dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na II piętrze w bloku w okolicach Centrum. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

489 999 zł58 m² 8 521,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie na wysokim parterze z bezpośrednim wyjściem na ogródek. Powierzchnia mieszkania to 57,50m2. Dodatkowo w kw wpisana jest piwnica o powierzchni 12m2 oraz dwie komórki (każda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawiszów,Świdnica

535 000 zł43 m² 12 444,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na parterze apartamentowca z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku w Centrum Świdnicy o powierzchni 32,5m2 usytuowane na parterze (bez barier architektonicznych) z osobnym wejściem (tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

306 000 zł51 m² 5 971,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na powierzchnię mieszkania składają się dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie dobrze doświetlone i ciepłe - środkowe. W mieszkaniu są wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł45 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z windą. Świdnica ul. Mazowiecka W skład mieszkania wchodzą: - salon z kuchnią - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

409 900 zł47 m² 8 665,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Świdnica Na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,3 m , usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku; składające się z dużego pokoju, który przedzielony jest ścianką działową, i z którego to podziału powstał dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł38 m² 8 636,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Świdnicy przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na 2. piętrze w bloku. Na powierzchnię 37,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zwierzynieckie,Świdnica

390 000 zł51 m² 7 693,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m , usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

275 000 zł40 m² 6 858 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

329 000 zł72 m² 4 558,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy z widokiem na rynek wombat nieruchomości oferuje przestronne mieszkanie o powierzchni 72,18 m położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Centrum,Świdnica

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja - 5 minut spacerem do rynku tylko U nas! Mieszkaniem z potencjałem, blisko odrestaurowanych kamienic tuż obok zrewitalizowanego Ogródu Różanego z fontanną, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

279 900 zł54 m² 5 183,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

369 000 zł33 m² 11 305,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,64 m , położonego na osiedlu Młodych w Świdnica. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł72 m² 4 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na drugim piętrze pięknej kamienicy, to propozycja dla osób, które kochają klimat historycznej architektury połączony z wygodą miejskiego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo po remoncie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na spokojnym, dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 usytuowane na wysokim parterze kamienicy w centrum Świdnicy. Tylko U nas! nowa atrakcyjna cena! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Młodych,Świdnica

385 000 zł43 m² 8 949,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż spółdzielczo- własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy przy ul. Emilii Plater. Mieszkanie o ekspozycji południowej, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

329 000 zł72 m² 4 558,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

610 000 zł71 m² 8 640,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie z duszą w odrestaurowanej kamienicy - 70,60 m | parter | blisko centrum Świdnicy Są mieszkania poprawne i są takie, które mają klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.53 m2 składające się z dwóch pokoi (jeden z wyjściem na balkon) kuchni, łazienki i przedpokoju, mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mazowiecka

Świdnica,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- najem okazjonalny - Dostępne od 1 Kwietnia Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, zlokalizowane na 1 piętrze z windą. Świdnica ul. Mazowiecka W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

455 000 zł55 m² 8 303 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 , położone na 1 piętrze kamienicy w świetnej lokalizacji- w sąsiedztwie Parku im. Jana Kasprowicza, centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 800 zł56 m² 50,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni 55,60m2, dwupokojowy, usytuowany na I piętrze na Os. Zawiszów (budynek z windą). Nieruchomość składa się z: aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Świdnica

250 000 zł44 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

135 000 zł43 m² 3 132,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Komfort przedstawia na sprzedaż mieszkanie blisko Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 43,1,m2 znajduje się na I piętrze budynku składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł37 m² 9 536,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Komfort zaprasza do zakupu mieszkania o powierzchni 36,7m2, położonego na II piętrze kamienicy w bliskiej odległości od parku i centrum miasta Świdnicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Świdnica

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży piękne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m 2 , usytuowane na 5 piętrze, okazałej kamienicy w Świdnicy. Pięknie zaprojektowana i solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje z ogrzewaniem miejskim , powierzchnia 45 m 2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajmu mieszkanie - Świdnica, os. Młodych. Oferta na wyłączność! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Centrum,Świdnica

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 47m2 Świdnica Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze, położone na jednym z osiedli mieszkaniowych w Świdnicy, przy ulicy Prądzyńskiego 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie z balkonem i piwnicą 38.90 m2, po generalnym remoncie. Ale remont remontowi nie równy! Wymieniona instalacja elektryka hydraulika i piony. "Skute" tynki ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! Dostępne od 10.03.2026 Lokalizacja: Osiedle Młodych, Świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij