dowolna

Domy na sprzedaż Świdnica - Oferty sprzedaży domów

127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

127 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom szeregowy na sprzedaż Osiedle Zawiszów, świdnica Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na prestiżowym Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 000 zł112,53 m² 6 611,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Rozpoczynamy przedsprzedaż! Witrykus Development lokalny deweloper Z myślą o Państwa potrzebach i wygodzie przedstawiamy inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł125,81 m² 6 120,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Witrykus Development lokalny deweloper przedstawia nową inwestycje w sercu istniejącego Osiedla domków jednorodzinnych. Przedstawiamy inwestycję "franciszka Jarzyny - domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł215 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. . - 1 część wykończona pod klucz - 2 część stan surowy zamknięty Lokalizacja - Niegoszów. Metraż: 215.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

999 000 zł118 m² 8 466,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferta 0 % prowizji! Alfa Nieruchomości prezentuje nowy segment na sprzedaż w Świdnicy przy Zalewie w stanie deweloperskim. Zostały ostatnie dwa segmenty w inwestycji. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł140 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w samej Świdnicy - daje duże możliwości adaptacyjne! Cicha i spokojna okolica! Oferta tylko w Alfa Nieruchomości! dom: dom wolnostojący, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferta 0% prowizji. Oferujemy eleganckie i komfortowe domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi. Domy o powierzchni 115 m2 dzieli się na przestrzeń dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł115 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny segment szeregowca o powierzchni 115m, zlokalizowany w cichej i dobrze skomunikowanej części Pszenna. -gotowy do wprowadzenia- najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,19 m² 7 638 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie szeregowej z ogrodem. Brak podatku 2%pcc oraz prowizji 2 miejsce parkingowe w cenie, ogrzewanie podłogowe oraz elektryczne rolety. Brak potrzebnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł270 m² 4 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 212,9 m oraz całkowitej 270 m , położony na osiedlu Zawiszów. W skład powierzchni całkowitej wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

549 000 zł133,36 m² 4 116,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym , położony na działce o powierzchni 7,71 arów. Zgodnie z mpzp jest to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna , można więc.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł142,17 m² 9 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w kameralnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Sadowej w Świdnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł144,20 m² 5 540,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Szeregowy dom w Świdnicy. 0% prowizji! Pow. 144m2 w sam raz dla 4-6 osobowej rodziny w cichej i spokojnej lokalizacji, pow. działki 182 m2. Segment środkowy. Bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł155 m² 6 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę domów parterowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w malowniczej okolicy niedaleko Świdnicy. Jako pośrednik nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł124,44 m² 6 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Nowa obniżona cena! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Świdnica,dolnośląskie

555 100 zł140 m² 3 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Okazja! Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko w naszej ofercie duży dom w Centrum miasta. Dom typu bliźniak, położony w okolicy starej części miasta. Ogrodzony ozdobnymi elementami wykonanymi z metalu i kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł131,86 m² 6 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom - 1/2 bliźniaka w Świdnicy. Powierzchnia całkowita - 131m2 Powierzchnia użytkowa - 86,93m2 Powierzchnia działki - 500m2 Stan do wykończenia strefa dzienna: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł216 m² 7 824,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Zapraszam na prezentację pięknego I komfortowego domu o powierzchni użytkowej 175m2. Nieruchomość położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych, w bliskiej odległości od Świdnicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 967,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowa inwestycja w budowie, zdjęcia poglądowe! Skrajny biały , rekuperacja, działka 500 m2 Termin do końca z 2026 roku Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

750 000 zł100,24 m² 7 482,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Komfortowy dom (1/4) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka! Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł93 m² 9 139,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wombat nieruchomości oferuje dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy. Dom o powierzchni 98,32 m 2 składający się z dwóch kondygnacji. Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł89 m² 15 393,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas- oferta na wyłączność Jeśli marzysz o nowym, parterowym domku, a szkoda Ci czasu i nerwów na budowę- ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: spokojna i malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,96 m² 7 578,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł155 m² 6 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł157,39 m² 11 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - standard premium! Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230,50 m² 4 772,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący z pawilonem w okolicach Świdnicy! Na powierzchnię domu składają się: - parter - przestronna kuchnia, salon z kominkiem i wyjściem na oranżerię,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł115 m² 8 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł98,19 m² 7 638,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200,27 m² 8 489 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Świdnicy tuż nad samym Zalewem! To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferta w biurze prospace Marzysz o przestronnym, energooszczędnym domu, w którym od pierwszego kroku poczujesz komfort i świeże powietrze? Ten nowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 001 zł118,19 m² 8 452,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

W pobliżu Zalewu w Świdnicy powstają dwa segmenty w zabudowie bliźniaczej, składające się tylko z czterech wyodrębnionych nieruchomości. Każdy z domów ma powierzchnię 118,19m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:646 m²

Dom wolnostojący do generalnego remontu, zlokalizowany około 10 km od Świdnicy. Dom mieszkalny. Przeznaczenie działki- teren zabudowy mieszkaniowej Dom znajduje się na 6 arowej działce. Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł245 m² 3 665,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Dwupoziomowy dom 245m2 położony przy ul. Sosnowej 12 w Świdnicy pod Zieloną Górą. Tylko 14min do centrum miasta! Atrakcyjna lokalizacja na działce o pow. 666m2, przy spokojnej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie i elegancji, oferujące unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł291,71 m² 6 479,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną rezydencję premium z imponującą architekturą w Świdnicy. Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego klienta nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł286 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wombat nieruchomości o feruje Państwu elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 286 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1000.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł280 m² 5 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący w Świdnicy, położony w spokojnej i cichej części miasta, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Powierzchnia domu: 280m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

do sprzedania dom w Świdnicy na osiedlu domów jednorodzinnych; stan surowy, zadaszony, bez okien; składający się z 4 kondygnacji: piwnica: kotłownia, garaż na dwa samochody, pomieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł210 m² 10 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Piękny, wygodny dom na dużej działce- miasto Świdnica. Lokalizacja: świdnica- miasto, ok 15 minut spacerkiem do Centrum, doskonały wyjazd na Wałbrzych, wrocław, dom usytuowany w spokojnym.