dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Świdnica - Lista ofert

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

399 000 zł53 m² 7 561,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 52,77 m | parter | balkon | Os. Młodych | potencjał | Świdnica opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,77 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

310 000 zł41 m² 7 599,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej lubianych lokalizacji w Świdnica - na Osiedlu Młodych. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m tylko U nas! Nie szukaj dalej! Oferta na wyłączność Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

465 000 zł50 m² 9 356,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nasze mieszkania to więcej niż standardowe wnętrza to przestrzeń do realizacji Twoich marzeń o idealnym mieszkaniu w pięknej kamienicy w centrum Świdnicy. Dzięki wysokim sufitom (około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na II piętrze w bloku w okolicach Centrum. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Centrum,Świdnica

477 000 zł60 m² 7 884,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie | 2 piętro | wygodna lokalizacja, blisko centrum. Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie, w którym komfort i funkcjonalność idą w parze. Położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

539 000 zł58 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł27 m² 51,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni 27,27m2 usytuowaną na II piętrze w bloku na ulicy Saperów. Mieszkanie składa się z: pokoju połączonego z aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawiszów,Świdnica

535 000 zł43 m² 12 444,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie jasne i bardzo ciepłe, usytuowane na parterze apartamentowca z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w pełni wyposażona! Czynsz najmu 1.400,-zł plus opłaty do spółdzielni 500,-zł ( w tym ogrzewanie miejskie). Media prąd i gaz (kuchenka gazowa) według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal mieszkalny (kawalerka)o powierzchni 27m , położony przy ul.Saperów w Świdnicy. Cena: wynajmu: 1900pln+media (woda, gaz, prąd) kaucja-2000pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Zawiszów,Świdnica

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68m2 usytuowane na II piętrze na Os. Zawiszów. Nieruchomość składa się z: dużego salonu z wyjściem na duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mp Home oferuje przytulną kawalerkę usytuowaną na 4.piętrze w bloku na Osiedlu Młodych w przy ul. Kozara- słobódzkiego w Świdnicy. Na powierzchnię 27 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Młodych,Świdnica

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczna kawalerka o powierzchni 27m2 usytuowana na IV piętrze w bloku na Os. Młodych. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: jasne, przestronne mieszkanie 65 mkw - gotowe do zamieszkania! Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, które zachwyca przestronnością, funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku; składające się z dużego pokoju, który przedzielony jest ścianką działową, i z którego to podziału powstał dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia bardzo przyjemne mieszkanie w okolicy ul. Ofiar Oświęcimskich; składające się z jednego pokoju z balkonem; kuchni; łazienki i przedpokoju; mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł56 m² 7 074,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży - komfortowego mieszkania 3-pokojowego - świdnica, osiedle młodych. Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

275 000 zł40 m² 6 858 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Młodych. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

369 000 zł33 m² 11 305,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,64 m , położonego na osiedlu Młodych w Świdnica. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zawiszów,Świdnica

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. Tylko U nas! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, świeżo po remoncie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na spokojnym, dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

379 900 zł36 m² 10 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

465 000 zł62 m² 7 535,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - Świdnica, osiedle Młodych. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 mkw, położone na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Młodych,Świdnica

385 000 zł43 m² 8 949,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż spółdzielczo- własnościowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych w Świdnicy przy ul. Emilii Plater. Mieszkanie o ekspozycji południowej, jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

189 000 zł22 m² 8 674 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka na Osiedlu Młodych ul. Zamenhofa Powierzchnia - 21,79m2 II piętro Czynsz do Spółdzielni - ok 280zł ( ogrzewanie, woda ) na 1os Stan jak na zdjęciach / do remontu Pokój Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

399 000 zł56 m² 7 074,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Zawiszów,Świdnica

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w Świdnicy przy ul. Długosza na os. Zawiszów; mieszkanie znajduje się w bloku na I piętrze i składa się z jednego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Młodych,Świdnica

579 000 zł58 m² 9 931,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.53 m2 składające się z dwóch pokoi (jeden z wyjściem na balkon) kuchni, łazienki i przedpokoju, mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Młodych,Świdnica

495 000 zł62 m² 7 984 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62m2, położone na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji- osiedle Młodych. To idealna propozycja zarówno dla rodzin jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Młodych,Świdnica

539 000 zł72 m² 7 486,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż duże, komfortowe mieszkanie z balkonem w spokojnej części Osiedla Młodych w Świdnicy. Tylko U nas! Piękne przestronne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

1 300 zł22 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-Najem Okazjonalny- na wynajem kawalerka na Osiedlu Młodych Powierzchnia - 21,79m2 Media: czynsz do Spółdzielni - ok 280zł ( ogrzewanie, woda ) na 1os / Prąd - według zużycia Gaz - według zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

430 000 zł56 m² 7 624,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

479 000 zł62 m² 7 779,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,57m2 usytuowane na II piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju z wyjściem na duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mieszkanie z balkonem i piwnicą 38.90 m2, po generalnym remoncie. Ale remont remontowi nie równy! Wymieniona instalacja elektryka hydraulika i piony. "Skute" tynki ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Młodych,Świdnica

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta wynajmu mieszkania na osiedlu młodych - tylko U nas! Dostępne od 10.03.2026 Lokalizacja: Osiedle Młodych, Świdnica Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

650 000 zł65 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,72 m, położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zostało w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słobódzkiego

Młodych,Świdnica

230 000 zł26 m² 8 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,49 m, położone na parterze - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. W skład mieszkania wchodzą: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wombat Nieruchomości zaprasza do zakupu przytulnego, trzypokojowego mieszkania z na osiedlu Młodych! Szczegóły oferty: powierzchnia: 53 m Piętro: 2 Po generalnym remoncie w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Młodych,Świdnica

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 58m2 sytuowane na I piętrze na Os. Młodych. Nieruchomość składa się z: otwartej przestrzenni-kuchni połączonej.