dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Świdnica - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

399 100 zł41,18 m² 9 691,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Zarezerwowane Dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania ok. 41 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze małej kamienicy w centrum. Na klatce tylko dwa mieszkania. Ogrzewanie gazowe. Przynależna piwnica o pow. 9,92 m2 oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,60 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe na parterze w centrum Świdnicy. Lokalizacja: centrum Świdnicy. W pobliżu znajdziemy sklepy, restauracje, szkołę, aptekę, kościół czy parki. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w Świdnicy- os. Młodych. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw zlokalizowane jest na IV piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

178 000 zł20 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości w dobrej lokalizacji - do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem? Ruszyła przedsprzedaż lokali w odnowionej kamienicy w centrum Świdnicy. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek wielorodzinny z cegły, blisko zarówno do centrum jak i do parku, w zasięgu szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, usługi. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kamienica w Centrum miasta, w okolicy wszelkie niezbędne sklepy czy usługi. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Rozkład : przedpokój, aneks kuchenny we wnęce, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł25,92 m² 13 503 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przepięknego lokalu mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie Parku Centralnego. Dół Mieszkania (25,92m2)składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54,39 m² 4 044,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum miasta, kamienica welorodzinna, parę kroków do Rynku, w pobliżu sklepy i usługi, 5 minut spacerkiem na dworzec pkp. Rozkład: 2 pomieszczenia do adaptacji, jedno na kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, z dostępem do ogródka! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze 2-piętrowej kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł72 m² 4 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż duże mieszkanie z potencjałem w Centrum miasta. Lokalizacja : Centrum miasta. Dogodna lokalizacja, wszędzie blisko, atrakcyjne położenie. Blisko szkoła, ośrodek zdrowia, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł46 m² 9 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Renomahome nieruchomości oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy - przy ul. Pułaskiego, bezpośrednio nad bankiem pko bp,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61,50 m² 5 772,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje, osobna kuchnia, duża łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł32,32 m² 52,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w pobliżu Galerii Świdnickiej. Przytulne mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze wielorodzinnego budynku. Funkcjonalnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2- pokojowe na wysokim parterze w centrum Świdnicy. Lokalizacja: świdnica- centrum, parę kroków od rynku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł84 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja- ścisłe Centrum, serce miasta, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Stylowa kamienica, wejście na domofon, dla lokatorów duże podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Przestronne 72m2 z wyjątkowym potencjałem. Na sprzedaż

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł54 m² 5 183,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Świdnicy Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Świdnicy, zaledwie kilka kroków od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł67,90 m² 7 952,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże 61 metrowe mieszkanie na drugim piętrze przedwojennej dwupiętrowej willi w centrum. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko markety, przedszkola i szkoły. Mieszkanie 5 lat temu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

349 000 zł69,40 m² 5 028,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu na sprzedaż, piękne przestronne mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze kamiennicy. Składa się on z dwóch bardzo dużych pokoi i równie dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, dla pracowników Firm, osób prywatnych. Lokalizacja- okolice biedronki na Przemysłowej, świetny wyjazd na Wrocław, blisko do strefy ekonomicznej. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

417 000 zł45,30 m² 9 205 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

372 000 zł40 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem! Projekt gratis! Nowy apartamentowiec w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie na os. Młodych w Świdnicy, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju; mieszkanie częściowo umeblowane (możliwość dokupienia mebli); na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

169 000 zł25 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną w zadbanym budynku z wyremontowaną klatką schodową. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

490 000 zł44 m² 11 136,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości prezentuje komfortowe i stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m w nowym apartamentowcu z windą w spokojnej, zielonej części miasta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

435 000 zł53 m² 8 161,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania - 53 m | 2 pokoje | balkon | 2 piętro Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 w Świdnicy -wylot na Dzierżoniów. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świdnica Rynek powierzchnia 68m 2 piętro| 399000 zł | cena do negocjacji| Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym rynku Świdnicy o powierzchni 68 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Zwierzynieckie,Świdnica

345 000 zł62 m² 5 529 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze zadbanego budynku w świetnej lokalizacji niemal w centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł42 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Młodych. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.