dowolna

Domy na sprzedaż Świdnica - Oferty sprzedaży domów

129 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

129 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, świdnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 000 zł112,53 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż! Witrykus Development lokalny deweloper Z myślą o Państwa potrzebach i wygodzie przedstawiamy inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł125,81 m² 6 120,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Witrykus Development lokalny deweloper przedstawia nową inwestycje w sercu istniejącego Osiedla domków jednorodzinnych. Przedstawiamy inwestycję "franciszka Jarzyny - domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł170 m² 5 441,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący - Świdnica woj. lubuskie 9 km od Zielonej Góry Powierzchnia całkowita domu: ok. 170 m2 Powierzchnia całkowita: 110,84 Powierzchnia działki: 1151 m2 Taka oferta tylko w d&k.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł215 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. . - 1 część wykończona pod klucz - 2 część stan surowy zamknięty Lokalizacja - Niegoszów. Metraż: 215.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferta 0 % prowizji! Alfa Nieruchomości prezentuje nowy segment na sprzedaż w Świdnicy przy Zalewie w stanie deweloperskim. Zostały ostatnie dwa segmenty w inwestycji. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica! Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! Dach po remoncie - nowe pokrycie! Dom wolnostojący, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł140 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Inwestycja, która zarabia Dochód z wynajmu około 4 600 zł miesięcznie. Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta w Świdnica idealny pod inwestycję! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta 0 % prowizji od kupującego! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duży otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł158 m² 5 056,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej idealne miejsce dla osób ceniących komfort i spokój Przedstawiamy ofertę nowo powstającego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej funkcjonalna przestrzeń w świetnej lokalizacji Przedstawiamy ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej powstającego w Świdnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł144 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Lokalizacja: miasto Świdnica- można dojść pieszo do Centrum; w okolicy sklepy, usługi, dobry wyjazd na Wałbrzych, wrocław. Dom i powierzchni użytkowej 140m2, całkowita ok 200m2 Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł154,67 m² 6 303,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej niedaleko miasta Świdnica. Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej. Segment o powierzchni użytkowej 154,57.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,19 m² 7 638,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,19 m² 7 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej z ogrodem. Brak podatku 2%pcc oraz prowizji 2 miejsce parkingowe w cenie, ogrzewanie podłogowe oraz elektryczne rolety. Brak potrzebnej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł380 m² 2 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania w charakterze Dworku dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni ok. 380m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: świdnica-miasto, okolica domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie sklepy, dobry dojazd zarówno do Centrum miasta, jak i miast sąsiedzkich. Dom z 2024roku- stan deweloperski-.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

650 000 zł179,30 m² 3 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży nieruchomość w Centrum Świdnicy Opis nieruchomości: - lokal usługowy z zapleczem -piwnica -mieszkanie kawalerka -na piętrze lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł136 m² 5 507 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesne domy w Kalnie - idealne miejsce do życia! Zdjęcia mają charakter poglądowy budynek jest w trakcie budowy. Bez prowizji I podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł179,34 m² 4 349,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek A2 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 999 zł98,19 m² 7 638,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

W sprzedaży kompleks dwulokalowych domów w zabudowie bliźniaczej z prywatnymi ogrodami. Powierzchnia dwupoziomowego domu wynosi 98,19 m2 , ogród około 202 m2. Parter: salon, otwarta kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania bliźniak dwulokalowy w doskonałej lokalizacji na obrzeżach Świdnicy - Słotwina - ostatni! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży bliźniaka dwulokalowego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł102 m² 6 568,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Oferujemy nowoczesny segment w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 102m2 położony 8 km od Świdnicy w spokojnej lokalizacji w otoczeniu zieleni. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości komfort zaprasza do zakupu wyjątkowego domu jednorodzinnego blisko miasta Świdnica.Ta wyjątkowa nieruchomość otoczona zielenią co gwarantuje zachowanie prywatności oraz naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł115 m² 6 078,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni etap! (oferta 0 % prowizji ) Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem. C.O. gazowe! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mały domek typu skrajny szereg, niezależne wejście, ogródek. Lokalizacja: świdnica, blisko centrum miasta, spacerkiem ok.5 minut. W pobliżu park, sklepy, przystanek autobusowy. Rozkład: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy i oryginalny dom znajdujący się w okolicach Jaworzyny Śląskiej. Dom podpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. 300m2 jest w sam raz dla 4-5.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł98,50 m² 5 269,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam serdecznie Do sprzedania Dom stan deweloperski z pompą ciepła ogrzewanie podłogowe , schody wewnętrzne betonowe, ścianki działowe nalożony tynk maszynowy, z oknami drzwi wejściowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 100 zł195,24 m² 4 226,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta dewelopera - 0 % prowizji Budynek C1 Gotowy bliźniak na sprzedaż na Osiedlu Sudeckim! Dom w stanie deweloperskim, wybudowany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Ytong,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł410 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wombat nieruchomości o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł200 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Tylko w naszej ofercie piękny dom w spokojnej części miasta- okolice Zalewu. Zadbany dom, z zagospodarowaną, rekreacyjną działką wraz z przydomowym ogródkiem. Lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²