dowolna

Mieszkania Świdnica – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

468 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 w Świdnicy -wylot na Dzierżoniów. Nieruchomość składa się z: salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Centrum,Świdnica

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w sercu Świdnicy. Na sprzedaż oferujemy przestronne i mieszkanie położone w samym centrum Świdnicy w dwupiętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Centrum,Świdnica

660 000 zł79 m² 8 323,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 4 pokoje z widokiem na Katedrę Mieszkanie 4-pokojowe, 77 m - Świdnica, ul. Mieszka I Sprzedam bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

410 000 zł77 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77m2 usytuowane na IV piętrze budynku z cegły. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym ( istnieje możliwość zamknięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Świdnica,dolnośląskie

2 300 zł97 m² 23,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o pow. 93 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni ze spiżarką, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Świdnica | 55,81 m | 3 pokoje wombat nieruchomości prezentuje słoneczne, przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Kluczowe parametry Powierzchnia: 55,81 m Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

558 000 zł68 m² 8 155,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, 68,42 m2 + piwnica, strych, garaż Opis nieruchomości: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

450 000 zł47 m² 9 513,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w Świdnicy. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Zawiszów,Świdnica

1 000 zł37 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na poziomie przyziemia w wolnostojącym domu. Mimo niższego położenia lokal jest jasny i dobrze doświetlony - w pomieszczeniu znajdują się okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynek

Stare Miasto,Świdnica

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świdnica Rynek powierzchnia 68m 2 piętro| 399000 zł | cena do negocjacji| Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w samym rynku Świdnicy o powierzchni 68 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł26 m² 6 483,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W sprzedaży kawalerka na wysokim parterze. Mieszkanie do odświeżenia. Ogrzewanie - piec kaflowy , brak możliwości zrobienia gazowego, jedynie elektryczne. Okna pcv. Czynsz do wspólnoty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Zarzecze,Świdnica

390 000 zł72 m² 5 427,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze budynku przy ul. Kilińskiego 57 w Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

555 000 zł56 m² 9 944,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego w Świdnicy. Mieszkanie dwustronne, jasne i bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Zwierzynieckie,Świdnica

345 000 zł62 m² 5 529 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze zadbanego budynku w świetnej lokalizacji niemal w centrum Świdnicy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Świdnica

242 000 zł29 m² 8 344,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1740

Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego | 29 m | Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Stare Miasto,Świdnica

554 000 zł170 m² 3 258,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - [świdnica-centrum] Powierzchnia 170 m 2 piętro Szczegóły oferty: * Powierzchnia użytkowa 170 m * Liczba pokoi - 8 * Rok budowy 1901 * Piętro 2 * Stan: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komunardów

Centrum,Świdnica

519 000 zł98 m² 5 269,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Świdnica Komunardów 1 Parter, 4 pokoje, 2 kuchnie, 2 łazienki. Czynsz - 550 zł Po remoncie 519 000, - zł. Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w centrum Świdnicy, w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

159 000 zł20 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie (kawalerka) w Świdnicy. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 20m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

325 000 zł52 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

489 999 zł58 m² 8 522 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania, na parterze w zadbanej kamienicy w Świdnicy. To doskonała propozycja dla osób, które szukają wygody mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3- pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 78m 2 , usytuowane na 2 piętrze kamienicy w Świdnicy. Nowa atrakcyjna cena! Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Centrum,Świdnica

469 000 zł122 m² 3 860,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Wombat nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 121,5 m , z dwoma balkonami , przynależnym ogródkiem i niepowtarzalnym klimatem odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł42 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie w Świdnicy, w atrakcyjnej lokalizacji - osiedle Młodych. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Zwierzynieckie,Świdnica

490 000 zł68 m² 7 258,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Rezerwacja! Przedstawiam jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na ostatnim piętrze zabytkowej, czteropiętrowej kamienicy przy ul. Kolejowej w Świdnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

399 000 zł53 m² 7 561,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,77 m | parter | balkon | Os. Młodych | potencjał | Świdnica opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

650 000 zł79 m² 8 227,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - 79 m , położone na II piętrze zadbanego budynku w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

465 000 zł50 m² 9 356,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasze mieszkania to więcej niż standardowe wnętrza to przestrzeń do realizacji Twoich marzeń o idealnym mieszkaniu w pięknej kamienicy w centrum Świdnicy. Dzięki wysokim sufitom (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł31 m² 6 767,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! W sprzedaży kawalerka o powierzchni 31,03m2 , którą można bardzo ciekawie zaaranżować ze względu na ilość okien. Okna duże, plastikowe, które wychodzą na park i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości prezentuje do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe , położone na czwartym piętrze klimatycznej kamienicy w Świdnicy. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na II piętrze w bloku w okolicach Centrum. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

874 900 zł165 m² 5 302,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. Gotowe do wprowadzenia! nowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

330 000 zł78 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

489 999 zł58 m² 8 521,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie na wysokim parterze z bezpośrednim wyjściem na ogródek. Powierzchnia mieszkania to 57,50m2. Dodatkowo w kw wpisana jest piwnica o powierzchni 12m2 oraz dwie komórki (każda po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

477 000 zł60 m² 7 884,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | 2 piętro | wygodna lokalizacja, blisko centrum. Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, w którym komfort i funkcjonalność idą w parze. Położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

539 000 zł58 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Stare Miasto,Świdnica

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem i komórką lokatorską w nowym budynku. Dodatkowo balkon :) Przepięknie wykończone jak widać na zdjęciach - od razu można zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł64 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w sąsiedztwie Parku Młodzieżowego. Mieszkanie (64,10m2)składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Świdnica,dolnośląskie

700 000 zł74 m² 9 431,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku (oddanie do użytku: lipiec 2014). Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij