dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Świdnica - Lista ofert

160 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

160 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stęczyńskiego

Zawiszów,Świdnica

275 000 zł62 m² 4 435,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam luksusowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Świdnicy os. Zawiszów- nowe budownictwo. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Świdnica,dolnośląskie

265 000 zł69 m² 3 840,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Witam. Sprzedam lub zamienię mieszkanie M-5 znajdujące się w budynku 4 piętrowym spółdzielczym z 1987 roku na Osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Ww. lokal ma powierzchnie 69 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Młodych,Świdnica

170 000 zł54 m² 3 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do kupna mieszkania 3 pokojowego, z widna kuchnia. Do mieszkania przynależą także dwie piwnice o powierzchni 4 i 4m kw każda. Mieszkanie jest do remontu stad tak przystepna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Świdnica,dolnośląskie

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmię mieszkanie m-3 (osiedle Zawiszów) :dwa pokoje , kuchnia, łazienka, przedpokój od zaraz. Mieszkanie umeblowane, sprzęt agd, rtv. O powierzchni 50m2 Cena 950 zł + media. Kaucja: 1000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Świdnica,dolnośląskie

900 zł55 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciepłe mieszkano, praktycznie wyposażone. Wspanaiła lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

270 000 zł71 m² 3 808,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie własnościowe o powierzchni 70,89 m2;M-5 na które składają się: 4 przestronne pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój.Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 10,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

880 zł30 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 30m2 od 01.12.2011. Umeblowana, po remoncie. Opłata 880 + liczniki: woda i prąd. Kaucja 1500 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Riedla

Świdnica,dolnośląskie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacja, okna. Mieszkanie składa się z 2 pokoi i aneksu kuchennego, balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł61 m² 18,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia ładne 3-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Młodych w bliskim sąsiedztwie szkoły i sklepów. Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

850 zł34 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w Centrum miasta ,ul.Teatralna, pow.34m2.IIp.,umeblowana.Wolna od zaraz.Czynsz 950zł/mies +media9Prąd,gaz,woda).Kaucja 950,-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w wyremontowanym , ocieplonym bloku, funkcjonalne, rozkładowe, nowe okna, dostęp do Internetu, tv kablowa, sklepy i wszelkie instytucje w najbliższym sąsiedztwie, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł61 m² 18,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł49 m² 2 431,12 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal jest zamieszkały przez rodzinę nie posiadająca tytułu prawnego do tego mieszkania. Posiadam prawomocne postanowienie Sądu Rejonowego w Świdnicy z klauzulą wykonalności w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Świdnica,dolnośląskie

1 000 zł49 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie do wynajęcia umeblowane, po remoncie kapitalnym, w cichej okolicy, na osiedlu Zawiszów. Bliski dostęp do strefy ( Colgate, electrolux), niedaleko kościół i 2 market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł64 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przyjemne, słoneczne i gustownie wykonane mieszkanie na Osiedlu Zarzecze, idealne dla młodego małżeństwa i rodziny. Miła i spokojna lokalizacja. Mieszkanie usytuowane na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

700 zł33 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 33 m2 1 pokój+ kuchnia+ łazienka+ duży balkon w miłej okolicy w Świdnicy. Mieszkanie jest umeblowane, do wynajęcia od zaraz. Koszt wynajmu 700 zł + kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie dwupokojowe (45 mkw) składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie położone na Osiedłu Młodych (ul. Dąbrowskiego). Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Świdnica,dolnośląskie

179 000 zł52 m² 3 462,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Wroblewskiego , na Osiedlu Młodych. Lokal przestronny, w pełni rozkładowy , wydaje się być większy niż jest w rzeczywistości. Duży salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

750 zł34 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

umeblowana kuchnia cena 750 kaucja i media woda energia gaz w/g liczników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł62 m² 2 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym budynku. Bardzo dobra lokalizacja, okolice osiedla młodych, niedaleko inter marche. Mieszkanie posiada 3 pokoje, dużą kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Zawiszów,Świdnica

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu-pokojowe w Świdnicy na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, rtv. Cena 1000 zł +kaucja , Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

300 000 zł110 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe,które składa się z czterech pokoi , kuchni, garderoby, łazienki i wc. Mieszkanie po remoncie, na podłogach panele i glazura, wymienione wszystkie instalacje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Świdnicy przy ul. Wałbrzyskiej składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. W mieszkaniu znajduję się wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Zawiszów,Świdnica

245 000 zł71 m² 3 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania 4 pokojowe spółdzielcze własnościowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Dodatkowo możliwość zakupu garażu na terenie osiedla za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po kapitalnym remoncie (okna pcw, rolet, parapety granitowe, nowe grzejniki, gładzie, nowa łazienka , nowy gazowy podgrzewacz wody, nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Świdnica,dolnośląskie

165 000 zł51 m² 3 216,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokal jest na parterze budynku. Składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz loggiobalkonu. Do lokalu należy piwnica 4m2. Okna plastikowe - standard dobry. Drzwi płytowe typowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

75 000 zł24 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wszystkie podane informacje dokładnie to opisują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł62 m² 3 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie o pow. 62,68 m2. zlokalizowane na Osiedlu Młodych.Na lokal składają się 3 jasne i słoneczne pokoje, kuchnia , łazienka,wc, duży przedpokoj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł57 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia połączona z salonem, po remoncie, parkiet, drzwi drewniane, okna pcv, do zamieszkania od zaraz. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 zł62 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Zamenhofa

Świdnica,dolnośląskie

700 zł27 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę usytuowana w bardzo dobrym miejscu, w pobliżu wiele sklepów, markety, przychodnia, apteka, przedszkole. Częściowo umeblowane (kuchnia, łazienka)700 + liczniki. Możliwosć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świdnica

Zawiszów,Świdnica

118 500 zł31 m² 3 822 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka w bardzo dobrym stanie, umeblowanie i wyposażenie w cenie, doskonałe położenie, czynsz na dwie osoby 198 pln telefon kontaktowy   od 11 do 18

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dębowa

Świdnica,dolnośląskie

264 100 zł80 m² 3 301 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-poziomowe o pow. 80,0m2. Własność hipoteczna. Całkowicie wyremontowane. Zlokalizowane na 2 p, powstałe w wyniku połączenia 2 lokali mieszkalnych. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Świdnica,dolnośląskie

950 zł64 m² 14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcie, meble tylko w kuchni.Do zamieszkania od kwietnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopernika

Świdnica,dolnośląskie

261 000 zł71 m² 3 676,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie na Zarzeczu przy ul. Kopernika (z udziałem w prawie własności gruntu). Usytuowane na czwartym piętrze 4-piętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania: 70,88m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Świdnica,dolnośląskie

800 zł52 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze, częściowo umeblowane. Wyposażone w meble kuchenne, lodówkę, kuchenkę, meble pokojowe i sypialniane oraz szafę w przedpokoju. Dostępna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł65 m² 3 461 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na IV piętrze. W cenie mieszkania zostają meble kuchenne oraz szafa W zabudowie. Okna pcv (wszystkie okna posiadają rolety W kasetach), balkon, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołstoja

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł59 m² 18,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Świdnicy! 2 pokoje, 59m2, umeblowane, agd (pralka i lodówka marki Bosch kupione w marcu 2010 roku). Mieszkanie ładne, czyste, ciche i bardzo ciepłe. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka z balkonem na Osiedlu Młodych. Mieszkanie po remoncie, stan bardzo dobry. Umeblowana kuchnia, wykafelkowana łazienka. Do mieszkania przynależna piwnica. Cena do negocjacji. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Świdnica,dolnośląskie

1 100 zł65 m² 16,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, doskonała lokalizacja, około 100 m od Rynku. W cenie 1100 zł zawarty jest już czynsz + ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Świdnica,dolnośląskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Pilnie sprzedam mieszkanie, do remontu nowa cena!- 159 tys. zł. Mozliwość przeprowadzenia remontu przed wprowadzeniem!