodych W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Świdnica

269 000 zł50 m² 5 408,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność, tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne, ustawne, dwustronne mieszkanie na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia bardzo ładne 2-pokjowe mieszkanie w Świdnicy, blisko Osiedla Młodych. Tylko U nas! wolne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

319 000 zł40 m² 7 935 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy na osiedlu Młodych. Przytulne wnętrze, idealne dla Ciebie i Twojej rodziny oraz idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5m 2, usytuowane na parterze bloku, na znanym i lubianym Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Młodych,Świdnica

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młodych

Młodych,Świdnica

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości przedstawia do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Nieruchomość wymaga remontu wg.własnych potrzeb. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie