dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

695 000 zł100 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Witam serdecznie, do sprzedania: dwukondygnacyjny,dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej, z dwoma miejscami postojowymi przed domem oraz przynależnym ogrodem około 245m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

290 799 zł29 m² 9 999,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Na sprzedaż 49 mieszkań w nowym apartamentowcu w okolicach centrum Świdnicy. Idealne miejsce do życia, spokojnie, cicho w pobliżu park z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł58 m² 27,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Zarzeczu. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Świdnica

450 000 zł89 m² 5 032,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy parku w Świdnicy - 90 mkw pełne klimatu i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

330 000 zł87 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 87m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

420 000 zł62 m² 6 727,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Świdnicy, bardzo blisko centrum. Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,20 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł54 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja dla rodzin, par, osób starszych lub inwestorów szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

350 000 zł57 m² 6 162 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal składa się z : - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - pokój - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,położone na 3 piętrze w zadbanym budynku w Świdnicy Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Centrum,Świdnica

419 000 zł58 m² 7 254,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie, 53 m - Świdnica, ul. Parkowa Parter | Po termomodernizacji | W pełni wyposażone | Cena: 419 000 zł Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

435 000 zł61 m² 7 155 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie , położone na 3 piętrze w cichej i zielonej części Osiedla Młodych. Układ mieszkania: - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, dwustronne, rozkładowe, jasne, doświetlone, ciepłe. Preferowany okres najmu 1 rok, z możliwością przedłużenia. Tylko najem okazjonalny. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasińskiego

Centrum,Świdnica

410 000 zł69 m² 6 404,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Świdnica, ul. Łukasińskiego 17 | 3 pokoje | 68,7 m | Wysoki parter | Garaż | Niski czynsz Idealna propozycja dla rodziny, osób pracujących we Wrocławiu lub inwestora! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimskich

Młodych,Świdnica

489 000 zł90 m² 5 455,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem , położone w doskonałej lokalizacji - blisko centrum Świdnicy, przy ul. Ofiar Oświęcimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł41 m² 10 530,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze z balkonem. Lokalizacja - blisko rynku świdnickiego. Ogrzewanie - gazowe. Powierzchnia 41m2 , ale ze względu na rozkład wydaje się większe. Wydzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

365 000 zł80 m² 4 551,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wombat Nieruchomości prezentuje - mieszkanie z potencjałem | 82 m | Centrum przy Parku Centralnym Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na wysokim parterze położone trzypokojowe mieszkanie w bardzo ładnej oraz zadbanej kamienicy. Powierzchnia to 51m2. Ogrzewanie gazowe. Czynsz to tylko 180zł. Mieszkanie w trakcie generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie pracownicze w centrum Świdnicy - idealne dla 9-12 osób! wombat nieruchomości oferuje na wynajem od zaraz komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie pracownicze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

510 000 zł80 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które nie wymaga nakładów finansowych? To idealna oferta dla Ciebie! Funkcjonalny układ, a na powierzchnię 80m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

555 000 zł65 m² 8 497 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,32 m, położone na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą, w pobliżu centrum Świdnicy. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Świdnica,dolnośląskie

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy przestronne mieszkanie na sprzedaż, usytuowane zaledwie kilka minut od Świdnickiego rynku, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 85m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

330 000 zł87 m² 3 793,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł63 m² 7 076,44 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego 3-pokojowego mieszkanie na osiedlu Zawiszów - Świdnica Cena: 449 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

455 900 zł86 m² 5 288,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

529 000 zł90 m² 5 889 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 89,83 m2, położone w kamienicy niedaleko Centrum Świdnicy oraz Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

436 000 zł62 m² 6 983,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł70 m² 5 135,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym Rynku z dwoma wejściami do mieszkania o powierzchni 70,10m2. Nieruchomość składa się z : holu, pokoju (w tej chwili biuro), salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł86 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie w Świdnicy w okolicy Galerii Świdnickiej; składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie do kapitalnego remontu; instalacje do wymiany;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 75 m2 w kamienicy, bez czynszowe, zlokalizowane na 1 piętrze. Do mieszkania należy pół strychu ok 50 m2, komórka i piwnica. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

869 000 zł101 m² 8 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w spokojnej dzielnicy miasta. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

479 000 zł54 m² 8 838 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 54m2, usytuowane na parterze w zadbanym budynku na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi : - przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości prezentuje: wyjątkowe mieszkanie w sercu Świdnicy! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

405 000 zł76 m² 5 350,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

349 000 zł72 m² 4 835,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.