dowolna

Mieszkania Świdnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

468 ogłoszeń

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2- pokojowe na wysokim parterze w centrum Świdnicy. Lokalizacja: świdnica- centrum, parę kroków od rynku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

751 000 zł74,41 m² 10 092,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe - I piętro, nowy Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z kuchnią, dwie sypialnie, w jedna z balkonem, łazienka, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta na 1 piętrze, miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: świdnica - Centrum. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Blisko sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal o powierzchni 35,58 m jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Biuro Nieruchomości komfort oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na parterze 2-piętrowej kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł61,60 m² 3 733,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Dwupokojowe mieszkanie na parterze kamienicy - udział w nieruchomości, zakupu tylko za gotówkę! Mieszkanie o powierzchni 61,61 m2, na które składa się kuchnia (w kuchni zainstalowany.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł69,40 m² 5 043 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji blisko centrum Świdnicy. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca, jak i inwestorów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

350 100 zł50 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w okolicach Centrum Świdnicy! po 49,6 m2 Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna duża kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,30 m² 8 346,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,3 m , gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w samym centrum Świdnicy - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30m2, położona na 1 piętrze w ścisłym centrum Świdnicy - zaledwie ok 200 m od Rynku. Rozkład mieszkania : - Salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na trzecim piętrze w Świdnicy na Osiedlu Młodych. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie położone na parterze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 40m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł25,98 m² 7 890,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m , z lokalizowaną na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

406 000 zł82,80 m² 4 903,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 57,9 m (wysoki parter) wraz z 17 m zaadaptowanej i ogrzewanej piwnicy z oknem. Do piwnicy prowadzi bezpośrednie wejście z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

575 000 zł115 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwu-poziomie mieszkanie położone w Świdnicy poza centrum. Mieszkanie typu studio o łącznej powierzchni 115 m2. Dodatkową powierzchnią (25m2) jest wybudowana antersola na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Świdnicy w bloku znajdujące się na I piętrze, składające się z dużego pokoju z kuchnią, sypialni z balkonem (zabudowany), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ustawne i słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami na czwartym piętrze kamienicy w bliskiej odległości od Galerii Świdnickiej. Wymienione: instalacja elektryczna, drzwi, okna, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł57,70 m² 6 915,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajem kawalerki o powierzchni 33 m2 zlokalizowanych na IV piętrze na Os. Młodych. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,72 m² 7 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osiedla Młodych! idealne pod inwestycje! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,28 m² 9 378 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nakładów? To.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł43,80 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

445 000 zł104,20 m² 4 270,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie duże sypialnie, garderoba, łazienka oraz przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okrężna

Świdnica,dolnośląskie

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy. W pełni urządzone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na uboczu, co zapewnia ciszę i spokój, a jednocześnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł91 m² 5 923 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,20 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w bloku na Zawisz owie. Lokalizacja : Nowy Zawiszów, piękna okolica, przy budynku miejsca parkingowe zarówno ogólnodostępne, jak i dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

459 000 zł71 m² 6 465 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem i garażem o powierzchni 70m2 , zajmujące cały parter kamienicy, co zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Nieruchomość posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę w nowo wybudowanym budynku o powierzchni 26m2 usytuowaną na II piętrze (winda) przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł84 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja- ścisłe Centrum, serce miasta, w zasięgu wszystkie niezbędne sklepy i usługi. Stylowa kamienica, wejście na domofon, dla lokatorów duże podwórko z miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,80 m² 5 662,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i loggią na ul. Wrocławskiej w Świdnicy o pow. mieszkalnej 52,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 100 zł45 m² 7 335,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie do remontu na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania 45 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia, łazienka z toaletą oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na 1. piętrze kamienicy , kilka minut spacerem od Rynku miasta. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 poziomowe z niezależnym wejściem, bezczynszowe, z ogródkiem! Lokalizacja: świdnica, blisko centrum miasta, spacerkiem ok.5 minut. W pobliżu park, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

304 500 zł35,60 m² 8 553,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Prezentujemy Państwu przestronną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, przestronna kuchnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł88,10 m² 3 847,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy - do kapitalnego remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 88,1 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.