Kawalerka, ul. Kunic

Kunic, Świdnica, dolnośląskie

  • 210 000 zł
  • 27,70 m²
  • 7 581,23 zł/m²

Zdjęcie

Mariusz Rydzewsk...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Kunic

Kunic, Świdnica, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

210 000 zł

27,70 m²

7 581,23 zł/m²

Kawalerka, ul. Kunic

Zaktualizowane: 15 maja 2026

210 000 zł 27,70 m² 7 581,23 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (7 581,23 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 27,70 m², 1 pokój; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 450 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednopokojowego mieszkania w Świdnicy o powierzchni 27,7 m². To mieszkanie daje Ci swobodę aranżacji dzięki kwadratowemu planowi, co umożliwia łatwe dostosowanie wnętrza do Twoich potrzeb. Lokalizacja w kameralnym bloku na 4. piętrze gwarantuje spokój i piękne widoki.

Znakomita lokalizacja

Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Świdnicy. (...)

Agent

Mariusz Rydzewski

787 309...

787 309 888

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariusz Rydzewski

787 309...

787 309 888

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości