dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Świdnica

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł124,44 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy dom w Świdnicy przestrzeń, która zaczyna Twoją historię. Wyobraź sobie poranek w jasnym salonie, gdzie przez duże, przesuwne drzwi tarasowe wpada światło. Zapach kawy miesza się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 450 000 zł196 m² 7 397,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:572 m²

Duży dom w zabudowie szeregowej (narożny) na Osiedlu Słowiańskim z widokiem na góry. Posiada dwa oddzielne wejścia. Idealnie nadający się na prowadzenie cichej działalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł245 m² 3 665,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dwupoziomowy dom 245m2 położony przy ul. Sosnowej 12 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Tylko 14min do centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja na działce o pow. 666m2, przy spokojnej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł173 m² 8 265,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 414 m²

Piękny duży dom w wysokim standardzie blisko Świdnicy. Oferta praktycznie nowego domu, odbiór dokonany w 2009 r. Lokalizacja : Spokojne i malownicze osiedle domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł130 m² 3 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Ciekawa nieruchomość- siedlisko, dom do wyburzenia z dużą działką budowlano-siedliskową o łącznej powierzchni 59arów ( z czego 30 arów to działka budowlana a 20 arów to.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł185 m² 7 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:988 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu mieszczącego się z jednej z podświdnickich miejscowości. Dom wolnostojący o powierzchni 185 m2, parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł224 m² 6 696,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 748 m²

Lokalizacja : dom na trasie Świdnica-Wrocław, dogodny dojazd do obu tych miast. Do dyspozycji dobrze zaopatrzony sklep, kursuje tez komunikacja miejska. Rok: dom wybudowany 8 lat temu, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł500 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 500 m2 z czego ok 350m2 to powierzchnia mieszkalna. Dom położony jest a atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł80 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Zarezerwowane _oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Kolonii w Świdnicy. Przestrzeń mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł351,13 m² 8 515,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 822 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości oddalonej 12 km od Świdnicy. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 351,13 m2 (użytkowej: 184,37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł119,80 m² 6 093,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Tylko U nas:) Atrakcyjny bliźniak, 5km od Świdnicy , cena za stan deweloperski 680tys wykańczasz pod siebie i masz piękny dom! Lokalizacja: spokojna i urokliwa wieś, do Świdnicy raptem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł385 m² 3 896,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Duży dom wolnostojący -realizacja Projektu domu homekoncept 13 Lokalizacja: jedna z 'pożądanych' lokalizacji -wieś którą śmiało można określić jako przedmieścia/sypialnia Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Młodych,Świdnica

799 000 zł124 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świdnica,dolnośląskie

1 849 996 zł157 m² 11 783,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:517 m²

Luksusowe domy Premium na sprzedaż - Osiedle Nad Potokiem, słotwina k. Świdnicy To inwestycja dla osób poszukujących najwyższej jakości, komfortu i energooszczędnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Księżycowa

Młodych,Świdnica

869 000 zł126 m² 6 885,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ostatni wolny dom! Przekonaj się na prezentacji jak wygląda piętro. Każdy dom posiada własną działkę z osobną Księgą Wieczystą oraz dostęp do drogi publicznej wraz z sieciami miejskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Młodych,Świdnica

869 002 zł126 m² 6 885,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Ostatni wolny bliźniak na Osiedlu Pogodnym w Świdnicy - idealny dla rodziny, 126,2 m , duży ogród, nowoczesne rozwiązania. Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż ostatni dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzynieckie,Świdnica

809 900 zł170 m² 4 764,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Twój Idealny Dom w Świdnicy Czeka! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, piętrowego domu w Świdnicy, który łączy spokój zacisznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Młodych,Świdnica

799 000 zł144 m² 5 531,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Młodych,Świdnica

799 000 zł126 m² 6 326,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Twój nowy dom w Świdnicy - bez prowizji i bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych bliźniaków w Świdnicy. To idealne rozwiązanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Młodych,Świdnica

949 000 zł141 m² 6 746,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nowoczesny Dom w zabudowie szeregowej - Świdnica, osiedle Pogodne wombat nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zwierzynieckie,Świdnica

839 000 zł170 m² 4 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 000 zł121 m² 9 472,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Na sprzedaż dom parterowy wolnostojący położony w Słotwinie (od strony Osiedla Młodych - wylot ze Świdnicy na Wałbrzych). Dom w zacisznej, spokojnej cześci Słotwiny, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł124 m² 5 622,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż jedne z ostatnich czteropokojowych domów, o powierzchni 124,33 m kw. w zabudowie szeregowej na prężnie rozwijającym się Osiedlu Pogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

849 000 zł132 m² 6 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Powierzchnia działki - 500m2 Stan do wykończenia strefa dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sudecka

Świdnica,dolnośląskie

959 000 zł96 m² 9 968,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania nowy dom, w zabudowie bliźniaczej, położony w najpiękniejszej lokalizacji Świdnicy, na Osiedlu Sudeckim ( osiedle na wzgórzu). Dom składa się z niskiego parteru jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Kraszowice,Świdnica

959 000 zł98 m² 9 766,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż dom piętrowy ze strychem w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Kraszowice,Świdnica

959 000 zł98 m² 9 766,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Młodych,Świdnica

949 000 zł141 m² 6 746,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

699 000 zł98 m² 7 119 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:168 m²

Domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej z ogrodem. 2 miejsce parkingowe w cenie, ogrzewanie podłogowe oraz elektryczne rolety. Parter: - salon z kuchnią, - toaleta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Kraszowice,Świdnica

1 498 900 zł240 m² 6 245,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący