dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Świdnica - Oferty sprzedaży i najmu

153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie trzy pokojowe .Mieszkanie usytuowane w spokojnej i cichej okolicy. W najbliższej okolicy sklep spożywczy (50 m), apteka (200 m), szkoła (300m) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

399 000 zł50 m² 7 932 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,3m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zawiszów,Świdnica

389 000 zł57 m² 6 867,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie Zawiszowie. Na powierzchnię ok 60 mkw składa się: - sporej wielkości salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł51 m² 7 323,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę komfortowego mieszkania, usytuowanego na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Świdnicy. Charakterystyka mieszkania: powierzchnia: 50,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

335 000 zł49 m² 6 878,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych, usytuowane na parterze zadbanej kamienicy. Lokalizacja w sercu miasta zapewnia wygodny dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w komfortowym i gotowym do wprowadzenia 2-pokojowym mieszkaniu, mieszczącym się na parterze? A może szukasz gotowej pod wynajem nieruchomości w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł47 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego znajdującego się w okolicach Zalewu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

370 000 zł56 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy na Osiedlu Młodych Mieszkanie (56,16m2) składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Świdnica,dolnośląskie

365 000 zł106 m² 3 443 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego na 3 piętrze który znajduje się w Świdnicy w samym centrum. Możliwość zakupu tylko za gotówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Świdnica

Centrum,Świdnica

159 000 zł22 m² 7 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę po kapitalnym remoncie blisko centrum w Świdnicy. Kawalerka idealna pod inwestycję lub dla singla! Na mieszkanie składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Centrum,Świdnica

224 900 zł56 m² 4 016,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m 2 , w Świdnicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

590 000 zł91 m² 6 476,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 97m2 położoną na parterze w zadbanej kamienicy. W mieszkaniu wykorzystano materiały najwyższej jakości. Podłoga w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zarzecze,Świdnica

521 000 zł71 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy na Osiedlu Zarzecze. Mieszkanie (71,45m2) składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Świdnica,dolnośląskie

521 000 zł71 m² 7 291,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty! To urokliwe mieszkanie o powierzchni 71,45 m2, wraz z balkonem i piwnicą, usytuowane na urokliwym Zarzeczu w Świdnicy. Oto, dlaczego warto się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

225 000 zł46 m² 4 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego w Centrum Świdnicy. Mieszkanie (46,4m2) składa się z: - salon - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piekarska

Świdnica,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 256,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do obejrzenia nieruchomości osoby, które cenią sobie rekreację, zieleń, ciszę, a równocześnie dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż ciche mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Świdnica

355 000 zł47 m² 7 601,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na Osiedlu Młodych! To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują funkcjonalnego miejsca do życia. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Zarzecze,Świdnica

499 000 zł74 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m2. Mieszkanie mieści się w kameralnej ośmiolokalowej kamienicy położonej na Osiedlu Zarzecze. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł50 m² 7 214 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.9 m2, zlokalizowane na parterze W skład mieszkania wchodzą: - salon - kuchnia - pokój - łazienka - garderoba -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Zawiszów,Świdnica

430 000 zł49 m² 8 709,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49,37 m2. Mieszkanie znajduje się w nowej części osiedla Zawiszów na parterze. W skład mieszkania wchodzi: - salon - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Młodych,Świdnica

335 000 zł40 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Gotowe do wprowadzenia się, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 p w bloku na terenie Osiedla Młodych. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi ( jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

530 000 zł80 m² 6 621,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu nowocześnie zaaranżowane mieszkanie, mieszczące się w Świdnicy. Szczególnie przypadnie do gustu osobom niezależnym, singlom lub parom ceniącym sobie przestrzeń, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garbarska

Świdnica,dolnośląskie

295 000 zł47 m² 6 265 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania, które znajduje się na parterze kamienicy, usytuowanej w pobliżu malowniczego Parku Centralnego w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 47,09 m2 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Lokal znajdujący się na pierwszym piętrze budynku, składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Świdnica,dolnośląskie

449 000 zł80 m² 5 620 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy dwa mieszkania, dostępne po bardzo atrakcyjnej cenie w Świdnicy. Pierwsze z nich ma powierzchnię 57m2 i znajduje się na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzą : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

570 000 zł140 m² 4 071 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania w Świdnicy. Świetna okolica, w pobliżu sklepy, galeria, przystanek, park oraz raptem kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Centrum,Świdnica

665 000 zł61 m² 10 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament położony w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie parku centralnego (zrewitalizowanego w 2020 roku.) W pobliżu Galeria Świdnicka 150m, Rynek świdnicki 900m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperów

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 468 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdującego się w Świdnicy, niedaleko Centrum. Mieszkanie (44,68m2) składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

594 000 zł133 m² 4 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż przestronny i stylowy apartament położony w Centrum Świdnicy Mieszkanie o powierzchni 133m2: - przestronny salon, - sypialnia z garderobą - sypialnia - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł21 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanego mieszkania, znajdującego się w bliskiej odległości od centrum. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernarda

Zawiszów,Świdnica

599 000 zł68 m² 8 759 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania na osiedlu Zawiszów, przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 68,39 m2 zapewni Państwu komfort i funkcjonalność na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Zarzecze,Świdnica

470 000 zł71 m² 6 662 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyłączność Zapraszamy do zakupu pięknego mieszkania położonego na czwartym piętrze bloku na osiedlu Zarzecze. Przestronne mieszkanie, o powierzchni 70,55 m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Zarzecze,Świdnica

390 000 zł85 m² 4 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Prezentuję Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Świdnicy na osiedlu Zarzecze. Informacje o mieszkaniu; mieszkanie jest dwustronne o powierzchni 85m2,znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł61 m² 7 072,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie w Świdnicy znajdujące się na zamkniętym monitorowanym osiedlu w bliskiej odległości od parku i centrum miasta! Mieszkanie znajduje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł47 m² 6 498 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Świdnicy. Na powierzchnię mieszkalną 46,94m2 składają się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

390 000 zł74 m² 5 234,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Rezerwacja! Mieszkanie 2-pokojowe przy parku Świdnica. Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w sąsiedztwie malowniczego parku. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł59 m² 4 384 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Pszennie. Na powierzchnię mieszkalną 59,3m2 składają się: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

480 000 zł74 m² 6 443 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania, położonego w samym sercu miasta Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 74,5 m2 jest gotowe na przyjęcie swoich nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Świdnica,dolnośląskie

239 999 zł31 m² 7 843,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Do sprzedania wyremontowana kawalerka o powierzchni 30,60 m 2 składająca się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł91 m² 5 055 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w samym centrum Świdnicy Mieszkanie składa się z: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Zarzecze,Świdnica

267 000 zł49 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 49,22 m2, na osiedlu Zarzecze w Świdnicy. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata kapitału, pod wynajem. Mieszkanie.