Mieszkanie
Centrum, Świdnica, dolnośląskie
- 695 000 zł
- 115,90 m²
- 5 996,55 zł/m²
Piotr Nastawski
Skontaktuj się
Mieszkanie
Centrum, Świdnica, dolnośląskie
zaktualizowane:
22 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 22 kwietnia 2026
695 000 zł 115,90 m² 5 996,55 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/3
4
2009
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 695 000 zł (5 996,55 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: kwiecień 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 115,90 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- okna: drewniane
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2009
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 931 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Renomahome, zaktualizowane: 22.04.2026
- numer ogłoszenia: 697424
Lokalizacja
- Adres: Centrum, Świdnica, świdnicki, dolnośląskie
- Otoczenie: łąka
Opis nieruchomości
Na sprzedaż unikalne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Świdnicy.
Apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami i garderobą, zaprojektowany przez architekta wnętrz, znajduje się w budynku z roku 2009.
Idealny dla dużej lub małej rodziny, jako inwestycja na wynajem czy też na biuro do pracy on-line. (...)
883 355...
883 355 717