dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Świdnica

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

39 zł/m²180 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok 180 m2, idealny pod działalność usługową, warsztatową, magazynową lub produkcyjną. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Świdnica,dolnośląskie

46 zł/m²76,50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z witryną w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składa się sala główna sprzedażowa (ponad 50 m2), biuro, pomieszczenie socjalne, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

28,10 zł/m²427 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek produkcyjno-handlowo-usługowy , zlokalizowany na terenie miasta Świdnica, świetna lokalizacja- teren przemysłowy, blisko do Centrum, dobry dojazd na trasy wylotowe(wrocław, dzierżoniów,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

18,44 zł/m²244 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy składający się z dwóch dużych pomieszczeń o łącznej powierzchni 244m2 (dodatkowo pomieszczenia gospodarcze). Lokal nadaje się na działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

29,66 zł/m²118 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia połowa lokalu idealnego pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi 3540 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Świdnica,dolnośląskie

38 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Szukasz przestrzeni idealnej na kancelarię, gabinety terapeutyczne lub inne usługi biurowe? Ta oferta może być dla Ciebie! Na wynajem funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 80m2, położony na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Obiekt noclegowy wolny od zaraz

Świdnica,dolnośląskie

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia 2-pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składają się 2 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7,69 zł/m²195 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: centrum miasta, do Rynku można dojść na piechotę. Dojazd autem, w pobliżu i przy budynku miejsca parkingowe. Budynek wolnostojący, brak lokali mieszkalnych w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²86 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z w Centrum miasta. Lokal idealnie nadaje się na pub bądź kawiarnię. Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²105,50 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 105,50m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową, gastronomiczną lub handlową. Składają się na niego: główna sala, 5.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł105,50 m² 6 208,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: centrum miasta, uliczki skupione wkoło Rynku. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, wejście zarówno od ulicy, jak i od podwórka. Co ważne; na podwórze można wjechać autem,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa przestrzeń w sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, prestiżowym adresem i realnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

23,08 zł/m²130 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży lokal- kompleks biurowy- w budynku biurowo-usługowym, ładna elewacja, okolica 'nie straszy'. Lokalizacja : świetna lokalizacja, okolice ulicy Wrocławskiej, idealna baza wylotowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

39 zł/m²72 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny jasny lokal na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnię lokalu składa się sala główna. Lokal ma dostęp do pomieszczeń higieniczo-sanitarnych znajdujących się na korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²63 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia nowy lokal z dużą witryną na Osiedlu Młodych! Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od frontu oraz bezpośrednie wejście, co zapewnia doskonałą ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

87,80 zł/m²20,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u Nas:) Lokal zlokalizowany w Centrum miasta, na jednej z ulic dochodzących do Rynku, duże natężenie ruchu pieszych i aut. Lokal po remoncie, z witryną od ulicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł41,90 m² 4 057,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: dalsze okolice centrum miasta, usytuowane przy ruchliwej ulicy, wokół same budynki mieszkalne Rozkład: z lokal o powierzchni 41.9m2, zaraz po wejściu duże, wysokie i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Świdnica,dolnośląskie

90 000 zł50 m² 1 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Żarowie, dostępny od zaraz. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy, co zapewnia dobrą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

1 255 550 zł173,65 m² 7 230 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 173,65 m2, który jest idealny pod działalność biurową i usługową. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Świdnica,dolnośląskie

25 zł/m²130 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia funkcjonalna hala o powierzchni 130m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji- blisko centrum. Idealna propozycja dla firm szukających wygodnej przestrzeni pod działalność oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

28 zł/m²135 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy zlokalizowany na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się 4 pomieszczenia biurowe, pokój socjalny z kuchnią, łazienką wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

20 zł/m²179 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia magazyn na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie składają się dwie hale magazynowe, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne oraz kotłownia. Pomieszczenia znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia kilka gabinetów lekarskich - możliwość wynajmu na dzień lub godziny! Gabinet w bardzo dobrym standardzie - gotowy do prowadzenia działalności. Podany w ofercie metraż jest.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ciekawa oferta w sercu miasta- lokal na usługi, pracownię, na mieszkanie Forma własności -udział- zakup tylko za gotówkę Lokalizacja: centrum miasta, parę kroków do Rynku, do stacji pkp, nada.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

20 zł/m²320 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronna hala z pomieszczeniami magazynowymi oraz biurowymi położona na obrzeżach Świdnicy! Na powierzchnie lokalu składają się dwie hale magazynowe, główna sala, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

30 zł/m²236 m² 7 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal idealny pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi 7080 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

26,54 zł/m²105,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

30 zł/m²43,45 m² 1 304 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie idealne pod działalność usługowo-biurową! Zdjęcia poglądowe. Pomieszczenie o powierzchni 43,45 m2. Dodatkowo możliwość korzystania ze Wspólnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 50m 2 , położony przy ruchliwej ulicy- peryferia Centrum. Rozkład: duża sala sprzedażowo-usługowa ok 30m2, zaplecze oraz toaleta. Stan lokalu: sala ściany zwykłe, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Świdnica,dolnośląskie

18 zł/m²169,41 m² 3 049 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię nieruchomości składają się 3 hale. Hala 1 o powierzchni 58,56 m2 z dużą bramą wjazdową i drzwiami technicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

22,86 zł/m²70 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy do wynajęcia Świdnica, ul. Armii Krajowej Cena: 1 600 zł Powierzchnia: 70 m Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 70 m, zlokalizowany przy ul. Armii Krajowej w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

30 zł/m²84 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal ok 84m2 - na Kraszewicach w Świdnicy. Osobne wejście Całość to: - główna sala - biuro z zapleczem socjalnym - łazienka Teren zamykany na bramę Internet -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

50 zł/m²55 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowo - usługowy - I piętro! Na powierzchnię lokalu składają się trzy pomieszczenia. Dodatkowo na korytarzu znajduje się wspólna toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²41 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy z windą. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie, gabinet psychologiczny etc.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

32 zł/m²54 m² 1 728 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal idealny pod działalność biurowo-usługową! Na powierzchnie lokalu składają się dwa pomieszczenia. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Cena za wynajem wynosi 810 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia