dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Świdnica

174 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

174 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł39 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 39 m, zlokalizowane na parterze w budynku z 2021 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

2 999 zł115 m² 26,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący ma do dyspozycji całe piętro budynku jedno piętrowego. Przestronny hol do dyspozycji wynajmującego dwa miejsca parkingowe, dwie łazienki w mieszkaniu,garderoba duzy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe w Świdnicy. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy, idealne dla osób ceniących sobie wygodę oraz uroki miejskiego życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świdnica

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Doskonała lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, blisko odrestaurowanych kamienic tuż obok zrewitalizowanego Ogródu Różanego z fontanną, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Świdnickiej. Tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 52m 2 usytuowane na 3-piętrze w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m 2 , usytuowane w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł66 m² 6 045 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania znajdującego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie (66m2) składa się z: - salon z kominkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę 36 m 2 , usytuowane bloku w Świdnicy z pięknym widokiem na góry. Na mieszkanie składają się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

229 900 zł27 m² 8 514,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż piękną kawalerkę po kapitalnym remoncie w spokojnej okolicy w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Mieszkanie idealne dla osób poszukujących lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

398 900 zł66 m² 6 090,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta bez prowizji kupująego! nowa atrakyjna cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na 2 piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferta bez prowizji I bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy, które łączy w sobie urok tradycji z nowoczesnym komfortem. W pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i miejscem postojowym na Nowym Zawiszowie w budynku z windą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Czynsz najmu to 1950 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

375 000 zł42 m² 8 997,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego, 2-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, na oś. Młodych w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 41,68m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł30 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Świdnica, ul. Skłodowskiej Unikalna oferta sprzedaży tylko w biurze Wombat Nieruchomości! Mieszkanie w bloku na drugim piętrze, o powierzchni 30,5 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

375 000 zł42 m² 8 997,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

420 000 zł70 m² 6 043,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 69,5m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Centrum,Świdnica

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 70 m 2 usytuowane na 2-piętrze dwupiętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie , usytuowane na 2 piętrze w bloku w Świdnicy. Szczegóły mieszkania: powierzchnia: 54 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe Księga Wieczysta. Mieszkanie znajduje się w pierwszej strefie, cicha okolica. Nie daleko znajdują się sklepy, przedszkola, szkoła, przychodnia. Osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

428 000 zł65 m² 6 617,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 64,68 m 2 , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł66 m² 6 091,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! nowa atrakyjna cena! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

1 500 zł43 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój - łazienka z wc - przedpokój Dodatkowo czynsz do wspólnoty ok 600 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji I bez pośredników! Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Francuskiej To świeżo wyremontowane mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej okolicy, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Niepodległości

Centrum,Świdnica

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

279 000 zł36 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

415 000 zł66 m² 6 288 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajęcia przestronne, 65-metrowe mieszkanie w Świdnicy przy ul. Okrężnej. W skład nieruchomości wchodzi kuchnia z jadalnią, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Idealne mieszkanie w spokojnej okolicy. W pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

438 000 zł65 m² 6 771,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komunardów

Centrum,Świdnica

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 35 m2 znajdującego się na parterze kamienicy przy ulicy Komunardów. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł86 m² 5 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85,7 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 15 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Świdnica

Młodych,Świdnica

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia 27m2 na Osiedlu Młodych dostępna od 01.09 , średni standart , do zamieszkania. Umeblowana / sprzęt agd więcej informacji na whatsapp nummer tel.   Marek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

415 000 zł59 m² 7 008,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,21m 2 , na Osiedlu Młodych (ul. Waryńskiego) w Świdnicy. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

489 000 zł86 m² 5 686,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86m 2 , usytuowane na 1 piętrze odremontowanej kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł59 m² 6 126,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na 1 piętrze jednego z budynków z cegły w pobliżu Osiedla Młodych. Na nieruchomość składają się: - pokój 19,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husarska

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9 m2, zlokalizowane na parterze Świdnica ul. Husarska W skład mieszkania wchodzą: - salon - kuchnia - pokój -.