dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Świdnica - Lista ofert

158 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

158 ogłoszeń

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z miejskim ogrzewaniem. Lokalizacja: znane i lubiane osiedle , wokół dużo zieleni, sklepy, usługi. Budynek wielorodzinny. Przy budynku wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 000 zł27 m² 11 074,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. Kunic zdjęcia poglądowe! Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na powierzchnie mieszkania składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę w nowo wybudowanym budynku o powierzchni 26m2 usytuowaną na II piętrze (winda) przy ulicy Kolejowej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,05 m² 7 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł41,72 m² 7 670 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Młodych. W skład mieszkania wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia dużą kawalerkę w centrum Świdnicy - ul- kościelna Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Dostępna od zaraz! Do wynajęcia przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje po remoncie | balkon | I piętro | Osiedle Młodych, świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Świdnica,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- tuż obok dworca.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: budynek wielorodzinny z cegły, blisko zarówno do centrum jak i do parku, w zasięgu szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy, usługi. Przy budynku miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł40,70 m² 7 174,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone w doskonałej lokalizacji Świdnicy, na osiedlu Młodych. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł43,80 m² 6 484 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych! Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,99 m² 12 444,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Zarezerwowane! Eleganckie, komfortowo wykończone mieszkania z tarasem - nowy Zawiszów! Mieszkanie zaprojektowane według nowoczesnych standardów, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze (z dostępem do ogrodu) , na Os. Zarzecze. Nieruchomość składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł77,20 m² 5 959 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z przestrzenią i wyjątkowym klimatem? Ta nieruchomość w Świdnicy to połączenie funkcjonalności i doskonałej lokalizacji! Położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł43 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny od czerwca Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego Wynajem tylko dla singla lub pary - pokój z wyjściem na balkon - kuchnia - pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Osiedle Młodych | 35,58 m + komórka lokatorska 3,71 m Najważniejsze informacje Lokalizacja: osiedle Młodych Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

498 900 zł65 m² 7 675,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa atrakcyjna cena! renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż: 3-pokojowe, jasne mieszkanie w zielonej części Świdnicy - 64,78 m . Cena: 498 900 zł (do negocjacji) Czynsz: 630 zł.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,99 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł114,30 m² 5 424,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Przestronne mieszkanie w kamienicy w okolicach Centrum! Mieszkanie gotowe do zamieszkania! Na wyposażeniu mieszkania pozostaje prawie całe umeblowanie widoczne na zdjęciach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 200 zł55,62 m² 7 177,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Młodych! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł38,28 m² 9 378 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nowoczesny design, idealna lokalizacja, gotowe do wprowadzenia! Szukasz przytulnego, świeżo wyremontowanego mieszkania, w które możesz wprowadzić się bez żadnych nakładów? To.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie w centrum miasta na 1 piętrze, miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: świdnica - Centrum. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe dla mieszkańców. Blisko sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo ładna kawalerka - Osiedle Młodych! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się duży pokój z otwartą kuchnią, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 100 zł46,50 m² 7 507,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, sypialnia, ustawna kuchnia, łazienka oraz spory przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50,40 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze - Osiedle Zawiszów! Na powierzchnie mieszkania składa się osobna kuchnia, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teatralna

Świdnica,dolnośląskie

499 100 zł57,80 m² 8 634,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem -okolice Centrum, cicha okolica! mieszkanie W trakcie remontu - zdjęcia poglądowe Z innej inwestycji tego wykonawcy Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł105,30 m² 3 029,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność! Szukasz nieruchomości w trakcyjnej lokalizacji na gabinet lub kancelarię ? To idealna propozycja dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24,56 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie kawalerki usytuowanej na trzecim piętrze bloku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni 24,56 m2 pokój z aneksem kuchennym, wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50,03 m² 6 596,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe (z możliwością zrobienia trzeciego pokoju ) o powierzchni 50,03m2 usytuowane na IV piętrze w bloku na Os. Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,60 m² 8 003,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych! Mieszkanie do remontu. Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł58,50 m² 6 820,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,50 m2, położone na pierwszym piętrze osiedlowego bloku w Świdnicy. Bardzo dobra lokalizacja! oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł58,30 m² 9 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie | Wysoki standard | Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł43,09 m² 39,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Młodych! Wymagany najem w formie najmu okazjonalnego. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z balkonem, duża sypialnia, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

599 000 zł76,05 m² 7 876,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum! Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł46,60 m² 7 723,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, i piętro! Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł35,58 m² 10 677,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 2. piętrze na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Lokal o powierzchni 35,58 m jest jasny, zadbany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74,60 m² 10 054 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego budynku na Nowym Zawiszowie. Mieszkanie przeszło kapitalny remont 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamiana M2, o powierzchni 33m2 zlokalizowana na III piętrze w bloku na Os. Młodych. Nieruchomość składa sie z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, kuchni -ustawnej, kwadratowej,.