dowolna

Mieszkania na poddaszu Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

800 000 zł170,15 m² 4 701,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, opis nieruchomości: w skład lokalu o powierzchni 170.15 m2 wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

440 000 zł53,10 m² 8 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m w którym mamy: - salon - kuchnia z wyjściem na balkon - 2 pokoje - łazienka - przedpokój Do mieszkania przynależna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

579 000 zł69,38 m² 8 345 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz miejsca, do którego możesz wprowadzić się bez żadnych dodatkowych remontów? - komorów - Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

409 000 zł48,40 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku mieszkalnym. Układ pomieszczeń: - salon z wyjściem na balkon - sypialnia - kuchnia - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

584 000 zł66 m² 8 848 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66m2, położone na 2 piętrze w budynku w ścisłym centrum Świdnicy- praktycznie przy Rynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł98 m² 8 979,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 98 m ze strychem blisko centrum | bez pośrednika Przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone na 1. i jednocześnie ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

577 984 zł65,68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój podmiejskiego życia z doskonałym skomunikowaniem. Ogrody Pszenna to nowoczesna inwestycja, która wyróżnia się spokojnym charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Świdnica,dolnośląskie

770 000 zł97,62 m² 7 888 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w kameralnej, zielonej części miasta. Miejscu, które łączy ciszę, prywatność i bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

525 948 zł64,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy! Przestronne, jasne i ustawne pomieszczenia zapewnią komfort codziennego życia. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł71,10 m² 5 372,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży mieszkania zlokalizowanego z atrakcyjnej części Świdnicy. Na powierzchni 71,10 m2 urządzone zostały dwa duże pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł77,20 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

670 000 zł108,70 m² 6 164 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 108,7m, znajdującego się na lubianym przez większość klientów Osiedlu Młodych To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zaaranżowane na 3 pokoje, położone w doskonałej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł52,42 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,42 m2, położone na Osiedlu Młodych. Lokal znajduje się na 4 piętrze i stanowi świetną propozycję dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,99 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł170 m² 2 876,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1901

MS W samym sercu Świdnicy, w otoczeniu historycznej zabudowy i w bliskim sąsiedztwie rynku, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 170 m . To przestrzeń z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja! bez prowizji Przedsprzedaż mieszkania w zabytkowej zadbanej kamienicy w Centrum Świdnicy. Ogrzewanie gazowe. Czynsz 250 zł. Możliwość doboru mebli, agd i materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

780 000 zł103 m² 7 572,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Willa Z klimatem! Mieszkanie a w zasadzie pół domu dzielone w poziomie. Lokalizacja: dalsze okolice Centrum, w zasięgu sklepy i usługi. Rozkład : do dyspozycji całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | 85 m | centrum | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł76,20 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na wysokim parterze w Świdnicy! Przestronne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Na powierzchnię 76,2m2 składają się: - pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Renomahome nieruchomoścvi prezentuje na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,6 m , położone na wysokim parterze zadbanej kamienicy w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie umeblowane

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł42,99 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lipca Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Nowym Zawiszowie. Całość to 42,99m2 komunikacja łazienka z wc sypialnia salon z aneksem kuchennym mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł105,31 m² 4 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 105,31m2 położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się : - imponująco duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 000 zł33,20 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Są inwestycje, które po prostu oferują mieszkania i są takie, które tworzą styl życia - ta decydowanie należy do tej drugiej kategorii. W samym centrum Świdnicy powstaje kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

570 000 zł70,60 m² 8 073,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na parterze pięknie odrestaurowanej kamienicy, w pobliżu centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które cenią klimat.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Najem okazjonalny Na wynajem zadbane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,4 m, położone na Osiedlu Zawiszów w Świdnica. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 1. piętrze kamienicy , kilka minut spacerem od Rynku miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

348 000 zł32,20 m² 10 807,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 2-poziomowe położone przy parku! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym oraz duża łazienka, dodatkowo na poddaszu jest sypialnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

778 050 zł81,90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,90m2 w inwestycji , Osiedle Twierdza '' bezpośrednio przy Parku Młodzieżowym. Mieszkanie 3 pokojowe: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,03 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal usytuowany jest a czwartym piętrze w zadbanym budynku z ogrzewaniem miejskim. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- tuż obok dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł71 m² 6 465 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Świdnica

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (174,63m2) składa się z: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł63,40 m² 8 028,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , położone na 2. piętrze ocieplonego budynku przy ul. Waleriana Łukasińskiego w Świdnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

880 000 zł98,10 m² 8 970,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości mp Home ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 98,1 m 2 , zlokalizowane w Świdnicy, w okolicach ul. Parkowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł44,50 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! 2-pokojowe mieszkanie w sercu Świdnicy - tuż przy Rynku! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , usytuowane na I piętrze kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w wolnostojącym domu wolnostojącym, znajdującym się przy spokojnej , kameralnej uliczce na osiedlu domków jednorodzinnych- na osiedlu Zawiszów. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł69,40 m² 4 597 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

480 200 zł98 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świdnicy tuż przy samym rynku! To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1855

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na obrzeżach miasta Świdnicy. Szukasz nieruchomości w spokojnej okolicy? A może.