dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

320 000 zł86,90 m² 3 682,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy w ścisłym centrum miasta Świdnica. Mieszkanie dwupoziomowe, wymagające remontu. Ogrzewanie elektryczne, brak C.O. możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

575 795 zł104,69 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dostępne od maja 2026 roku. Klimatyczne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Świdnicy! Mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia! wymagany najem okazjonalny! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z charakterem w samym sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł61 m² 6 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Zarzecze! Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie, daje duże możliwości aranżacyjne. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przedstawiamy Państwu przestronne, duże trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, osobna kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

519 000 zł98 m² 5 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję! Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł59,08 m² 14 133,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z windą. Lokalizacja : Zielona część miasta, cicha , spokojna i bezpieczna dzielnica w nowoczesnej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł47,13 m² 8 890,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

545 000 zł65,40 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w niedalekiej odległości od Parku im. Sikorskiego. Mieszkanie o powierzchni 65,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ustawne i słoneczne mieszkanie z dwoma balkonami na czwartym piętrze kamienicy w bliskiej odległości od Galerii Świdnickiej. Wymienione: instalacja elektryczna, drzwi, okna, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,33 m² 5 289,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w kamienicy blisko centrum i węzła komunikacyjnego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,33 m , położone na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł59,70 m² 7 453,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych! Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł90 m² 3 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł134,60 m² 4 866 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Świdnickiego rynku. Nieruchomość powstała z połączenia dwóch mieszkań, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 947 zł52,47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Korczaka Zróżnicowany wybór mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o powierzchni od 37 m do 77 m zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł53,40 m² 8 052,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż własnościowe 2- pokojowe mieszkanie w Świdnicy przy ul. Husarskiej. Na powierzchnię 53,40 m 2 składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym (mieszkanie przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.